Widok

przedszkole w Baninie - "Tęczowa Przygoda" - proszę o opinie.

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy któryś z rodziców dzieci uczęszczających mógłby napisać coś na temat przedszkola w Baninie - "Tęczowa Przygoda"? Wiem, ze otwarte jest dopiero od 4 listopada, ale czy są już jakieś pozytywy? Zwłaszcza w porównaniu z zarzutai do innych okolicznych przedszkoli?
Dziękuje za odpowiedź ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi sie tecza w nazwie nie podoba :D
ale wpisuje sie swietnie w ogolny trend gender
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 14
Synek uczęszcza do tego przedszkola. Jesteśmy bardzo zadowoleni, a najbardziej nasza pociecha - codziennie z uśmiechem wychodzi na zajęcia. Jedzenie smaczne, panie miłe, zajęcia też ok.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
A ile jest grup i do jakiej chodzi Twój synek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy jest tam również żłobek?

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety nie ma grupy żłobkowej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo fajne przedszkole :) Panie są sympatyczne. Córka zadowolona :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Moje dziecko płacze gdy nie może tam iść...jesteśmy zadowoleni i mamy nadzieję, że nic się w tej kwestii nie zmieni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

przedszkole

Te wpisy pochodzą od tej samej osoby proszę nr analizować
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Brakuje ostatniej liczby w adresie ip jeżeli tym się sugerujesz, więc niekoniecznie to są te same osoby :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
może ja nie dowidzę...ale nie zauważam dwóch takich samych numerów...:>
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
W Baninie jest kilku dostawców internetu. Ja i moi sąsiedzi również mamy podobne ip :-) różnią się właśnie końcówka oznaczoną gwiazdką
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
dokładnie tak jak mówisz, ip różnią się końcówką.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam nowe przedszkole już ma dobrą opinię dlatego,że wszyscy bardzo się starają i dbają o dzieci a poza tym jest nowe ,super warunki ,dzieci uśmiechnięte i zadowolone -to czego chcieć więcej. Prawda?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam to przedszkole :) Synek biega z uśmiechem do tego przedszkola. Panie są sympatyczne, warunki bardzo dobre.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
To nowe przedszkole dopiero co raczkuje, warto zaufać młodej dyrektorce , warunki bardzo dobre do nauki i zabawy. Polecam to przedszkole , dobry punkt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Super przedszkole :) polecam ! Bardzo dobre warunki, panie bardzo sympatyczne a pani dyrektor zawsze usmiechnieta i mila ;) Moj syn uwielbia tam chodzic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moje dziecko zostało przeniesione z innego przedszkola, mam porównanie i wiem co piszę - Przedszkole Tęczowa Przygoda jest przedszkolem z którego jestem na 100% zadowolona! I moje dziecko również ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przedszkole jest w porządku również jestem zadowolony tylko wk*****ia mnie jak rodzice przyprowadzają chore dzieci do przedszkola przez co inne dzieci chorują. Taki drobiazg pewnie standard w każdym przedszkolu. Moja córa w lutym ma frekwencję 5 dni :]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A za czesne trzeba płacić
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mam pytanie odnośnie posiłków? Są przygotowywane na miejscu, czy może catering? Ile jest posiłków?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od wrzesnia bedzie czynna juz kuchnia przedszkolna do tej pory byl catering w przedszkolusa 4 posilki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję dg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już mamy swoją kuchnie, z czego bardzo się cieszę. Dziękujemy Pani Dyrektor że tak o nasze dzieciaczki dba ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
To u nas tylko 2 dni w lutym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam serdecznie to przedszkole. Syn rowniez troszke choruje. Pierwszy rok w przedszkole wiec to normalne przerabiałam to ze starsza corka. Wiec wiem co pisze. Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
obejrzeliśmy wszystkie, część od razu odpadła, głównie przez warunki lokalowe (jest tam takie jedno, gdzie pies ludzi goni ;), czystość kilku porażała, a przedszkole w domu mnie nie interesowało (ale jako żłobek pewno bym rozważyła)
zostaliśmy w przedszkolu Przedszkole Artystyczno-Językowe TĘCZOWA PRZYGODA
niestety przez zmiany miejsca zamieszkania mamy za sobą cztery przedszkola, różne, państwowe, prywatne, ale to przedszkole polecę każdemu z czystym sumieniem, bardzo żałuję, że synek nie mógł tam zostać do końca
konkrety (grupa 4 latków, bo w takiej był synek):
- dzieci mają codziennie angielski, wychodzą na dwór, mają ładne sale, dużo zabawek, posiłki ładnie pachną jak się wejdzie
- Panie mają codziennie czas, żeby z każdym rodzicem porozmawiać, o wszystkim, cierpliwie, więc każdego dnia znasz szczegóły
- Panie realizują program, dzieci się uczą! nie tylko zabijają nudę, co jest powszechne w niektórych przedszkolach
- nie wiem jak, czy to kwestia dzieci czy Pań, ale cała grupa była "ogarnięta", uczona zachowania, współpracy a jednocześnie każde dziecko traktowane wg jego potrzeb
- było mnóstwo różnych przedstawień, ciągle coś dzieci przygotowywały, Panie się angażowały
- Pani Paulina - anioł, anioł, innego określenia nie mam, nie poznałam wcześniej i później nikogo, kto miałby takie predyspozycje do zawodu, Pani Edyta - bardzo duże zaangażowanie w dziecko, wrażliwość, Pani Dyrektor - bardzo miła, pomocna, inne Panie tylko widziałam, bo dziecko nie miało z nimi zajęć, ale nie widziałam, żeby tam jakiekolwiek dziecko doznało krzywdy czy było źle traktowane

