Widok

pytanie do doswiadczonych kobiet

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
witam jestem podwojna mama i syn 3,5 i 12m corka odstawilam mala od piersi i z pierszym dniem okresu zaczelam brac tabletki anty cilest no i juz 8 dzien i na przemian ciemna wydzielina krew nie wiem czy to normalne napiszcie mi bo sie filmuje dosc mam problemow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie bralam nigdy... ale pamietam jak mi pani gin tlumaczyla, zeby wlasnie tak zaczac brac tabletki i gdyni jakies krwawienie bylo czy sie przedluzalo - moze tak byc, brac dalej zgodnie z instrukcja. To sa hormony i organizm byc moze bedzie tak reagowal dziwacznie. Ale gdyby trwalo dluzej cos niepokojacego mnie powinnam wykonac chociaz tel do mojej gin. Tyle moge pomoc:)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki ale moze jszcze jakas kobieta co wie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jak zaczełam brac tablety plamilam przez caly cykl, w nastepnym juznie, organizm sie musi przestawic na hormony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze a mi caly czas leci nawet skrzepy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez tak miala wtedy jak zaczelam lub zmienila tab.ale jezeli masz obawy to idz do ginekologa.organizm musi teraz przestawic sie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki filmuje sie strasznie nawet mam obsesje i patrze czy brzuch mi sie nie robi ciazowy a to nie bylo by dobrze mam juz dwojke i wiecej nie moge miec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie tak jak amadea napisała organizm musi się przestawić przy anty... Gdy kończyłam karmić piersią to miałam krwawienia kilka dni potem przerwa 3 dni i znowu ponad 10 dni krwawienia. okazało się że tbl, które brałam przy karmieniu były za słabe. A teraz jestem już po 1 cyklu plastrów bez skutków ubocznych poza niewielkimi krwawieniami które mogą trwać do 3 m-cy przy naklejonych plastrach.
www.ajka.com.pl - nauka jazdy konnej, spacerki dla dzieci na kucach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tylko napisze ze jak kiedys zaczelam brac tabletki po kilkuletniej przerwie (ale bez dziecka), zreszta rowniez cilest, to mialam 23-dniowy okres, masakra, 2 razy bylam u lekarza (w 10 i 20 dniu) i powiedzial mi dokladnie to co ktos juz wyzej napisal-hormony...
ale jak to jest po ciazy to nie wiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam prblemy z zasypianiem bo mam nudnosci mdlosci w nocy brzuch mnie boli a w dzien ok to normalnie juz 13tabletek zjadlam normalnie maska a dostac sie do mojej ginekolog to miesiac trzeba czekac pomozcie mi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
??????????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Śródmieście

Wolny czas - co robicie? (51 odpowiedzi)

Co robicie najczęściej jak macie trochę wolnego czasu?

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

do góry