Widok

rem-rolety

Witam! Chciałam spytać, czy ktoś korzystał z usług gdańskiej firmy rem-rolety? Nie mogę niestety znaleźć żadnej opinii na ich temat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie znam tej firmy ale mogę polecic pana ktory u mnie robił rolety. 502204517 pozdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może jednak ktoś zna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja pracuję w tej branży od długiego czasu. rem-rolety bierze od producenta z kartuskiej :) czyli od nas :)
wyrób jest 1 klasa, ale czy pomiar i montaz będzie zrobiony profesjonalnie to tego nie powiem, kilkanaście razy rolety wracaly na produkcję z powod złego pomiaru u klienta. tyle ode mnie na temat tej firmy :)
acha , nie daj sobie wcisnąć rolet w kasecie Prestiż :) żądaj kaset Vegas :)
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dziękuję za odpowiedź. Tyle firm jest na rynku, że naprawdę trudno na jakąś się zdecydować. A wiadomo, że nie chce się kupić tandety, ani też przepłacić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny a ma ktoś rolety zaciągane od dołu? poprosze o namiary do firm które je wykonały dla Was. dzieki z góry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my robimy od dołu również. zapraszam na priv
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A jak działają takie rolety zaciągane od dołu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odradzam! Zamontowana roleta antywłamaniowa uległa awarii i zablokowała sklep - zdarza się. Sprawa zgłoszona przeze mnie w sposób spokojny, rzeczowo i spokojnym tonem. Podejście pracownika lub szefa REM nie do zaakceptowania - bez powodu obrzucony zostałem pretensjami, jak gdybym wyrządził temu człowiekowi wielką krzywdę - nie usłyszałem żadnej propozycji terminu wizyty montera, tylko m.in. serie pytań w moim kierunku pod ciśnieniem "i co? i co ja mam niby zrobić? i co mam teraz zrobić? zejść z montażu z gdyni i jechać do pana?". Szanowny Panie, to Pan powinien udzielić odpowiedzi na moje pytanie, a nie zadawać je mnie. Jako klient zgłosiłem jedynie usterkę rolety, prócz tego nie powiedziałem nic na temat terminu wizyty - cały monolog Pan z REM Rolety wymyślił we własnej głowie, ale obrzucił nim mnie - swojego klienta. Jedyne co mi przyszło do głowy po tej rozmowie to fakt, że wybrałem złą firmę do montażu rolet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie tak dawno właśnie kupiłam wysokiej jakości rolety rzymskie . Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z zakupu, ponieważ okazały się bardzo solidne i ładnie wyglądają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

szukam do remontu (73 odpowiedzi)

Szukam fachowca/ fachowców od zaraz do remontu mieszkania

Poszukuję architekta lub projektanta wnętrz (116 odpowiedzi)

Dzień dobry, poszukuję architekta wnętrz. Słyszałam bardzo dobre opinie na temat Pani Joanny...

Fotowoltaika (56 odpowiedzi)

Jestem zainteresowany montazem paneli fotowoltaicznych w Gdyni na domu jednorodzinnym ale nie mam...

do góry