Widok

rehabilitacja

Temat dostępny też na forum:
szukam pilnie rehabilitacji na kręgosłup kolejki strasznie długie ,,może ktoś wie gdzie na nfz na terenie gdyni.sopotu znajde szybciej,,dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Gabinet Rehabilitacji i Chiropraktyki w Sopocie w budynku stacji pogotowia ratunkowego. Pan Pawel posiada specjalistyczny sprzet do terapii kregoslupa, ktory doslownie stawia na nogi. Tel. 607 234 321
co prawda jest to gabinet prywatny, ale lepiej zaplacic i zyc bez bolu niemal ze od reki, niz czekac miesiacami w kolejce, truc sie tabletkami i czuc caly czas bol. Ja tez kilka razy korzystalem z nfz i rehabilitacja nie przynosila prawie zadnej poprawy. Dopiero Pan Paweł sprawil ze bol ustapil.
Polecam
Sopot,Szpital reumatologiczny - kolejka do lekarza ok. 2-3 m-ce,zabiegi po 1 miesiącu
Gdansk.Dyrekcyjna.
Z Gdyni i Sopotu trochę daleko, ale jedne z krótszych kolejek zawsze były w Gdańsku- Ujeścisko ul. Jeleniogórska. Z tym że nie polecam tam gimnastyki. Byłam 2 lata temu i zwyczajna olewka. Chyba że zmienila sie ekipa. Pozostałe zabiegi ok

Hej na kręgosłup i miednicę to ćwiczenia gimnastyczne to polecam w R.FP w http://dobrarehabilitacjawdomu.medfizjo.pl/ bardzo dobrane do choroby i kondycji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zdrowie

Badania na pasożyty - lamblia? (15 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy któraś z Was robiła badania w kierunku wykrycia pasożytów? Mam na myśli...

gdzie na masaż ciała w gdyni? (29 odpowiedzi)

może znacie jakieś miejsce, gdzie można się udać na masaż ciała. Jakieś niedrogie spa czekam na...

Pakiety medyczne (23 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się czy warto kupować pakiety medyczne dla osoby, która dużo choruje i musi...

do góry