Widok

przedszkole przygoda Wejherowo

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś ma dziecko w Przedszkolu Przygoda na Tysiąclecia proszę o opinie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja zanim wybrałam to przejrzałam wszystkie w okolicy no i Ja mam w Słoneczku-tuż obok, Przygoda ma piekny plac zabaw ale panie w sekretariacie nie wywarły na mnie dobrego wrażenia-drogo i trochę jak z czasów PRLu. Ale pamiętaj ile ludzi tyle opinii wiec sama musisz wyczuc co Ci najbardziej odpowiada
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
a w słoneczku jest catering czy mają własną kuchnie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maja własną kuchnię, a w jakim wieku masz dziecko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz ma 2 lata i 1 miesiąc, a jak pójdzie do przedszkola to i 8 miesięcy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To do maluszków dołączy;) Ja jak szukałam przedszkola, to nie ukrywam, że patrzałam żeby blisko było i mamy bliziutko;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od dwóch lat moje dziecko uczęszcza. Do przygody. I zgadzam sie z powyższą opinia ze przedszkole jest jak za czasów PRL. I trochę zniechęca ale opieka pan jest. Nadzwyczajna moje dziecko i inne z grupy uwielbiają paniie .w przedszkolu bardzo często sa teatrzyki. Kuchnia jest. Na miejscu dzieci sa dopilnowane przy jedzeniu. Na płac zabaw wychodzą bardzo często . Jak dla mnie to placówka godna. polecenia ze względu na profesjonalizm. Pan wychowawczyn
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 8
Zgadzam sie z pania, byłam tam na wolontariacie, pomagałam przedszkolakom w opiece nad dziećmi, ale szczerze mówiąc pomoc chyba im nie była potrzebna, bo swietnie sobie radzą nawet przy dużej grupie. Nauczycielki są bardzo miłe, cierpliwe, ani razu nie krzyknęły na żadne dziecko. Widać, ze dzieci je lubią. Często wychodzą na dwór, maja dodatkowe zajęcia, przedszkole moze z zewnątrz nie najpiękniejsze, ale w środku bardzo ładnie, czysto... Nie uważam, zeby brakowało im jakiegoś nowego sprzętu; oglądają bajki na z płyt, a młodszym dzieciom, zeby szybciej zasnęły, są puszczane kołysanki z magnetofonu. Nauczycielki swietnie zajmują sie swoimi podopiecznymi, nie rozumiem, skąd te komentarze, ze dziecku działo sie w tym przedszkolu cos złego. Oczywiście, na pewno zdarzają sie wypadki, ale opiekunki sobie ze wszystkim radzą, znają dzieci i dostosowują sie do każdego z osobna. Dzieci nie są do niczego zmuszane, najwyżej zachęcane. Jak widziałam, wszystkie dzieci są tam szczęśliwe. Ja ze swojej strony gorąco polecam to przedszkole :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

witam. najgorszy wybór dokonała Pani ...słoneczko nie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przygody nie polecam: nauczycielki unikają odpowiedzialnosci gdy coś się stanie; markują działania naprawcze; problemy zamiatają pod dywan; nie zwracają uwagi na pogryzienia i porysowania dzieci, chyba ze rodzic po odebraniu dziecka z zajęć wyraźnie zwróci uwagę spyta co się stało; poza tym jest mala liczba godziny jezykowych; fatalna i niedoświadczona obsługa psychologiczna.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 11
Słoneczne przedszkole w WEJHEROWIE- JEDNA WIELKA TRAGEDIA!!! Chodził do tego przedszkola mój syn i jestem bardzo niezadowolony. Porcje obiadowe są wręcz znikome, a najlepsza jest zupa o nazwie ''NIC" podawana w piątki- prawdopodobnie zlewki z całego tygodnia. W zupie widać śladowe ilości warzył czy makaronu. Moje dziecko zawsze wracało do domu głodne. Dyrektor swoje żałosne, sprośne teksty kieruje do matek i pracowników w obecności innych. Każde zebranie rozpoczyna się jego żenującym żartem, który nie śmieszy nikogo z rodziców. Nie kryje się nawet z zastępczynią dyrektora na oczach dzieci i rodziców. Mój syn nie chciał chodzić do przedszkola na zajęcia muzyczne, ponieważ pani strasznie na niego krzyczała, sam nawet słyszałem czekając na niego na korytarzu.

NAPRAWDĘ NIE POLECAM TEGO PRZEDSZKOLA!!!!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
Słoneczne Przedszkole w Wejherowie a Przedszkole Niepubliczne "Przygoda" to dwie osobne instytucje. W Przedszkolu przygoda mają własną kuchnie i przygotowują w niej bardzo smaczne posiłki. Najlepiej, przed podjęciem decyzji, jest pojechać i zobaczyć na własne oczy, porozmawiać z właścicielką i samemu wyrobić sobie opinię.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Przedszkole Przygoda oceniam dostatecznie. Atutem jest infrastruktura. Panie starają się robić wszystko aby zadowolić rodziców a nie dzieci. Mało jest ciekawych zajęć. Brak komunikacji z rodzicami ( duży minus) przedszkole mało postępowe moje dziecko nie chce tam chodzić , słabo się w nim rozwija, brak nowoczesnych programów edukacyjnych . Przygoda utkneła w PRL-u gdzie dorosły jest najważniejszy a nie dziecko . Nie zdecyduje się zapisać tam kolejnego dziecka
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja zapisałam moje dziecko do nowego przedszkola Mapeciaki, przedszkole jak i panie zrobiły na mnie dobre wrażenie. Daję tam moje dziecko od września. Czy ktoś coś słyszał o tym przedszkolu?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9
hej Gosia, właśnie też się zastanawiam nad tym przedszkolem, jeszcze tam nie byłam ale to co widzę w internecie już zrobiło mega wrażenie, do jakiej grupy będzie chodziło Twoje dziecko?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ładna strona przedszkola, imponujące wyposażenie placówki oraz plac...
Wszystko pięknie i bardzo och, ach...
Jednak jako rodzic szukam także informacji o kadrze, dyrekcji ,która miałaby się zajmować moimi dziećmi a tego nie mogę się nigdzie doszukać..ważne czy posiadają odpowiednie wykształcenie, doświadczenie w pracy oraz kursy pierwszej pomocy.
Szkoda , że catering...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opis dotyczy sprzedszkola Mapeciaki nie przygoda.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Dokładnie zgadzam się z panią. Nie wystarczy mieć pięknej strony, pięknych nowych zabawek itd. .. Slyszalam juz o takich przedszkolalach niestety niegatywnie. Z tego co wiem to właściciela żadnego wykształcenia pedagogicznego nie maja, wiec skoro nie maja pojęcia to jak ma to funkcjonować ?!?! Wiem ze wczesniej mieli geodezje nie szła im to teraz biorą się za przedszkole..... Zobaczymy za parę lat jak wychowankowie mapeciakow pójdą do szkoły...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 13

Nauczyciele mają odpowiednie wykształcenie i ciągle się szkolą. Moje dziecko chodzi tam od 2 lat. Jestem bardzo zadowolona on też. Jego wychowawczyni jest najlepszą opiekunką i wiem, że jest pod bardzo dobą opieką. Jak nie sprawdziłaś to po co piszesz takie głupoty. Trzeba było pojechać do przedszkola i się wszystkiego dowiedzieć!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, moja pociecha będzie chodziła do najmłodszej grupy 2,5 latków. Chodzi już tam cały sierpień i jest zachwycona - ja zresztą również. :) Z każdym dniem jest coraz fajniej. Widać, że bardzo się starają, bo co chwilę dzieje się coś nowego. A teraz zobaczyłam jeszcze że na otwarcie ma być sam Michalczewski - mąż już się nie może doczekać tego ich festynu. Chyba bardziej pójdziemy na niego ze względu na męża ;)
Po miesiącu mogę jednoznacznie stwierdzić ,że to przedszkole jest bardzo fajne :) i z dużym potencjałem :) I tak jak Pani Dyrektor mówiła na zebraniu widać że przykładają dużą wagę do sportu. Jest tam bardzo duża sala gimnastyczna. Kiedyś takie sale były w państwowych przedszkolach. Ale teraz wszędzie je pozamieniali na sale dla dzieci - wiadomo więcej sal -więcej dzieci - więcej pieniędzy dla dyrekcji. A tu proszę duża ładna sala tylko do zabaw dla dzieci. Z lustrami do baletu. Naprawdę polecam się tam wybrać i obejrzeć to przedszkole. Moi znajomi przenieśli tam swoje dzieci z innego przedszkola i też są bardzo zadowoleni.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 7
Aha i do "~mama trzeźwo patrzaca na przedszkola" myślę, że pomyliłaś przedszkola, bo dyrektor naszego przedszkola jest nauczycielką ze sporym stażem, więc raczej geodezji nie prowadziła :)
Jeszcze zapomniałam dopisać, że moje starsze dziecko chodziło do Bajki na Kaszubach i tam właśnie kiedyś była sala do rytmiki i zabaw dla dzieci ale teraz Pani dyrektor Bajki zamieniła ją na kolejną salę dla dzieci :( Poza tym nic w tym przedszkolu się nie działo, plac zabaw pamięta czasy komuny, sale tak samo. Panie były ok. A tutaj jak na razie wszystko jest ok. :))) Zresztą wiadomo, że w nowym zawsze się bardziej starają niż w takim które już jest "od zawsze". Zobaczymy za parę lat jak będzie w Mapeciakach. Na razie po miesiącu sierpniu mogę powiedzieć że jest in plus. Nawet bardzo :)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 6
Przedszkole Mapeciaki jest jednym z najlepszych przedszkoli! :)
Piątkowy festyn rodzinny niezwykły! :) Widać, że nauczyciele poświęcają dużo czasu każdemu dziecku.
Pani Patrycja i Pan Mateusz to bardzo miłe osoby, u których zawsze widać uśmiech na twarzy.
Widać już po kadrze jaka jest w przedszkolu, że dyrekcja stawia na domową atmosferę :)
Jak najbardziej polecam przedszkole MAPECIAKI! :)
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 8
Przedszkole jeszcze nie zaczeło funkcjonować a juz taka dobra opinia???!!!
Udany piknik rodzinny to jeszcze nie wszystko żeby zachwalać przedszkole.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 12
hm...mapeciaki...kadra wcale nie jest w pełni doświadczona, ani w pełni z powołania, a pani dyrektor nie jest pedagogiem, ale jest miłą osobą...dodatkowe zajęcia prowadzą osoby bardzo młode i niektóre bez kwalifikacji. Troska o bezpieczeństwo dzieci dużo poniżej oczekiwań rodziców.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 14
No właśnie. Teraz po 3 miesiącach to już można coś napisać. Właściciele i dyrekcja nie mają pojęcia o prowadzeniu takiej placówki. Od września ogólny chaos i zamieszanie, co bardzo negatywnie wpływa na dzieci.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7
Czasami taka osoba bez kwalifikacji jest bardziej kompetentna od tej z kwalifikacjami, tu nie ma reguły. A bezpieczeństwo dzieci jest na wysokim poziomie, wychowawcy ani na chwilę nie spuszczają z dzieci oka, poza tym przedszkole ma takie zabezpieczenia, że dzieciom nic złego nie ma prawa się stać.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
hmmmm dziwne. kadra niewykształcona, dyrektor nie taka jak powinna a dzieci ciagle przybywa
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
Może warto zapytać kadrę o kwalifikacje ? Opinia w świat poszła, a co w Wedrowniczku ? Panie bez przygotowania nic lepiej w kubusiu puchatku czy leśnej krainie. Pozdrawiam Serdecznie. O staż też pros Panie pytać... Ma
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo polecam przedszkole Mapeciaki! Jest to przedszkole z prawdziwego zdarzenia :) Przepięknie wyposażone z dużym ogrodem i salą gimnastyczną. Wkład pracy, a także wkład finansowy jaki jest włożony w to miejsce jest widoczny na każdym kroku. Zarówno festyn, jak i wszystkie dotychczasowe uroczystości wspaniale zorganizowane. Panie uśmiechnięte, zadowolone i bardzo zaangażowane. Moje dziecko uwielbia Panią Patrycję, a i ja uważam tę Panią za bardzo kompetentną osobę :) Sama pracowałam przez kilka lat w przedszkolu, ale z takim nigdzie się nie spotkałam ! Polecam!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4
W przygodzie jest nadal duża sala gimnastyczna zobaczcie sami "taki tam prl":
https://www.Facebook.Com/przedszkoleniepubliczneprzygoda
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
To, że Przedszkole Mapeciaki jest super wyposażone to nie najważniejsze. W każdym przedszkolu najważniejsza jest atmosfera i szczerość w stosunku do rodziców, a tego Mapeciakom brakuje. Rodzice są przez opiekunów i dyrekcję oszukiwani, że np. dziecko jadło, a wcale nie jadło, albo że było grzeczne, a tak naprawdę było niegrzeczne, że miało pieluchę 1 godzinę , a miało tak naprawdę kilka godzin. A Pani Jola, wychowawca grupy najmłodszej szarpie dzieci i na nie krzyczy. Wiem to wszystko, bo byłam nauczycielem w tym przedszkolu, zwolniłam się, bo nie potrafiłam pracować w tak okropnej atmosferze. Pani Jola potrafiła wchodzić na zajęcia i krzyczeć na mnie i Panią Martę przy dzieciach, nie mówiąc, że jest osobą nie znająca się na podstawie programowej wychowania przedszkolnego. Dla właścicieli i dyrekcji liczy się tylko kasa.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9
To prawda, Pani Patrycja i Pan Mateusz to wychowawcy z powołania. Również Pani Agnieszka i Pani Maria to wspaniałe młode osoby. Dzięki Bogu, że to przedszkole ich ma.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pracowałam w tym przedszkolu jako nauczyciel, zwolniłam się, bo nie odpowiadała mi panująca tam atmosfera: np. krzyki Pani Joli przy dzieciach, szarpanie dzieci przez Panią Jolę, polecenia Pani dyrektor by nie mówić rodzicom prawdy dotyczącej ich dzieci. W życiu nie przeżyłam takiego koszmaru jak w tym przedszkolu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 13
Jestem bardzo zadowolona moja córka chodzi do Mapeciakow z uśmiechem na twarzy, nigdy nie buntowala się by nie iść do niego. Oferowane zajęcia sportowe prowadzone na dobrze wyposażonej sali. Zabezpieczenia przedszkolne gwarantują bezpieczeństwo mojego dziecka. Panie pracujące w przedszkolu tworzą świetną kadre, zaś pani Dyrektor jest przesympatyczna osoba. Doskonale zdaje sobie sprawę czy moje dziecko będzie jadło czy nie, przecież mogę sobie jadlospis przeczytac.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5
Tylko, że połowa dzieci nie chce brać udziału w tych zajęciach sportowych, bo prowadzą te zajęcia trenerzy, którzy nie mają przygotowania do pracy z tak małymi dziećmi. A Pani dyrektor jest dla rodziców miła, bo ma w tym interes. Ostatniego dnia mojej pracy wydarła się na mnie oto, że razem z Panią logopedą zadzwoniłam po mamę Mateuszka, bo włożył sobie do nosa kulkę i bałyśmy się, że przedostanie się do dróg oddechowych. Pani dyrektor sama chciała tą kulkę wyciągnąć, a to grozi poważnym urazem. Co prawda obyło się bez laryngologa, bo Mateusz już przy mamie ją po prostu wydmuchał i gdyby coś się stało to odpowiadałaby za to matka, a nauczyciel nie ma prawa w takim wypadku ryzykować, bo mógłby mieć prokuratora ,,na głowie".
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 13
Oj chyba pani nie nadaje się do pracy w przedszkolu, skoro dziecko w pani grupie, pod pani opieką wkłada sobie kulkę do nosa. Jako rodzic dziecka z pani grupy jestem bardzo zadowolona, że na pani miejscu są panie z doświadczeniem, które doskonale radzą sobie z dziećmi.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
Chyba jest Pani śmieszna. To normalne, że przy 25 dzieciach można nie zauważyć, że dziecko wkłada sobie coś do nosa. Gdy to się stało było nas aż 3-nauczycieli no i Pani logopeda, bo wypadek z kulką zdarzył się na zajęciach logopedycznych. W domu jest 1 czy 2 dzieci i też nie zawsze się wszystko zauważy, wypadki po prostu się zdarzają. Ja też się cieszę, że nie pracuję w tym przepełnionym przedszkolu. Często na ponad 20 dzieci w wieku od 1-5 lat byłam na dyżurze sama i tylko dzięki Bogu nic się nie stało. Nie można dobrze pracować z tak dużą gromadką dzieci. A przede wszystkim to nie zgodne z przepisami żeby jeden nauczyciel miał pod opieką ponad 20 małych dzieci. Jestem pewna, że ,,mama dinozaura" to właśnie mama Mateuszka. Osoba, która nie radzi sobie nawet z własną rodziną nie powinna oceniać innych.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11
jesli nie znasz faktow i prawdy to nie pisz komentarzy..akurat pani dyrektor na wyksztalcenie wyzsze pedagogiczne i studia podyplomowe zarzadzania oswiata..
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
To prawda pani dyrektor ma odpowiednie wykształcenie do kierowania przedszkolem. Myślę, że ..mieszkance" chodziło o to, że nie ma ona wykształcenia z zakresu wczesnej edukacji. A przy okazji pozdrowienia dla wszystkich ,,Mapeciaków". Dzieciaki w tym przedszkolu są cudowne, bo mają wspaniałych i mądrych rodziców. Tylko dzięki nim wytrzymałam w tym przedszkolu aż 3 miesiące.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Chora kobieta, Nauczyciel? Chyba od 7boleści
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
,,Mapeciaki" powinny mieć oddzielny wątek, bo jeszcze ktoś pomyśli, że te negatywne opinie są o ,,Przygodzie". A przedszkole ,,Przygoda" to bardzo dobre przedszkole, z prawdziwego zdarzenia. Dzieci w tym przedszkolu są bardzo dobrze przygotowywane do nauki w szkole. Co do ,,Mapeciaków" to się dopiero okaże w przyszłości.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
czy Ty kobieto zdajesz sobie sprawe ze za wypisywanie tresci niezgodnych z prawda..pomawianie przedszkola podlegasz karze (kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności) na podstawie kodeksu karnego art 212..wiec nastepnym razem zanim napiszesz cos lub powiesz cokolwiek gdziekolwiek to zastanow sie dwa razy..pamietaj ze nie jestes az taka anonimowa..:)
Poza tym nie wypisuj klamst ze zwolnilas sie ..prawda jest taka ze to pania zwolniono za brak kompetencji..
a co do innych przedszkoli..mysle ze kazdy rodzic wybierze swojemu dziecku odpowiednie miejsce..i do tego nie sa potrzebne pani plaskie komentarze..
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ogólnie jest skandalem, że tak duże Wejherowo ma tylko jedno publiczne przedszkole, bo to one są niestety najlepsze. Prywatne to tylko robienie kasy...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9
Panie mapeciak! To Pan kłamie albo jest niedoinformowany, bo to ja sama się zwolniłam i mam na to dowody. A żadnego sądu ziemskiego się nie boję, bo pisałam tu tylko prawdę, którą mogę poświadczyć nawet pod przysięgą. Nie pisałam tego żeby zaszkodzić ,,Mapeciakom", ale żeby uświadomić im ich błędy, które powinni naprawić i nie powielać. I dokładnie wiem, że nie jestem tu anonimowa, bo wcale nie chcę i gdyby Pan miał choć krztynę odwagi to podałby przynajmniej swoje imię. Może mnie Pan znaleźć na (f) i podać swój e-mail, a ja Panu prześlę dowody, że nie kłamałam. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Widzę, że wykształcenie nie idzie w parze z profesjonalnością, tego Pani zabrakło będąc nauczycielem. Jestem zażenowana Pani zachowaniem będąc matką dziecka, które uczęszcza do tego przedszkola z którego, jako rodzic jestem bardzo zadowolona. Skoro była Pani nauczycielem w dinozaurach, to dlaczego wypowiada się Pani o maluszkach? Przecież w ciągu dnia się Pani nimi nie zajmowała, każdy wie jak funkcjonują Mapeciaki. Więc co to za opinie dotyczące dzieci, które nie były w Pani grupie? Każdy ma swoją godność osobistą, widać, że co po niektórzy mają ją bardzo niską. A MAPECIAKI to NAJLEPSZE PRZEDSZKOLE !

Nie należy słuchać opinii rozwścieczonych osób, które nie panują nad emocjami.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja również jestem mamą małego Mapeciaka. Nie rozumiem zarzutów Bylej Pani nauczycielki, która wylewa tu swoje zale. Prosze nie wymyslac nieprawdziwych informacji i zajac sie swoimi sprawami. Moje dziecko jest bardzo zadowolone z tego przedszkola, lubi pania Jole i jesli cos byloby nie tak to dziecko potrafi takie rzeczy sygnalizowac. To, ze teraz siedzi Pani na bezrobociu, dlubie w nosie i wymysla jakies bezpodstawne pomowienia jest po prostu bezczelne. Radze zajac sie wlasnym rozwojem zawodowym.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

hej ho hej ho do pracy by się szło.

Pani Danko, wejherowski Urzad Pracy prowadzi liczne formy aktywizujace dla bezrobotnych, dzieki ktorym może Pani lepiej wypelniac swój wolny czas.Mamy tez zajecia Uniwersytetu Trzeciego Wieku, moze Pani realizowac sportową wizję Mapeciakow, z którymi widze ze jest Pani silnie emocjonalnie zwiazana, popylajac z kijkami nordic walking na Kawlwarii. Ponoc gdy pracuje ciało to umysł odpoczywa a zatem polecam.
W Pani wieku siedzenie przed komputerem tyle czasu moze powodować bóle kręgosłupa i inne starcze problemy jakie już u Pani występują czyt.problemy z pamięcią .

Pozdrawiam i zycze szybkiego znalezienia jakiegokolwiek zajęcia.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4
Danka ale Ty jestes.. sfrustrowana i niereformowalna
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 9
Witam. Moje półtorarocznej dziecko uczęszcza do mapeciaków..w zasadzie jest zapisane ale przestała ją tam zaprowadzić..pani detektor jest dziwna i mam kilka zastrzeżeń..zastanawiam się czy nie wypisać dziecka..mam wrażenie że tylko o kasę chodzi a pani dyrektor nie jest za miła..mogłaby pani mi coś więcej powiedzieć o tej placówce.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie pracuję już w tym przedszkolu od pół roku, więc mam nadzieję że sytuacja zmieniła się na lepsze i w grupach jest miej dzieci (było po 25).
Pracuję teraz w przedszkolu, w którym jest po 15 dzieci w grupie + pomoc nauczyciela, nie ma porównania jeśli chodzi o komfort pracy. Do każdego dziecka można podchodzić indywidualnie zauważając jego potrzeby i zainteresowania. Pracuje się bez pośpiechu, jest stały rytm dnia, dzieci są dzięki temu spokojniejsze i czują się bezpieczne. W mapeciakach zajęcia dodatkowe były ciągle o innej godzinie, albo nie było ich wcale. Czasami nie miałam nawet czasu na jedzenie i toaletę, bo nie miałam pomocy, która zresztą jak nawet była to ciągle zajmowała się pracami plastycznymi. Tu pracuję po 7 godz. + jedna godzina na uzupełnienie dokumentacji i przygotowanie się do zajęć. W mapeciakach pracowałam po 8 godz + kilka godz w domu na niepotrzebną biurokrację, którą pani dr wymagała, nawet dziennika nie wolno mi było uzupełnić w godz. pracy. Praca w Mapeciakach nauczyła mnie jednego: nigdy więcej nie pozwolę się wykorzystywać, bo żadne pieniądze nie są tego warte. Teraz zarabiam mniej, ale za to wiem, że moja praca ma sens i jestem doceniana. W mapeciakach już w pierwszym miesiącu mojej pracy byłam straszona zwolnieniem za to, że nie mogłam się dogadać z moją pomocą, która ciągle krzyczała na mnie i na dzieci.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Danko po co Pani pisze takie.pitoly? Nudzi się Pani w.tej.nowej.pracy?
My w Mapeciakach pracujemy po 15 godzin na dobę, nie.jemy, nie pijemy, nauczyciele nie mają pomocy, będziemy Tez pracować. W.soboty i.w.niedziele, ale planujemy wprowadzić to żeby nauczycielki mogły raz.dziennie pójść do toalety także. Może Będzie lepiej :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
Tak się niestety dzieje w wielu przedszkolach..... Najważniejsi są rodzice!!! Bo oni płacą i oni mają być zadowoleni. Szkoda słów..... Nawet jeśli zdarzy się nauczyciel z powołania - dyrektor, właściciel lub inny możnowładca chętnie mu podetnie skrzydła!!!! Dzieci są w przechowalniach, nauczycieli się gnębi i oczekuje od nich wszystkiego byleby tata z mamą byli uśmiechnięci odbierając dziecko z placówki!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
a w jakim przedszkolu Pani teraz pracuje ??
Już sama niewiem jkie przedszkole wybrać.. :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! Bardzo proszę Panią o kontakt. Córka chodzi do tego przedszkola i niestety nie mam o nim dobrego zdania. szymonika22@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dla dobra dziecka proponuje sp.ierd.alac czym prędzej. Moje dziecko tymczasem będzie tam do zakończenia edukacji. Wstyd !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

To dziwne, bo Panie u mojego syna w grupie są tak zorganizowane, że nawet na bieżąco uzupełniają dzienniki. Czasami przychodzę, to jedna Pani prowadzi grę / zabawę w grupie, a druga uzupełnia dokumentację i nie ma najmniejszego problemu. Dzieci świetnie się bawią. Dziwne, że mój syn jest tam przeszczęśliwy i z radością rano wstaje żeby iść do Mapeciaków "to pewnie dlatego, że jest tam tak źle - kadra bez wykształcenia i bez pomysłów". zastanówcie się najpierw ludzie, czy waszymi opiniami kierują emocje, czy komponent poznawczo-behawioralny, którego mam wrażenie wam brakuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

No właśnie ciekawe jak to możliwe ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podbijam pytanie tylko ja chciałabym się dopytać o przedszkole Wielka Przygoda - http://www.wielkaprzygoda.com - możecie cokolwiek powiedzieć? Powoli chciałabym dziecko zapisywać na nowy rok szkolny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W przedszkolu Przygoda w Wejherowie- Tysiąclecia jest nie za czysto wykładziny brudne dzieci po tygodni mają kapcie do prania. Pomoce nauczycielek sprzątają korytarze w czasie ,, zajęć''
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Co za bzdura brudno!!no moze troche piasku bo akurat zaczàł sie remont drogi ,przebudowa koparki itp..gdyby rodzice wycierali buty to peenie było by ok.a pomoce sprzatajace korytarze w czasie zajec to chyba dobrze nikomu wtedy sie nie przeszkadza ..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
zamiatanie pod dywan
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
przedszkole mapeciaki nie polecam. pani patrycja d. z brakiem czasu dla przedszolakow. jak to mowily dzieci , pani ciągle siedziala na telefonie. niesympatyczna. byc może powinna problemy osobiste zostawic w domu a nie przynosic je do pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie bardziej polecam ''Urwisa''. Przynajmniej zajęcia są organizowane z głową.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

o to dzieki za opinie. wypisałam dziecko z przedszkola mapeciaki . szukam innego. lesna kraina ma dobre opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wejherowo

Szambo betonowe (11 odpowiedzi)

Witajcie. Gdzie możemy zamówić szambo betonowe 10m3 Jaką firmę polecacie z okolic Szemuda.

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (4 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

do góry