Widok

pytanie o dobrego pediatre

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Drogie Mamy która przychodnia i lekarz pediatra wg Was jest najlepszy?mieszkam na Obłuzu, moze gdzies w tych rejonach,ale jesli jest jakis pediatra godny polecenia dalej to bede dojrezdzac.prosze poradzcie,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm nie wiem czy tak do końca Ci pomogę
ja z córcią (3 latka) chodzę na podchorążych do dr lasek-jarosiewicz
ma podejscie do dzieci i nie leczy od razu antybiotykami
od kiedy córcia skończyła rok korzystamy z jej usług w sytuacji jakichś uczuleń, szczepień itp, natomiast z objawami przeziębienia chodzę prywatnie do laryngologa dr piotrowskiego, ktory jest po prostu rewelacyjny iw chwili obecnej jest naszym lekarzem powiedzmy rodzinnym
w sytuacji gdy pani doktor juz by skapitulowała i podała antybiotyk on przepisuje swoje mikstury i jakies wziewne lekarstwa, skutkiem czego stan mojego dziecka w 24 godz poprawia sie diametralnie
bada ją nie tylko laryngologicznie ale i osłuchowo
jedyny minus to to ze niestety nie jest łatwo sie do niego dostać
i sa to wizyty prywatne
poza tym nie wiem ile musi miec malenstwo zeby sie podjal leczenia
szczerze polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki znam dr.Lasek bo jako Dziecko sama mnie leczyła:)pomysle nad nią,słyszłam że dobra jest przychodnia i lekarze w centrum na abrahama poradnia typowo dziecieca,moze ktos tam chodzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie dokaldnie jest ta poradnia na Abrahama ??/ i czy jest płątna ?
ja tez jestem z obłuza i mam ten sam problem, zapisana jestem do przychodni na Sucharskiego do dr Majora ale nie jestem zbytnio zadowolona i chcialabym go zmienic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do przychodni na Abrahama chodzi z dziećmi moja kuzynka do dr Grzybińskiej. Bardzo kompetentna pani doktor, też nie przepisuje od razu antybiotyków, a poza tym ma super kontakt z dziećmi. A przychodnia jest mniej więcej na wysokości pogotowia w Gdyni.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie słyszałam,że jest to dobra przychodnia,mam tylko nadzije ze beda przyjmować zapisy do lekarzy czy moga po prostu już nie dopisywać?
a co potrzeba do zapisania Dziecka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy któras z Was slyszala o doktrze- Plonka Jacek z Gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Obłuże

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

do góry