Widok
Udało mi się zrobić zdjęcia wreszcie :) To są moje puzzle, chętnie się wymienię, najchętniej tymczasowo, ewentualnie na stałe. Preferujemy puzzle 1500+ :) Pierwsze są fajne, mają kształt motyla.


Resztę dodam za jakiś czas, bo coś mi przestało ładować.
Jakby co mieszkam na Morenie, jak ktoś chętny do wymiany to zapraszam.


Resztę dodam za jakiś czas, bo coś mi przestało ładować.
Jakby co mieszkam na Morenie, jak ktoś chętny do wymiany to zapraszam.


