Widok

reklamacja obuwia bez paragonu - Deichmann

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
nie mam paragonu (nosz kurczę nie wiem gdzie zniknął), nie mam wyciągu z konta bo jakoś nie wiem czemu wyjątkowo płaciłam gotówką:p
Mam pudełko, zakup jakiś miesiąc temu (nie wiem dokładnie jakiego dnia).
Jest szansa na uwzględnienie gwarancji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bliska 0 niestety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomnij:/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez kiedyś próbowałam- nie ma szans...
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:/
http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/chlopiece/chlopiece-buty-chlopiece/buty-chlopiece-polbuty/00006001085303/sportowe%20buty%20dzieci%C4%99ce.prod

to te buty, tylko brazowe - moze ktos ma paragon odstapic ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
musza w sklepie przechowywac kopie paragonow przez 5 lat- idziesz i prosisz o kopie, dolaczasz do reklamacji, włala...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Juz widze jak sprzedawca siedzi i przeglada rolki w poszukiwaniu paragonu :-)

Podobno wg prawa wystarczy, ze ktos poswiadczy, ze te buty kupowalas, byl ktos z Toba przy zakupie? Ale nie wiem jak z tym w praktyce.
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Miranda - teoretycznie jeśli wiesz kiedy kupiłaś, to powinni poszukać paragonu :] z reguły idą na łatwiznę i żądają paragonu ;)

ale wiemy, że jest możliwe, alby faktycznie sprzedawca wyszukał paragon ;) wszystko zależy od dobrych chęci kierownika/sprzedawcy :]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idz do sklepu i napisz oswiadczenie kiedy buty kupowalas. Dokladna date. Model obuwia kod kreskowy itp itd. Badz stanowcza;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale ja nie pamiętam daty kiedy kupowałam :p

Wiem, że mogą wyszukać paragon, ale musiałabym podać jakieś sensowne dane żeby im w tym pomóc. Nie mogę iść tam za absurdalnym żądaniem, że mają np. przejrzeć monitoring z ost. miesiąca żeby znaleźć kiedy kupowałam :D

Jak nie mają numeru paragonu to chyba nie mogą przyjąć reklamacji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkich pokrzywdzonych sposobem rozpatrywania reklamacji w sieci Deichmann zapraszamy na anty fanpage na Facebooku . Zjednoczmy siły i nagłośnijmy sposób działania tej firmy.
https://www.facebook.com/pages/Anty-Deichmann-Polska/319034228227605
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
nieee
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam jestem zadowolona ze wszystkich dotychczasowych reklamacji w Deichmann, tą bez paragonu też uwzględnili :]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

raczej jest możliwa reklamacja, ale lepiej się zabezpieczyć i od razu dodać opinię rzeczoznawcy do swojej reklamacji. Ja polecam rzeczoznawców maj, bo mam z nimi dobre doznania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nom, da się reklamować i powiem więcej, mi się udało z opinią rzeczoznawcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Spodziectwo, jest ktoś w temacie? (97 odpowiedzi)

Szukam mam synków ze spodziectwem, są tu takie?

Dieta Montignaca (307 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was stosowała może dietę Montignaca? Słyszałam, że jest bardzo...

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

do góry