Widok

przesunięcie miesiączki

Wesele Temat dostępny też na forum:
Czy są dostępne jakieś tabletki na jednorazowe przesunięcie miesiączki?
Przyspieszenie lub opóźnienie?

22 sierpnia wyjezdzamy w podróż poślubną a 23 mam dostać @ :(
Nie biorę tabletek antykoncepcyjnych.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
biorąc tabletki "anty" można przesunąć miesiączkę :)




koleżanka coś mi mówiła o witaminie C lub Rutinoscorbinie - nie pamiętam dokładnie...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam kiedys ten sam problem. Tez nie brałam tabletek wiec ginekolog przepisal mi cos takiego jak luteina. Brałam ją dwa lub trzy tygodnie ale mi niestety nie pomogala. Dostałam okres dokładnie w dniu slubu. Ale spróbuj, moze Twój organizm zareaguje inaczej.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba spróbować z hormonami, ale chyba nie z luteiną, bo z tego, co się orientuję to jest na wywołanie, ale być może źle się orientuję:). Najlepiej jak najszybciej wybierz się do ginekologa. Jak najszybciej, bo tak, jak napisałam przedmówczyni, kiedy weźmiesz się za to zbyt późno, tabletki mogą okazać się zawodne. Teraz masz miesiąc, więc jest bardzo odpowiedni czas:). Powodzenia!

PS. Też słyszałam, że Cerutin opóźnia okres - ja uważam to za brednie, przecież to nie hormon. Zwykła rutyna i vit C są raczej w stanie tylko zmniejszyć krwawienie a nie je wykluczyć. Dlatego polecam wizytę u ginekologa:).

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najskuteczniejszym środkiem to tabletki anty, a tak to lekarze nie bardzo chcą nawet takie tabletki przepisać. Kiedyś poprosiłam mojego ginekologa o takie tabletki ale mi ich nie przepisał i jeszcze ochrzanił że po nich strasznie rozregulowuje się cykl, dostałam normalne tabletki anty, tylko rzeby przesunąć sobie okres musisz zacząć je brać już przynajmniej jeden cykl wcześniej.

image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko, jak bierzesz środki antykoncepcyjne, to ksiądz się przychrzani na spowiedzi ;)

A co do cerutinu, to może coś w tym jest.. Jak byłam mala, to często miałam krwotoki z nosa i lekarze kazali brać rutinoscorbin. Ponoć to wpływa na krzepliwość i inne takie.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
asia ce - a co Ci ksiadz o nich powiedzial? :) sama jestem ciekawa:)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, luteina jest na wywołanie miesiączki - wiem, bo sama ją biorę (bez niej albo tabl anty nic nie mam). A na przesunięcie chyba tylko tabletki anty... albo idź do lekarza i sie po prostu spytaj.

image



http://kozlowskagnieszka.wordpress.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hah aa kto ksiedzu mowi o takich rzeczach no prosze cie

Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
luteina wpływa na wyregulowanie miesiączki- także gdy ja wexmiesz na pewno dostaniesz...tablettki anty--- lub (aż się sama dziwię że proponuję) poszukaj sportowca- dziewczyny biorą jakiś magiczny hormon przed zawodami...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym nie ryzykowała jakimis babcinymi metodami, poszlam do lekarza i przepisala mi 2 opakowania tabletek, nie wpłynie destrukcyjnie na twoje zdrowie, a napewno nie będzie niespodzianki.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na wziecie tabl anty to chyba juz za pozno. A w podroz jedziecie za granice?Czasem sa takie syt wlasnie przy zagr syt, ze dostaniesz okres przed podroza, a po np tyg kolejny ze wzg na zmiane klimatu, albo tez i odwortnie (spozni sie).

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mozesz isc do gina po luteine

------------------------------------------------------------------------------------
sprzedam po 10 maja Mariees de Paris Dolores rozmiar 38 ecrue

www.rozowoniebieskie.vot.pl - tam bywam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
renee napisał(a):

> mozesz isc do gina po luteine
>
>
a czy przed chwilą właśnie ja i lilu77-77 nie napisałyśmy, że LUTEINA nie przesunie miesiączki tylko ją wywoła?

...

image



http://kozlowskagnieszka.wordpress.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zalezy ile bedziesz ja brala to znaczy jak dlugo

------------------------------------------------------------------------------------
sprzedam po 10 maja Mariees de Paris Dolores rozmiar 38 ecrue

www.rozowoniebieskie.vot.pl - tam bywam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki dziewczyny za odp.
Do ginekologa się wybieram.
Wiem, że jest wiele przeciwskazań do przesunięcia @, regulacji cyklu, ale nie wyobrażam sobie podróży z miesiaczką.
Dziękuję jeszcze raz za wszystkie wypowiedzi.
Jesteście nieocenione :):)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
natchniona twoim wątkiem zaczęłam liczyc

bede miała miesiączke podczas ślubu :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym wolała podczas ślubu, aniżeli podróży poślubnej :)
Eh ta natura :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też bym nie chiała mieć w dniu ślubu nie wyobrażam tego sobie mieć okres i białą suknie ogólnie masakra.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie chodzi nawet o białą suknię
ale noc poslubna !!!!!

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odnośnie luteiny-ja ją brałam w ciąży na podtrzymanie ...

http://www.maxmodels.pl/poleczka.html wizaż makijaż

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,
ja bralam anty, ale nie zeby przesunac okres i w podrozy poslubnej mialam okres.
da sie to wytrzymac, ja przezylam 36 godzinna podroz, gdzie 24 godziny spedzilam w samolocie. a krwawienie dostalam, jakbym byla w domu w europie, wiec w sumie 12 godzin pozniej na tamtejszy czas. ja juz nie chcialam ryzykowac z przesunieciem.
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wylicz sobie kiedy masz okres,po owulce bierz ja nie 10 dni jak kaza tylko dluzej

------------------------------------------------------------------------------------
sprzedam po 10 maja Mariees de Paris Dolores rozmiar 38 ecrue

www.rozowoniebieskie.vot.pl - tam bywam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja biorę Luteinę od lutego ( 5 m-cy) i jeszcze się nie zdarzyło, żebym nie miała miesiączki...a biorę do momentu kiedy takowa wystąpi....

image



http://kozlowskagnieszka.wordpress.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tu jest sporo ciekawych informacji jak opóxnić okres. https://www.euroclinix.net/pl/jak-opoznic-okres. Ja się natomiast zatanawiam czy da się go przyspieszyć bez tabletek antykoncepcyjnych? ktoś coś wie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry