Widok

pusto wszędzie, głucho wszędzie co to będzie ?

Chcialem zmienic olej. Czekalem 10 minut, bo z obslugi niebylo nikogo na servisie. Pani z informacji chciala mi juz dwa razy kawe zrobic. pojechalem do foty (25km od gdanska), poczekalem 1,5g i co chcialem to zrobili. kupilem u zdunka kiedys megane i obsluga byla zdecydowanie lepsza! szkoda ale jak to powiedzial klient foty "bmw to nie dacia, ciemny narod tego nie kupi"
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: -
 
jakość usług: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czy przejazd do Gdyni i z powrotem nie zajmuje min. 1,5 godziny? Trzeba było poczekać jeszcze 5 minut i nie tracić bez sensu czasu.. A panie w informacji u Zdunka są dużo ładniejsze niż smutny Pan u Foty... No i u Foty kawę trzeba sobie robić samemu... Jednym słowem - czasami ciemny naród BMW kupuje....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
co ty wiesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ha,ha 1,5 godziny to w jedna stronę i nie tak szybko zajmują się w Focie klientami, wiem o tym z własnego doświadczenia, i Ci Panowie u Foty , porażka... fajniejsi niestety emigrowali gdzie indziej, szkoda...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ostatnio u Zdunka załatwiłem wszystko w godzinkę wypiłem kawkę i dostałem fajną smycz dla dziecka,

więc w pełni polecam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żal .... :)
A jesli uważasz że klient kupujący Dacię jest ciemny to faktycznie Twoja opinia jest obiektywna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry