Widok

pseudohodowla z ŻUKOWA

PRZESTRZEGAM! Nie kupujcie tam psa!Trzymają psy w klatkach, jest brudno... psy zaniedbane. Masakra.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

A zgłosiłeś sprawę do OTOZ? Należałoby zrobić tam porządek!! Może jakieś inne stowarzyszenie zajmuje się w Żukowie
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak, zostało zgłoszone.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ta hodowla to z ulicy Legionów? Hodują tam Labki? Ktoś coś wie więcej na ten temat? A może już ktoś zgłaszał do OTOZ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pseudohodowla, miejscowość Wyczechowo. Byłam, widziałam... dwie pseudohodowle obokk siebie, masa psów w typie rasy, psy w kojcach, smród... mam nadzieję,że coś z tym zrobią. Zgłosiłam to.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Witam może Pani mi napisac gdzie znajduje się ta hodowla bo jestem umówiona na odbiór pieska i zastanawiam się czy nie właśnie z tego miejsca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłam dziś w Wyczechowie i widziałam podobno prywatne schronisko czy to jest to miejsce o którym Pani pisze.Tam też sprzedają pieski. Schronisko wygląda jakby miało tylko rasowe psiaczki . Czy pamięta Pani nazwę tej hodowli i może dane tej Pani.Możemy wymienić informację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Od kiedy schronisko prowadzi sprzedaż "rasowych" psów?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Można wiedzieć skąd Pani kupiła??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kupiła Pani tego pieska??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ogarnijcie się, ludzie. Planujecie zakup rasowego psa za okazyjną kwotę i sami ten biznes nakręcacie. Pies z legalnej hodowli nie kosztuje 500 czy 700 zł. Gdyby nie masa chętnych na "taniego" pieska rzekomo rasowego, to by się to skończyło.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Akurat tutaj cena jest w miarę adekwatna do rasy. Byłam na miejscu i Pani powiedziała, ze pieski trzyma w domu, a te klatki to hodowla sąsiadów i szyderczym uśmiechem. Dwa tygodnie po zakupie ostatniego pieska widzę ogłoszenie na OLX, ze dalej są dostępne szczeniak zaczipowany przez właścicielkę w 6tym tygodniu.. masakra! No ale ciesze się, ze go stamtąd zabrałam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Hej, a co to za hodowla? z jakiej ulicy ? albo jakie pieski
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety ale nie da się dobrze dbać o 10 czy 15 dorosłych piesków, a w niektórych hodowlach jest ich znacznie więcej. Takie psy nie są przyzwyczajone do ludzi, nie chodzą na spacery i zwykle większość życia spędzają w kojcach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zwierzaki

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

Sucha karma (45 odpowiedzi)

Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą, do tej pory...

do góry