jednym słowem - bardzo nam przykro, że musieliśmy iść do innego przedszkola (ba, Panie pięknie przygotowały dzieci jak ich odwiedziliśmy kilka miesięcy po odejściu)

POLECAM, POLECAM, POLECAM :)
mama Patryka
P.S. i serdecznie pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Mnie przeraża ten zbiornik wodny za płotem.rozważam ecoludek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zbiornik jest ogrodzony a dzieci nigdy nie biegają bez opieki ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przedszkole rewelacja:). Panie są bardzo miłe, mają czas na rozmowę z rodzicem, córeczka jest zadowolona a to jest najważniejsze. Pani kucharka gotuje pyszne potrawy (czasem z kuchni dochodzą takie zapachy, że sama mam ochotę zostać na obiadku). Pani dyrektor bardzo pozytywnie nastawiona do rodziców, zawsze służy pomocą. Organizowanych jest dużo atrakcji, występów. Polecam z czystym sumieniem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Może jeszcze jakieś opinie?
Szukamy pomału przedszkola i i rozważamy właśnie Tęczową Przygodę.
Grupy nie są przeładowane? Maluchy chodzą chętnie?
Widzicie postęp w rozwoju dziecka?

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pomimo, że moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola, zaczynam zastanawiać się nad zmianą.. właśnie ze względu na po pierwsze liczebność grup.. Nie chcę ujmować niektórym Paniom - są miłe, ale nie widzę za bardzo postępów u mojego dziecka, a byłam też świadkiem, gdy dziecko płakało, a nikt nie reagował - panie sobie plotkowały. Nie wiem, mam mieszane uczucia, chociaż zastanawiam się czy to nie jest tak, ze wszędzie będzie gorzej niż z mamą :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja polecam przedszkole Kreatywne (na Ptysia i Balbiny), moja córka chodzi tam od ponad 3 lat, a od roku dołączył do niej również mój synek. Wspaniała atmosfera, indywidualne podejście do dziecka (i rodzica :) ), dużo języka angielskiego i innych zajęć (w wakacje po raz kolejny byli studenci na wymianie z International Kindergarten) :) poza tym bardzo zaangażowane wychowawczynie, zwłaszcza p. Karolina i p. Magda, uwielbiane przez moje dzieci :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak w tym przedszkolu kreatywnym wyglądają grupki? (liczebność) Mój synek ostatnio ma problem z wejściem do przedszkola - już od rana mówi, że nie chce tam iść - i nie wiem czy to normalne jak na ponad roczny staż..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zależy od grupy. W najmłodszej (2-3 lata) jest chyba 6 dzieci, ale mogę się mylić. Zerówka też liczyła chyba 7 osób, a 3-4 latki między 10 a 15. Teraz w wakacje chodzi mniej dzieci, a pewnie od września to się zmieni, więc o liczebność grup musiałabyś zapytać w przedszkolu. My z żalem opuszczamy zerówkę... :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
może przedszkole w dworku novello byly tam mniejsze grupy. Moje dziecko uczęszczało tam ponad rok i wszystko było ok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Novello zdecydowanie jest mniejsza grupa, bo jedyna i nie przekracza 5 dzieciaczków... więc i miejsca wolne są na pewno...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile wynosi czesne i jedzenie w pracowni językowej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
było ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kreatywne jest boskie. Też polecam. Panie angażują się w swoją pracę w stu procentach. Zajęcia bardzo ciekawe, sama chciałabym być dzieckiem i ucześzczać do tego przedszkola :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też widziałam jak Panie plotkowały w ogródku a dwójka dzieci płakała i się popychała
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Oczywiście, należy gasić wszelkie zatargi przedszkolaków w zarodku, co by dzieci przypadkiem nie nauczyły się samodzielnie rozwiązywać problemów. Chyba nikt nie myśli, że dzieci w przedszkolu siedzą sobie tylko grzecznie na kokardkę i w ogóle się ze sobą nie kłócą, w końcu są tam same aniołki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo dobrze niech rozwiazuja sami problemy a nie rosnie pokolenie chlopcow w rurkach na nogach i z tunelami w uszach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie maluchy do rozwiązywania problemów potrzebują jeszcze dorosłych. Panie są miłe i sympatyczne ale niestety plotki zamiast opieki zdarzały się w naszym przypadku dosyć często.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może to nie plotki tylko konwersacja dot. planowanych zajęć. A ile jest dzieci w grupie? I ile jest opiekunek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w grupie ok 20 dzieci i 2 opiekunki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Korzystaliśmy z przedszkola w okresie wakacyjnym, dziecko zadowolone to chyba najlepsza wizytówka przedszkola. Obiadki nie zastąpione, jeszcze w żadnej placówce nie było tak dobrej kuchni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
