Widok

przychodnia Polmed - gdzie dyżury w weekendy?

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
od niedawna mała jest zapisana do ollmedu -nie wiecie gdzie oni maja dyzury w weekend? np jak na Majewskich przyjmują z Nadmorskiego Centrum Medycznego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Juz odpowiadam na Twoje pytanie.Polmed ma dyzury na mickiewicza w przychodni.Ostatnio mij maly mial 40st goraczki,pojechalam na Majewskich,a oni ze to nie nasz rejon...Hmm jak to...Ale faktycznie,na mickiwicza nas przyjeli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Mickiewicza - potwierdzam. Też wylądowałam tam z Młodym w nocy.
[url=http://www.maluchy.pl]image[/url


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sara a do kogo jesteś zapisana? Do Furtak?
[url=http://www.maluchy.pl]image[/url


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki dziewczyny, w końcu wtedy nie potrzebowalismy ale teraz bede wiedziała :-)
mawina - tak jestesmy u dr Furtak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sumie to jeszcze niespotkałam nikogo kto byłby zapisany do Polmedu i do innej pediatry :-)
Jest oblegana nasza pani dr :-)
[url=http://www.maluchy.pl]image[/url


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i jest to mały minus - w porach zachorowań dłuuuuugie kolejki :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda ja tez naleze do dr Furtak,ale jak z malym cos sie dzieje,a dzieje sie dosyc czesto to dr zawsze nas przyjmie.Chyba ze jej nie ma to dr Jankowska,ale dr Borostowskiej nie trawie.Ostatnio maly mial goraczke do zebow a ona stwierdzila ze to zapalenie ucha...:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja raz byłąm własnie u takiej pani dr w czarnych krótkich włosach - to jest która? bo mój mąż to miał ochotę ją udusic ponieważ niedelikatnie "obługiwała się" jego córcią (czyt. przy badaniu gardełka)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
No to wlasnie borostowska.Ja to ide do niej jak juz naprawde musze...Ona ma zawsze mierjsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My również jesteśmy u dr Furtak. Ponieważ mały dzisiaj zachorował a skończyły nam się leki wziewne (jest alergikiem i jest pacjentem poradni alergologicznej) mój mąż poszedł do dr Borostowskiej tylko po receptę. Powiedziała, że ma dużo swoich pacjentów i nie ma czasu zajrzeć do jego karty czy to co mówi mój mąż to prawda. Oczywiście nie muszę chyba mówić, że pod gabinetem pustki!. To już nie pierwszy raz taka sytuacja. Uważam, DR BOROSTOWSKA TO NAJWIĘKSZA KRETYNKA JAKĄ UDAŁO MI SIĘ SPOTKAĆ OSTATNIMI CZASY!!!!! Powinni ją wywalić i to jak najszybciej. Psuje tylko opinię tej przychodni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
no tpo ja ucieklam z polmedu:) i od dyzurow na mickiewicz masakra!!!!!
dosyc ze nie moglam umowic sie z maleństwem, bo tylko wolne bylo u borostowskiej, a ona to z daleka, to jak pojechalam na mickiewcza to powiedziala kretynka jedna stara baba ze jest zdrowa, a juz na drugi dzien wszpitalu na zapalenie pluc dziekuje za nich:) ale to tylko moje zdanie moze bedzie super :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie Borostowska to tez masakra,nigdy nie udalo jej sie postawic dobrej diagnozy.Ja jak nie ma miejsc do Furtak lub Jankowskiej to ide i bez rejestracji wchodze,te dwie zawsze przyjmuja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niestety dr Borostowska obecnie obsluguje wiekszosc dyzurow pediatrycznych w przychodni POLMED na Zaspie - zawsze ma duze watpliwosci przy stawianiu diagnozy i z wahaniem wydaje zalecenia dotyczace leczenia. Nie budzilo to naszego zaufania i unikalismy jej duzyrow. Niestety, zazwyczaj wolne terminy sa tylko do dr Borostowskiej, bo ipozostali rodzice rowniez preferuja innych lekarzy. W rezultatcie zdecydowalismy sie zmienic przychodnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My byliśmy z corka 2 mies wczoraj to cudowna lekarz. Byliśmy u innej w ncm kolobrzeska to tragedia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To bardzo kiepski lekarz. Zawsze ma wolne teminy . O czym to świadczy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Liceum-jakie polecacie? (10 odpowiedzi)

Hej. Potrzebuje namiary na dobre liceum zaoczne,ponieważ chciałabym maturkę dokończyć. Czy macie...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry