Widok

przynajmniej 1000 zł dla każdego obywatela w wyniku pandemii

Uwazam ze każdy obywatel Polski powinien dostać odszkodowanie za panujaca sytuacje w kraju wydaje mi się ze minium 1000 zł
jak uważacie czy jest szansa? jedni powiedzą za mało inni, ze nie realne ale warto spróbować ;)

Np. w USA proponuje swoim obywatelom kwote na głowę ( nie pamiętam dokładnie jaką chyba 1000 dolarów)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 21
/ eye roll /
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślisz, że pieniądze wydobywane są z dna Bałtyku? One pochodzą z naszych podatków. Aby dać komuś 1000zł trzeba innemu zabrać w podatkach 2000zł.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wracac do pracy dzieci do szkoly. Teraz i tak imprezy obiadki rodzinne i spacerki oraz remonty robicie. Te dzialania nic nie daja a za 2 miesiace wiele firm padnie za te wakacje i glupote. Mam nadzieje ze mlodych balujacych korpo wypluje i bedzie spokoj.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Popieram,wszystko powinno wracać do normy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

1000 plus 500+ i git
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Padłem.... może i od razu 5k niech dadzą... tylko za co....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niech dodrukuja! A w sklepach ocet, może szczaw i mirabelki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popros chiny bo stamtad wirus przyszedl...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chiny lub USA powinny wypłacić, przecież gospodarka dluuugoo się nie pozbiera po takim szoku,
jak żyć premierze ??????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

do góry