Widok

remont w bloku niedziele, święta i 1 stycznia - czy to już chamstwo czy life style?

Może tylko nam się to nie podoba? Rozmowa nic nie dała, reszta sąsiadów woli cierpieć w milczeniu albo tacy wyluzowani są.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

mnie to nie dziwi. Zapracowani częśto tylko w niedzielę czy święta mają czas zrobić coś w domu. Wtedy jest jedyny czas na malowanie, wiercenie, stukanie itd.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13

ja myślę, że mimo wszystko powinno się powstrzymać i uszanować czas wolny innych osób. ew. przepytać sąsiadów i uzgodnić, jeśli miałaby to być mała sprawa.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

U nas tak to właśnie wyglądało. Sąsiad rył w niedzielę a my zaciskaliśmy zęby. Innym razem to my się tłukliśmy a on dzielnie to wytrzymywał. To sie nazywa kompromis i dogadanie sie. Tak samo z jakąś dużą imprezą. Idę do sąsiada i mówię, że w sobotę będzie głośno. Innym razem on przychodzi i uprzedza, że hałaśliwie będzie świętował imieniny. I jakoś wszyscy żyją.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeżeli w budynku mieszka tylko jeden sąsiad i na dodatek wyraził zgodę na remont w święto, to pies drapał.
W budynku wielorodzinnym (bloku), gdzie mieszka wielu lokatorów, roboty remontowe w dni świąteczne są niedopuszczalne.
Powinniśmy uszanować nie tylko prawo do ciszy i spokoju, ale również uczucia religijne innych. Dzień święty należy święcić i wypada w takim dniu powstrzymać się od pracy, szczególnie głośnej. Dla postępowania odbiegającego w jawny sposób od zasad dobrego wychowania trudno dobrać właściwsze słowo, niż chamstwo.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niestety nic z tym nie zrobisz poza ewentualną wojną sąsiedzką. Nawet na policję nie zgłosisz, bo przecież nie zagłusza ciszy nocnej. Nie wszyscy potrafią żyć z innymi. Niektórzy powinni być mieszkańcami leśniczówki i do najbliższego sąsiada mieć min. kilometr. I to jeszcze pewnie potrafili by wymyśleć coś złośliwego na odległość...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Remont w Niedziele wykonuje jedynie egoista ktory swoje nicowskie ego chce zagluszyc czystoscia w mieszkaniu i podkreslic jaki jest z niego czyscioszek. Nikomu nie zycze w blokach mieszkalnych wiertarkowo mlotkowych terrorystow nieoddajacych czci Panu Bogu i katolikom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli ktoś jest tak bardzo zapracowany to na pewno może sobie pozwolić na wynajecie i opłacenie ekipy, która będzie remontowac o normalnej porze w zwykle dni. Poza tym jeśli ma się tak mało czasu lepiej darować sobie remont.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wpisz treść To żadne wytłumaczenie! Niedziela jest dla katolików a osoby o świeckich poglądach Zapraszam do lasu. Niech tam uwolnią złość i nie uprzykrzają życia katolikom w jedynym dniu tygodnia jakim jest Niedziela. Bo nawet ateista nie ma prawa uprzykrzać życia katolikom bo na takich ludzi również są przepisy prawa karnego. Dla mnie remont w Niedzielę to nic innego jak rodzaj terroru psychicznego dla pozostałej reszty sąsiedztwa. Na to zgody być nie powinno

Jak ja ryję w niedzielę to sąsiedzi się skarżą. Jak ja w dzień i po nocach nie śpię, bo dziecko sąsiadów ma kolki i wyje non stop tygodniami to muszę to znosić. Oni wyglądają jak zombi i my też. Z niewyspania nie wiem co się wokół mnie dzieje, strach wsiąść do auta, w pracy zasypiamy. I gdzie sprawiedliwość? Ja daję do wiwatu sąsiadom jeden dzień, a oni wykańczają nas tygodniami...

Nie dla remontu w Niedziele. Stop mordercom spokoju w sasiedztwie. Taki morderca powinien isc do pierdla na 10 lat za udreczenie psychiczne. Oby takich bandytow remontujacych w Niedziele dotknal jak najszybciej. Oby zdechli Ci co robia remont w Niedziele. To nic innego jak wywloki podlogowe

I to napisał prawdziwy katolik, he, he, he....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nawet osoby z niskim poziomem wyksztalcenia powinny zdawac sobie sprawe z faktu iz Niedziela powinna byc dniem wolnym od glosnych prac. Nawet jezeli ktos nie wyznaje zadnej religii powinien miec w sobie odruchy ludzkosci. Chyba ze dzisiejsze spoleczne sasiedztwo lubi terroryzowac psychicznie pozostalych ludzi. Istny sadyzm i bandytyzm. to nawet w Niedziele musi byc remont? Kazdy kto wykonuje remont w Niedziele jest jak odnoga Piekielna. Oby Covid 19 wszystkich ludzi bez odrochow ludzkosci zabral z tego swiata spalbym spokojnie. Obyscie zdechli w tym roku lzami pragnienia swego nie zaspokoicie. Predzej czy pozniej i tak sie zadlawicie

Niezle ziolko Damsko meskie z Pani Teresy Madejskiej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Remontowanie mieszkania przez okres świąteczny i niedziele jest przejawem ordynarnego chamstwa i braku elementarnych zasad kultury i wychowania.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wedlug mnie bardzo nietaktowne jest przeprowadzanie remontow w Niedziele a zwlaszcza gdy sa bez zapowiedzi. Czy nikt nie bierze pod uwage scenariusza w ktorym sasiad z gory robiacy remont moze przyczynic sie do upadku z krzesla sasiada z pietra nizej jak sie wystraszy? Wiecej taktu czyscioszku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Opinie o Borkowie Łostowickim... (14 odpowiedzi)

Witam, Planuję zakup działki w Borkowie w celach budowlanych ale chciałem usłyszeć opinie...

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (69 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

Jak mieszka się w bloku? (10 odpowiedzi)

Czesto słyszy się, że mieszkanie w bloku to same udręki. Szczególnych powodów do zmartwień...

do góry