W kwestii cen i wiekości posiłków zdecydowania się zgadzam z opinią.
Od kilku lat reguralnie korzystam z oferty Swojskiego Smaku (spotkania ze znajomymi, obiady służbowe, popołudnia we dwoje itp) - do dzisiaj!!! Jakiś czas temu w menu pojawiła się informacja o podwyższeniu cen ze wzgledu na wzrost czynszu. Przyjęłam do wiadomości, zrozumiałam, korzystałam nadal. Cena zestawu wzrosła z 16 zł do 18 zł. No dobra... niech będzie... jedzenie jest w miarę dobre, więc mogę zapłacić 2 zł więcej. Ostatnio kolejna zmiana w menu - nie ma zestawów, Klient sam może skomponować posiłek. Super rozwiązanie. Zatem komponuję standardowy zestaw. Jednak moje zadowolenie było przedwczesne ;( Przy okazji płacenia rachunku okazało się, że ten zabieg miał na celu zakamuflowanie kolejnego wzrostu cen, tym razem 24 zł za ten sam zestaw (wcześniej 16/18 zł). Czy to normalne w przeciągu dwóch miesięcy. No i nie powiem, ale porcja nie wygladała tak samo, jak wcześniej. Hmmm... czyżby kryzys?! To była moja ostatnia wizyta w tym lokalu. Chyba też części stałych klientów ponieważ lokal już nie jest tak obłożony ludźmi jak kiedyś. Tak mi się przynajmniej wydawało. Czas poszukać innego (lepszego) miejsca. Szkoda!