Widok

remont łazienki

Poszukuję kogoś (fachowca lub firmę) godnego polecenia do wykończenia/remontu łazienki + co nieco w kuchni. Dotyczy starego mieszkania - doświaqdczenie w remontach wymagane (a nie tylko w wykończeniówce nowych mieszkań). Generalnie chodzi o wyrównanie ścian, tam gdzie potrzeba k/g, glazura, terakota, biały montaż i inne ciekawostki. Termin: jak najszybciej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dam tobie dobrą radę. Jeśli nie masz nikogo znajomego do takiej roboty to pamiętaj żeby zachować dystans między wykonującym zlecenie za sobą. Stara zasada " gdzie w grą wchodzą sentymenty , nie ma spoufalania się " - to po pierwsze.
Jeśli, nie masz materiałów to żądaj aby wykonawca zbierał wszystkie faktury za wykonane zakupy materiałów lub jeśli umówiłeś się na ostateczną kwotę za usługę to problem z głowy.
Najważniejsze to dobra umowa z którą. Kwota, zakres prac, termin zakończenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
tel. 511 159 159
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
moge sie podjac remontu 512-588-177
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Remont mieszkania

Witam robie remonty calkowite mieszkania i jestem zainteresowany ta oferta prosze o kontakt 517970674
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
U fachowców ceny są podobne, za to bardzo różnicą się ceny armatury łazienkowej. Polecam wizytę na http://www.e-inclusive.pl/ Przynajmniej będziecie mieli przyzwoite porównanie cen. Nie radzę kupować w marketach budowlanych ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://www.fabianduszynski.pl
Usługi Remontowo-Wykończeniowe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, chętnie podejme się pracy.Mam 19-letnie doświadczenie,remont wykonam szybko, fachowo z bardzo dużą starannością o najwyższej jakości. z poważaniem JUREK TEL. 504965022 E-MAIL silbobog@interia.pl (zdjęcia prac do przesłania 0)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
kaflex.osc.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14
Pseudo firma "KAFLEX - R.K." wyczynia ogromne szkody, często nie do poprawienia i usunięcia, "fachowcy" nie znają się na robocie, którą wykonują, wszystko wykonują byle jak i niechlujnie, niszczą materiał, nie przychodzą do pracy, nie odbierają w tym czasie telefonów ani nie odpowiadają na sms-y. Gwarancja, którą wystawiają na prace, jest nic nie warta, brak kontaktu po wykonanych pracach i zgłoszonych usterkach. Kafle odklejają się, "specjaliści" nie potrafią przygotować podłoża do kładzenia kafli, kładą je na tzw. "placki" i w dodatku krzywo, robią wszystko jak najtańszym kosztem i byle jak. Informacje zawarte na ich stronie to mrzonki, a zdjęcia to nawet nie wiem czy są z ich realizacji..... Jeżeli ktoś jest zainteresowany wyczynami tejże, że tak powiem, "firmy", posiadam szeroką dokumentację z prac wykonywanych przez tego Pana (R.K.).
Naprawdę, z całego serca, nie polecam "firmy KAFLEX - R.K. - mam nadzieję, że ta informacja choć w jakimś stopniu uchroni Państwa przed wyborem tejże firmy co zaoszczędzi Państwu nerwów i wydatków.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pisałeś już wielokrotnie. Dasz sobie w końcu na luz człowieku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Co człowieku, prawda Cię boli??? Niech ludzie wiedzą z czym się mogą spotkać.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, ja gorąco polecam firmę, ktora właśnie kończy remont w mojej łazience. Mała firma ale robią naprawdę dobrze i czysto. Włascicielem jest Pan Andrzej Chmielecki i poleciła mi ją znajoma, której wykańczał dom. Teraz obydwie jesteśmy zadowolone. http://www.chmielecki.info

Ps. Poszukuję firmy, która robi dobre meble kuchenne ale nie jak idea. ktos coś? :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam gdzieś Twoją prawdę człowieku. Piszesz o tym na okrągło . Żygać się chce. Trzeba było brać ekipę z polecenia a nie jakiś leszczy. Teraz masz za swoje człowieczku.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Właśnie na temat nierzetelnych leszczy piszę aby innych ustrzec, bo jednak ludzie szukają fachowców w internecie. Chyba masz za dużo wspólnego z tą "firmą" jeśli to Cię drażni, bo w końcu nie musisz czytać (i komentować) CZŁOWIEKU postów - za dużo energii na to tracisz, a poza tym musisz być bardzo zainteresowany tematem (firmą), bo na tym wątku tylko RAZ skomentowałem firmę KAFLEX - R.K.
P.S.
A jak masz problem to się porzygaj, bo ja przynajmniej pisze prawdę i niech ludzie o tym wiedzą.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witamy.Jesli ogloszenie wciaz aktualne prosze o kontakt.
517-516-465 Lukasz
511-574-923 Sebastian
sl.renowacje@yahoo.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

Poszukuję architekta lub projektanta wnętrz (116 odpowiedzi)

Dzień dobry, poszukuję architekta wnętrz. Słyszałam bardzo dobre opinie na temat Pani Joanny...

Szukam ekipy remontowej w Redzie stan deweloperski od sierpnia. (5 odpowiedzi)

Szukam solidnej firmy remontowej do kawalerki (35,5 m2) stan deweloperski w Redzie od sierpnia.

do góry