tylko że dzieci, które ostatnie jedzą obiad dostają zupę z dolewką wody żeby dla wszystkich starczylo/...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
Fe nieładnie, tak pisać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A skąd wiesz że tak jest ? Pracujesz na kuchni i widzialas?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dolewanie wody do zupy, to na pewno robisz w domu!
W przedszkolu jest ok.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam przedszkola w okolicy Banina ,czy jesteście rodzice zadowoleni z usług przedszkola, jakie są wasze spostrzeżenia? Czy przedszkole przyjmuje dziecko z orzeczeniem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Baninie to musisz sobie sama pszedszkole pobudować Bo wszystkie są przepełnione ,a listy zapełnione do 2018 Z sxkołom ten sam probiem uczom się na2 zmiany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba się nie uczom, jak takie błędy robiom.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój syn idzie do przedszkola z uśmiechem na twarzy i tak samo z niego wychodzi. Wydaje mi się że jego zadowolenie jest najlepszą opinią o przedszkolu. Ja z całą pewnością polecam, jeśli chodzi o orzeczenie najlepiej pytać u źródła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Prosze mi podac czy pracujecie w czasie przerwy swiatecznej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam lesne przedszkole w Malkowie. Innowacyjna idea spedzania wiekszej czesci dnia na dworze niezwykle rozwijajaco wpływa na mojego syna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też polecam przedszkole w Małkowie, kameralne i przyjazne dziecku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teczowa Przygoda w ofercie ma za dodatkową opłatą Ćwiczenia gimnastyczne.Nie bardzo to rozumię, w podstawie programowej jest taki obszar: rozwoj fizyczny, a więc cw. gimnastyczne, które prowadzą przedszkolanki z dziećmi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Masz rację
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście, że w podstawie programowej są ćwiczenie gimnastyczne,w żadnym wypadku nie powinny odbywać się za dodatkową opłatą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Macie jakieś nieprawdziwe informacje. Tęczowa nie ma płatnych zajęć gimnastycznych.
Judo jest dodatkowo płatne, ale to z tego względu, że jest dla chętnych, to firma z zewnątrz przychodzi i prowadzą zajęcia. Nie musisz zapisywać dziecka na Judo jak nie chcesz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak jak wyżej, w Tęczowej nie ma opłat za gimnastykę, odbywa się ona codziennie rano.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałam podbić temat, czy ktoś ma jakies opinie bieżące o Tęczowej przygodzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Jedno moje dziecko chodzi, zapisałam drugie, na miejsce trzeba czekać 2-3 lata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest najtańsze w okolicy dlatego najbardziej zapchane. Ja dostałam się z listy rezerwowej bez problemu. Szału nie ma, krzywdy tez nie ma. Poprostu przedszkole bez fanfarow
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziekuje za odp. Najtańsze? Wow, patrzac na ilość zajęc i okolice wydawalo mi sie takie droższe, ale nie zmam okolicznych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


To po "zmaj" i nie zawracaj upy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lepszego w regionie nie znajdziesz. Oddział żłobkowy mają, ale dostać się praktycznie niemożliwe.
Do oddziałów przedszkolnych też kolejki rezerwowe. To o czymś świadczy.
To co ich wyróżnia to własna kuchnia, a nie catering. Do tego kadra - przebija inne placówki.
Na prawdę opiekują się dziećmi, a nie przechowują. Absolutnie nie bałem się zostawić maluch
widząc, jak go traktują. I to jest tam regułą. Do tego sporo robią dla dzieci w ramach zajęć.
Polecam z całego serca.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

do góry