Widok

przedszkola

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Niedługo zamieszkam w Gdyni, nie znam okolicy a czas już wybrać przedszkole dla swego brzdąca. Najbardziej interesowałoby mnie przedszkole w Witominie, Chwarznie.
Jakie przedszkola polecacie, którymi warto się zainteresować a jakie warto od razu odrzucić? Proszę o opinię o przedszkolach w całej Gdyni.
Pozdrawiam was forumowiczów i czekam na wasze wypowiedzi

popieram tę opinię 107 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam przedszkole na Witominie ,ul. Sloneczna 49 AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA. Posiada pare mankamentów ,ale najwazniejsze ze moje dziecko jest tam szczesliwe i rozwija sie fenomenalnie. Duży nacisk na rozwój dziecka, bez `wyscigu` szczurów- w formie zabaw. Duzo plastyki, zajec manualnych, rytmika, balet i ocywiscie..język angielski.
Minusem jest koniecznosc przynoszenia swojego śniadania oraz cena czesnego (przy 100% obecności miesiecznie ok.900 zl ). Dzieci mają swobodę wypowiadania się , są szczęśliwe i uśmiechnięte.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 183
polecam przedszkole nr 13 na widnej. dobre warunki, miła kadra, dzieci bardzo zadowolone (i co samorządowe, to samorządowe, przynajmniej odpowiednio kontrolowane - wykwalifikowana kadra, odpowiednie dla dzieci posiłki), jest angielski i rytmika i gimnastyka korekcyjna.
i cena bardzo dobra:)
popieram tę opinię 184 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam AKADEMII PRZEDSZKOLAKA - ich reklama jest mocno przekolorowana , brak zaplecza i młode niekompetentne opiekunki a opłaty nieadekwatne do świadczonych usług .
popieram tę opinię 182 nie zgadzam się z tą opinią 1
Już od września wchodzi ustawa o dotacjach i tanich przedszkolach samorządowych .Skończy się pobieranie przez cwaniaków pięciokrotnie wyższych opłat ,którzy obecnie żerują na braku miejsc w tych przedszkolach !
popieram tę opinię 177 nie zgadzam się z tą opinią 1
Już weszła ustawa pt. Przedszkola 1 zł za 1 godzinę !
popieram tę opinię 164 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prowadzą malutkie dzieci na sznurku przez ulicę na plac zabaw S.M. BAŁTYK - dobrze , że narazie jeszcze nie było żadnego wypadku .Ostatnio było tak 15 04 2013 o godz. 11 .45 !
popieram tę opinię 160 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dot. A. P . Od marca 2014 . pomimo zakazu S.M. i sprzeciwu mieszkańców przyprowadzają dzieci na plac zabaw Bałtyku ,co świadczy o tym ,że nie mają własnego placu zabaw dla dzieci !
popieram tę opinię 148 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dot. A. P . Od marca 2014 . pomimo zakazu S.M. i sprzeciwu mieszkańców przyprowadzają dzieci na plac zabaw Bałtyku ,co świadczy o tym ,że nie mają własnego placu zabaw dla dzieci !
popieram tę opinię 147 nie zgadzam się z tą opinią 1

To nie A.P chodzi na plac zabaw spółdzielni Bałtyk, tylko maluchy z Przedszkola "Przystań Szkraba". Mają placyk ok 50 m2 przy samej ulicy, bez huśtawki nawet , więc nie dziwota, że chodzą do Was.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 135

Znowu przyprowadzają malutkie dzieci na plac zabaw SM Bałtyk . Dzieci bawią się w piaskownicy ,w której codziennie załatwiają się dziko żyjące koty . Odsyłam do postu na str. 3 pt. Spółdzielnia Bałtyk , czy szanuje lokatorów ? Dotyczy dzieci z akademii przedszkolaka .
popieram tę opinię 116 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak dobrze , że jednak zdecydowaliśmy się dziecko gdzie indziej posłac. Ostatecznie padło na Bajkoland http://www.bajkoland-przedszkole.pl/ Mają własny plac zabaw, bezpieczny.Wspaniała opieka, jedzenie dobre, synej mi nie dojada , no i mnóstwo zajęć od angielskiego co dziennie po karate,basen, logopedę, zumbę, balet, rytmikę. . Czesto chodza do kina, teatru, mają ciekawe wycieczki, na prawdę zadowolona jestem z naszego wyboru
popieram tę opinię 105 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Mam ten sam problem co poprzedniczka. Zamierzamy przenieść się do Gdyni - właśnie w okolice Witomina, Chwarzna.
Proszę poradźcie drogie Mamy i Tatusiowie, gdzie można ulokować swoją - obecnie 5cio letnią - pociechę.
Wolałabym posłać dziecko do przedszkola samorządowego i w bliskim otoczeniu przyszłego miejsca zamieszkania, ale nie wiem, czy nie jest już na to za poźno ...
Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi- kompletnie nie znam okolicy.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 123 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak już chwarzczyno to polecam przedszkole moze nie w gdyni ale blisko w klukowie mój mały tam chodzi, tylko,że to prywatne ok 650 miesięcznie
image
fotografia ślubna, chrzciny, ciąża,rodzinnie- http://www.betrisa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ale to Chwarzno, raczej daleko do Chwaszczyna ;) .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no cóż źle przeczytałam;)
image
fotografia ślubna, chrzciny, ciąża,rodzinnie- http://www.betrisa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Betrisa a gdzie dokładnie w Klukowie?? Bo ja znalazłam tylko jedno ale takie, w którym dzieci niezależnie od wieku są w jednej grupie a dla mnie to odpada ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam przedszkole "Promyczek" w Chwarznie
popieram tę opinię 176 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też polecam Promyczek. Chodzi tam znajomych córka i podobno płacze jak ma wychodzić z przedszkola.
popieram tę opinię 159 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Witomino

za dużo ubrań nie mieści sie w szafie (4 odpowiedzi)

co zrobić z nadmiarem ubrań za łdne do wyrzucenia i oddania

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

Proboszcz parafii św. Maksymiliana. (26 odpowiedzi)

Czy ktoś wreszcie się zainteresuje bezczynnością naszego księdza proboszcza. Jest bardzo słabym...

do góry