Widok

pytanie do mężczyzn

Ciekawi mnie czy moglibyście związać się z policjantką ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A.....
To teraz zawód jest ponad miłością???
Pierwsze słyszę...
Skoro tak uważasz to powodzenia....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajnie gdyby było tak jak piszesz a to tylko suche wypowiedzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najpewniej tak. Mówiłaś że nie ma chętnych i wszyscy faceci boją się kobiet policjantek a popatrz jakie masz branie.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy to pytanie do mnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc :) W sumie ciekawe pytanie. Podpowiedz prosze co w takiej znajomosci jest dla facetow prawdziwym wyzwaniem?

Pozdrawiam Maciek (35)

Jesli masz ochote porozmawiac to zapraszam ahoi@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co trzeba zrobić żeby zasłużyć na taki skarb:)
www.it-service.aq.pl Serwis Komputerowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślisz że tylko Ty czekasz ja też czekam aż zwyczajna28 odezwie się do mnie :)
www.it-service.aq.pl Serwis Komputerowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja czekam aż zwyczajna28 odezwie się do mnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na taki skarb trzeba sobie zasłużyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O tak skarb i to jaki a wszystkie brylanty na świecie tracą blasku przy takim skarbie :) Ja chciałbym mieć taki skarb przy sobie :)
www.it-service.aq.pl Serwis Komputerowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie(faceci:)) taka dziewczyna to skarb!!!!
1.Pensja 1-go pewna umowa o pracę bezterminowo(!!!)
2.100% płatne chorobowe,może już w ciąży do służby nie chodzić.
3.W razie czego sama się obroni:)
4.Wcześniej nabywa prawa emerytalne(jak się przyjęła na starych zasadach:)).
5.Mandaty załatwi( żeby nie płacić).


Więc kto wolny niech się nie zastanawia;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli tak to zapraszam Cię na gg 8301265 napiszesz? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poznać się zawsze można :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli przeszkadza i nici z poznania tak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
3 lata to faktycznie nie dużo ale inaczej jest jak to mężczyzna jest starszy o te 3 lata a nie kobieta:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ani to ani to :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli to do mnie... to wg mnie 3 lata różnicy to nie dużo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możecie mnie uważać za jakiegoś gbura, ale myślę że niektóre zawody są dla facetów, a nie które tylko dla kobiet.
Moja ex również jest w twoim wieku, skończy szkolenia, okrzepnie w pracy, może mały awansik po 2 latach na st.pos. i co ? 30stka na karku i wtedy zakładać rodzinę ?? budować związek ?? związku się nie zbuduje w kilka miesięcy, to nie szkółka ... a później to już tylko desperacja i branie byle czego ... facet to facet, może rodzinę i po 40stce założyć i odchować dzieciaki ...
Już wolę pracownice biedronki ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wynika z tego że są dwa wyjścia albo zmienić pracę albo pogodzić się z samotnością :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~pod komisarz no właśnie, zwykła praca też potrafi denerwować, a co dopiero policyjna w której jak to mówiła moja ex "trzeba blokować uczucia"
Tylko trzeba pamiętać o ich odblokowaniu w domu ...

zwyczajna nie oceniam wszystkich, po prostu mówię co wiem z Doświadczenia.
Jak facet ma ryzykować takie jazdy to woli niestety odpuścić bo "zwykłych" kobiet nie brakuje.
W tej pracy jest presja na wyniki, stres, dyżury świątek-piątek liczne szkolenia, oprócz podstawowego, a więc i częsta rozłąka w związku, który musi byc bardzo silny aby to przetrwać.
Dochodzi problem założenia rodziny, dzieci bo kiedy niby ??
Zresztą sama widzisz jak jest ... i ja to widzę również, może moja ex doceni mnie również jaki byłem po latach lecz wtedy będzie za późno ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry