Widok

przedtreningówka

Cześć
Chciałam się poradzić , zaczynam swoją przygodę z siłką i szukam dobrej przedtreningówki która doda mi mocy na długie wyczerpujące treningi. Znajomy trener wspominał że on sam stosuje Titan’s Rage. Zwiększa intensywność i wydajność treningów oraz dodatkowo przyśpiesza regeneracje po każdym z nich. Koniecznie dajcie znać czy już stosowaliście.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tylko maslanka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście sądzę, że najlepszą przedtreningówką jest po prostu solidny posiłek, który zapewni Ci dużo siły na cały trening. Super sprawdza się banan przed treningiem, szybko przyswajalne cukry plus witaminy i minerały dostarczą Ci pożądanej energii. Jeśli faktycznie chcesz sięgnąć po jakąś przedtreningówkę, polecam Ci skonsultować się z lekarzem, by wybrać bezpieczny suplement. Warto też zrobić niezbędne badania, czy faktycznie możesz używać danej przedtreningówki. Znakomici specjaliści są w Sport-Klinice: http://www.sport-klinika.pl/nasze-osiagniecia.htmlSerdecznie polecam to miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie zjedzenie czegokolwiek przed treningiem bardzo źle się kończy. Jedyne co piję to od czasu do czasu kawkę, ale to z kolei jest niezdrowe na żołądek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bardzo lubię suplementy z Therm Line. Ich spalacze tłuszczu maksymalnie rozgrzewają ciałko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taka przedtreningówka potrafi dać kopa podczas treningu :) sama stosuję tego typu produkty, fajny i dość bogaty asortyment pod tym kątem maja w tym sklepie https://centralshop.pl/ warto tam zajrzeć sobie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przed trening?
Czyli co dla zwiększenia wydolności?
Polecam sprawdzoną i oczywistą formę treningu biegowego / dobra Grupa biegowa 65
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Jakie jest twoje najbardziej kontrowersyjne podejście do piłki nożnej? (3 odpowiedzi)

Dla mnie najbardziej kontrowersyjnym podejściem do futbolu jest to, że zdobycie przez Messiego...

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...

gra poland (3 odpowiedzi)

Rozumiem Twoje pragnienie i doradzę Ci sprawdzenie źródła i zagranie w kasynie online...

do góry