Widok

raczej nie wrócę

po przeczytaniu kilku pozytywnych opinii dotyczących tego lokalu oraz serwowanego jedzenia, postanowiłam zweryfikować poniższe opinie;
wystrój restauracji całkiem ok, aczkolwiek bardziej przypomina kanajpę do spotkań ze znajomymi na piwo a nie restaurację; niestety wielkim minusem okazała się bardzo głośna muzyka (zaznaczam że był poniedziałek, nie weekend);
obsługa kelnerska na bardzo niskim poziomie, kelnerka nie potrafiła polecić niczego z menu, póżniej okazało się że o części zamówienia zapomniała (może trzeba zacząć używać notesu?);
jadłam w wielu indyjskich restauracjach, zarówno w Polsce jak i za granicą więc wydawało mi się, że wiem czego mogę spodziewać się po zamówionych posiłkach; okazało się, że kucharz dania indyjskie przetwarza na sposób regionalny, dla mnie tzw kaszubski; nie będę wnikać w szczegóły, ale ani jakość, ani smak czy wygląd (to aż niemożliwe!) potraw był mało zachęcający do konsumpcji; ceny na umiarkowanych poziomie, ale tanio nie jest; raczej była to moja pierwsza i ostatnia wizyta w rym lokalu, jeśli będę miała ochotę na indyjską kuchnię pojadę do Gdańska do Masali;
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: 2
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ehhh... przykro się czyta opinie, w których konkurencja stara się oczernić lokal, będący całkiem przyjemną alternatywą na spędzenie wieczoru w towarzystwie bliskich lub znajomych... jedni nazwą to polską mentalnością, inni zawiścią, a jeszcze inni określą to powiedzeniem "tonący brzytwy się chwyta".
cóż, jak dotąd nie mam do tego lokalu większych zastrzeżeń. gdyby pojawiła się tu konstruktywna krytyka, zapewne odnotowałbym w pamięci czego dotyczy i sam zwróciłbym uwagę na opisane elementy.
a tak... pozostaje mi tylko niesmak, że takie formy pozyskania klientów mają wogóle miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry