Widok

przychodnia na Kartuskiej- pediatra!

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
kiedyś ktoś pytał u pediatrów w przychodni na Kartuskiej (gdańsk-siedlce), wtedy pisałam, że chodzę z moim Arturem do Majkowskiej, ale mały nigdy nie był chory więc nie do końca jednoznacznie mogę polecić. Niestety mały rozchorował mi się w styczniu, potem w lutym byłam jeszcze z wysypką i teraz mogę napisać szczerze:
z całego serca polecam tą pediatrę!! jest super:) delikatna, dokładna, super dobrane leki, tak że szybko wyzdrowiał a wysypka trwała 2 dni. jeśli macie wybór - polecam dr Majkowską:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki

przyda sie info :)
image
2rabbits.eu - pościele, kocyki i przytulanki dla maluchów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my tez się zapisujemy do niej :)
papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tokio, a to jest twoja przychodnia?

bo ja to w sumie naleze gdzies indziej i nie chcialabym zmieniac swojego lekarza
ale malucha myslalam tam zapisac
bo jest najblizej

tylko nie wiem czy tak mozna
:)
image
2rabbits.eu - pościele, kocyki i przytulanki dla maluchów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może kiedyś się gdzieś tam w poczekalni spotkamy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my też chodzimy do Majkowskiej
byłam bardzo zadowolona, ale zaniepokoiła mnie jedna sprawa, dla niej WSZYSTKO ZAWSZE BYŁO OK, jeśli miałam jakiekolwiek pytania, czy na cos co moja córeczka chce robić nie jest za wcześnie (siadanie, wstawanie) mówiła mi że nie ma sprawy, że jest duża i silna, że nie ma obawy, powiedziałam, że nam się dizecko juz w gondoli nei mieści, powiedziała, że można do spacerówki, choć wiem, że to bardzo wcześnie było, pozwoliła nam przejść na mleko 2 w 4 msc, no o co bym nie zapytała, to że wszytsko moge, wszystko robie dobrze, sama sobie nie chciałam tak ufać, to moje pierwsze dziecko, bałam się, że mogę coś przedobrzyć ... w końcu poszłam do innego pediatry, powiedziałam o wszystkim, potwierdziła każde slowo, więc się uspokoiłam, nadal do niej chodzimy, jestyeśmy nadal bardzo zadowoleni :)
papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co uważacie o dr Polanowskiej z tej przychodni, też pediatra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
my chodziliśmy do Polanowskiej znaczy byliśmy 2 razy i wypisaliśmy się z przychodni, Pani dr bardzo niemiła do tego nie che dawać skierowań na nic, my potrzebowalismy skierowanie na rehabilitacje - napięcie mięśniowe - powiedziała że ona uważa że to zbędne , skierowań na badania moczu tez nie dawała chociaż dziecko urodziło się z chorymi nerkami i wymagało kontroli moczu- nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Byłam z dzieckiem u Polanowskiej, ta kobieta tam chyba siedzi za karę!!!!
Jest NIEKOMPETENTNA I NIEUPRZEJMA!!!!!!!! Prawie wygoniła mnie z gabinetu, nie mogłam o nic zapytać, dziecka nawet dobrze nie zbadała. Wredna baba, na pewno nie nadaje się do tej pracy, nawet w przychodni weterynaryjnej nie powinna pracować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kilka lat temu moje dzieci należały do dr Majewskiej, również byliśmy bardzo zadowoleni.
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Polanowskiej zmienila przychodnie bo najwyrazniej na kartuskiej, juz dała dobrze się poznać. niestety nie moge powiedziec ze mialam przyjemnosc poznac ta Pania ponioewaz najchetniej usunelabym z Pamieci ostatnia wizyte u tej nieuprzejmej, niesympatycznej i wrecz okrutnej Pani doktor!!! wlasnei pisze skarge do rzecznika praw pacjenta, który działaja przy wojewódzkiem oddziale NFZ, zdarza mi sie to pierwszy raz ale prosze mi wierzyc zachowanie Pani "doktor" odbiega duzo od normalnosci!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Niestety nie zmieniła - byłam tam w piątek i widziałam ją. Na szczęście czekałam do dr Majkowskiej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zdecydowanie dr Majkowska...syn ma już 7 lat ale wcześniej jeśli chory to zawsze dobrze dobrała leki...u dr Polanowaskiej byliśmy raz bo miała zastępstwo to po tygodniu stosowania leków synek dalej chory i wróciliśmy tym razem już do dr Majkowskiej i synek po 3 dniach czuł się lepiej. Teraz jestem w ciąży ale już podjęłam decyzje jak urodze to drugie dziecko też zapiszę do dr Majkowskiej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
przez polanowska kiedys zmarlo dziecko niewiem czemu ona wogl pracuje w tym zawodzie i jest jeszcze kierownikiem przychodni zalosna baba . jak ją widze na ulicy to mi cismnienie podnosi na sam widok jej miny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobry lekarz. Super dobiera leki,nie wypisuje bez sensu. No ludzie jeśli przychodZi do niej mamusia i zadaje pytania jakich się można domyślać....To ręce opadają... Teraz te matki to z katarem lecą do lekarza! To się nie ma co dziwić że nerwy kobietę ponoszą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Niestety te wszystkie złe wypowiedzi na temat dr Polanowskiej sa prawdziwe. Chodziłam z moją córką do nie przez kilkanascie lat i ma problemy zdrowotne ktore Polanowska zlekceważyła a ktore byly sygnalizowane przez dziecko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja nie polecam zła diagnoza choroby u mojej córki miała zaledwie miesiąc a ta jej dała antybiotyki bez sensu bo co sie okazało że to zwykłe przeziębienie!!! ta przychodnia jest najgorsza w całym gda. dużo ludzi tam zapisuje dzieci bo najbliżej a to zły pomysł. moje dzieci zostały przepisane do innej przychodni i zaden znajomy sie nie zdziwił że to zrobiliśmy z mężem ... zdecydowanie nie polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam pania kotulak na ujescisku na ulicy plockiej, bardzo konkretna babeczkal koszt wizyty to 20zł.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli chodzi o dr. Majkowską chodzę do niej od urodzenia. Nie ma lepszej od niej!! Zawsze rozwiązuje każdy problem, nie zostawi bez skierowania lub przepisania leku, na spokojnie zbada, porozmawia, jest uprzejma, delikatna. Od 19 lat do niej chodzę i przyszedł już czas aby sie wypisać, mam ochotę aż płakać ze muszę zmienić lekarza. Polecam gorąco! Nigdy nie miałam żadnego ale, a ze względu na zdrowie dość często u niej bywałam. Polecam z całego serca!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jasne, Pani Doktor każe rozszerzać dietę jabłkami pieczonych z miodem, i do wszystkiego dodawać cukier żeby dziecko chciało jeść.i do picia tylko soki żadnej wody.a w przychodni pielęgniarka szczepily moje dziecko w ramię od początku podczas gdy tak małe dzieci s z czepiam się w udo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Siedlce

Kartuska 66 (3 odpowiedzi)

Kartuska 66 powstaje w wygodnej do życia lokalizacji. Do Śródmieścia czy gdańskiego Dworca...

Scarpa (6 odpowiedzi)

Dwa budynki inwestycji Scarpa powstaną niedaleko zbiegu ulic Kartuskiej, z Zakopiańską i...

Młyny Gdańskie (25 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje blisko Śródmieścia Gdańska oraz w dobrze skomunikowanej lokalizacji (autobusy...

do góry