Widok

przygnebiona

Moge doradzic osobą z bólem zeba jak najdalej od Pani dr.Bielewicz-Modrzyńska Andżelina .!!!!! doktor przyjeła pacjeta w nocy ,dodam dyzur nocny w przychodni MEWA w gdansku ul Al.Grunwaldzka 62 .Sama p.doktor jak i jej asystentka w tym gabinecie w noc z dnia 2-go na 3-go sierpnia 2014r. zachowały sie wręcz AROGANCKO wobec obolałego pacjeta .pni.asystetka z pretesją dlaczego osmieliłam się przyjśc do nocnego gabinetu w NOCY!!!!!! obie Panie porozumiewały sie spojrzeniami zeby pacjęt poczuł sie zlekceważony mam wrażenie zachowanie CELOWE które mówiło JESTES TU NIEMILE WIDZIANA !!!!!!! właśnie układałyśmy sie do snu. Obie Panie wykazywały więcej zainteresowania wobec pacjeta pytaniem o ubespieczenie.Dzisiaj cierpie z powodu obolałego zęba ale bardziej z powody tak lekcjeważącego podejscia do pacjeta. Zycze Pani doktor zdrowia ,duzo zdrowia aby nie znalazła sie w mojej sytuacji.
Moja ocena
Mewa kategoria: Stomatolodzy
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 1
 
czas oczekiwania: 5
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za granicą obie pacjentki (sic!) za takie zachowanie wyleciałyby z pracy z hukiem.A Pani niech się nie przejmuje ewidentnie niezrównoważonymi psychicznie,które trafiły tam widać przez pomyłkę.Jaka Polska taka "Andżelyna" hie hie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry