Widok

rehabilitacja= laser/pole magnetyczne

witam, gdzie w gdansku mozna zapisac sie na rehabilitacje w miare niedrogo ?? BO przez nfz to za dluge bede czekala...a po zlamaniu kostki chce szybko wrocic do sprawnosci - z gory dziekuje za INFO.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Swojego czasu chodziłam na rehabilitację (na NFZ) na Dolnym Mieście, w okolicach ul. Toruńskiej. Niestety nie pamiętam nazwy przychodni i ulicy, na której się ona znajduje, jednak byłam bardzo zadowolona z efektów. Panie rehabilitantki podchodziły do chorego z pasją, zawsze miłe, uśmiechnięte i pomocne. Nie wiem, czy przyjmują odpłatnie, jednak zdecydowanie polecam przychodnię.

Druga, którą mogę Ci polecić, to przychodnia w Nowym Porcie przy Oliwskiej http://www.gcz.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=90&Itemid=38
Musisz zadzwonić i dopytać, czy przyjmują odpłatnie. Jakie są koszta nie wiem, jednak zawsze jak chodzę tam do specjalistów płacę śmieszne pieniądze za wizyty. Podejrzewam więc, że i rehabilitacja nie będzie droga.
Wiele kobiet marzy o rycerzu w lśniącej zbroi. Ale większość musi zadowolić się giermkiem
w dziurawych skarpetkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazłam przychodnię na Dolnym Mieście, o której pisałam. To jest Centrum Zdrowia ETER-MED filia nr 1, Jaskółcza 7/15, 80-001 Gdańsk.
Wiele kobiet marzy o rycerzu w lśniącej zbroi. Ale większość musi zadowolić się giermkiem
w dziurawych skarpetkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Hala Gdynia, pirackie kasety z lat 80 (12 odpowiedzi)

Poszukuję kaset -> pirackich składanek, które można było zakupić pod koniec lat 80 na gdyńskiej...

Hazard nie stoi w miejscu (24 odpowiedzi)

Hazard nie stoi w miejscu, a nowe kasyna pojawiają się co roku w dużych ilościach. Jest to...

Miejsce do nauki (3 odpowiedzi)

Siemanko, od niedawana mieszkam na Kowalach. Szukam miejsca gdzie mógłbym rozsiąść się z laptopem...

do góry