Widok

remont w bloku niedziele, święta i 1 stycznia - czy to już chamstwo czy life style?

Może tylko nam się to nie podoba? Rozmowa nic nie dała, reszta sąsiadów woli cierpieć w milczeniu albo tacy wyluzowani są.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 22

mnie to nie dziwi. Zapracowani częśto tylko w niedzielę czy święta mają czas zrobić coś w domu. Wtedy jest jedyny czas na malowanie, wiercenie, stukanie itd.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 58

ja myślę, że mimo wszystko powinno się powstrzymać i uszanować czas wolny innych osób. ew. przepytać sąsiadów i uzgodnić, jeśli miałaby to być mała sprawa.
popieram tę opinię 43 nie zgadzam się z tą opinią 2

U nas tak to właśnie wyglądało. Sąsiad rył w niedzielę a my zaciskaliśmy zęby. Innym razem to my się tłukliśmy a on dzielnie to wytrzymywał. To sie nazywa kompromis i dogadanie sie. Tak samo z jakąś dużą imprezą. Idę do sąsiada i mówię, że w sobotę będzie głośno. Innym razem on przychodzi i uprzedza, że hałaśliwie będzie świętował imieniny. I jakoś wszyscy żyją.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 32

Jeżeli w budynku mieszka tylko jeden sąsiad i na dodatek wyraził zgodę na remont w święto, to pies drapał.
W budynku wielorodzinnym (bloku), gdzie mieszka wielu lokatorów, roboty remontowe w dni świąteczne są niedopuszczalne.
Powinniśmy uszanować nie tylko prawo do ciszy i spokoju, ale również uczucia religijne innych. Dzień święty należy święcić i wypada w takim dniu powstrzymać się od pracy, szczególnie głośnej. Dla postępowania odbiegającego w jawny sposób od zasad dobrego wychowania trudno dobrać właściwsze słowo, niż chamstwo.
popieram tę opinię 54 nie zgadzam się z tą opinią 6

Niestety nic z tym nie zrobisz poza ewentualną wojną sąsiedzką. Nawet na policję nie zgłosisz, bo przecież nie zagłusza ciszy nocnej. Nie wszyscy potrafią żyć z innymi. Niektórzy powinni być mieszkańcami leśniczówki i do najbliższego sąsiada mieć min. kilometr. I to jeszcze pewnie potrafili by wymyśleć coś złośliwego na odległość...
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 4

Remont w Niedziele wykonuje jedynie egoista ktory swoje nicowskie ego chce zagluszyc czystoscia w mieszkaniu i podkreslic jaki jest z niego czyscioszek. Nikomu nie zycze w blokach mieszkalnych wiertarkowo mlotkowych terrorystow nieoddajacych czci Panu Bogu i katolikom
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 6

Wyślij jeszcze Rydzykowi pieniądze bo on jest potrzebujący . Katoliczka się znalazła. Żeby czcić pana Boga nie trzeba chodzić co niedziela do kościoła
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 30

Pojmij pustaku cos wreszcie o ile masz leb i rozum! Nie chodzi o chodzenie co Niedziele do Kosciola ale o niechalasowanie wiertarka w Niedziele.
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czemu obrażasz widocznie sam masz problem ze sobą skoro nie umiesz uszanować innych. Katolicyzm która toleruje takich głupich jak Ty. A teraz Cię nie obraziłam ale nazwałam po imieniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 21

Na co Ty zyjesz Aniele? Przeciez szkod robisz wiele. Twoje zycie nikomu na nic i do niczego sie nie przyda
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z Ciebie jest taki wierzący jak diabeł co włożył na siebie ornat i ogonem na mszę dzwoni
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam nie jestem wzorcem katolika a raczej ateisty lecz patrzę na niedzielę jako dzień dla ludzi którym należy się odpocząć po tygodniu pracy jak psu buda a zamiast tego mam sąsiada któremu wisi w 10pietrowym bloku że ludzie chcą odpocząć.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

To co zciebie za Katolk skoro nie chodzisz co Niedzielę do kościoła. To Bóg na ciebie czeka każdego dnia a zwłaszcza w Niedzielę i Święta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy taki egoista jak wraca z pracy od 8 do 19-20 ma się brać za roboty remontowe?, Już wolę napierniczanie w dzień gdzie mogę iść na spacer niż wieczorem gdy chce odpocząć po całym dniu
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście że zrobisz. Prawa lokatorów i art na to wszystko są. Wystarczy wezwać policję z art. 51 kodeks wykroczeń. Nieznajomość prawa szkodzi osoba zakłócający nie ważne czy to 22 czy 14
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie trafniejszym slowem od chamstwa jest akt terroryzmu gdy sasiad przeprowadza remont w Niedziele. A moja prosba to taka aby osoby trzaskajace drzwiami przez co potem trzaska futryna trzymali sie z dala od mojej kwatery prywatnej 4 b w Ustroniu Morskim bo moja kwatera to nie obora dla krow ktora mozna pomiatac
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 5

Co Ty d*pisz za alajny?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepraszam wszystkich tych którzy poczuli się dotknięci moją wypowiedzią na temat turystów i nie tylko. Pragnę aby osoby które przyjeżdżają do mojej kwatery, umieli uszanować dzieło mojego męża Püttera. To dzięki niemu ten dom powstał. Mój mąż urodził się w Niemczech, i lubi sobie zakląć po niemiecku gdy się na kogoś wkurzy. Ale jest względem mnie i turystów uczynny. Tyle że ma korzenie niemieckie
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polska prawnie jest państwem świeckim, więc nic nie stoi na przeszkodzie by wjechać nawet koparką do salonu w niedzielę czy wszystkich świętych. Oczywiście od 8 do 22. Chamstwem jest natomiast dopieprzanie się do człowieka co na 2 zmiany od poniedziałku do soboty zapiernicza żeby wyremontować dziecku pokój.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

Słowa do Wierzącego, w Siebie Praktykującego! Wal się z tymi pustymi uwagami wiejski bezmózgowy konowale. Mnie twoje pouczenia nie obchodzą wcale. co Ty myślisz będzwale? Zatyrał byś do roboty każdego boś ateista? Ci co nie rozumieją potrzeb ludzi łaknących ciszy i proponują wynoszenie się do lasu bądź domek na wsi, powinni być spalani na stosie. Tak jak Ty. Jesteś nikim
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak tak zapiep**a w tygodniu to niech sobie najmie gości od remontu ,którzy zrobią to w tygodniu !!! A w niedzielę niech spędza czas z dzieckiem bo go nie ma w tygodniu i nabiera sił do pracy na nadchodzący tydzień bo się chłop zajedzie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

No jak jestescie obaj bucami halasujacymi imprezowaniem w bloku, to nie dziwota ze sie dogadaliscie. A ten wasz sojusz obejmuje innych sasiadow?
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli ktoś jest tak bardzo zapracowany to na pewno może sobie pozwolić na wynajecie i opłacenie ekipy, która będzie remontowac o normalnej porze w zwykle dni. Poza tym jeśli ma się tak mało czasu lepiej darować sobie remont.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wyżej jest mowa o normalnych godzinach, jak i tu zaskoczę wszystkich, zwykłym dniu. Niedziela niczym się nie wyróżnia w świeckim państwie, i to że większość wieży nic nie zmienia. A jak łeb boli po zakrapianej sobocie to ja nic nie poradzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

Wpisz treść To żadne wytłumaczenie! Niedziela jest dla katolików a osoby o świeckich poglądach Zapraszam do lasu. Niech tam uwolnią złość i nie uprzykrzają życia katolikom w jedynym dniu tygodnia jakim jest Niedziela. Bo nawet ateista nie ma prawa uprzykrzać życia katolikom bo na takich ludzi również są przepisy prawa karnego. Dla mnie remont w Niedzielę to nic innego jak rodzaj terroru psychicznego dla pozostałej reszty sąsiedztwa. Na to zgody być nie powinno
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jak ja ryję w niedzielę to sąsiedzi się skarżą. Jak ja w dzień i po nocach nie śpię, bo dziecko sąsiadów ma kolki i wyje non stop tygodniami to muszę to znosić. Oni wyglądają jak zombi i my też. Z niewyspania nie wiem co się wokół mnie dzieje, strach wsiąść do auta, w pracy zasypiamy. I gdzie sprawiedliwość? Ja daję do wiwatu sąsiadom jeden dzień, a oni wykańczają nas tygodniami...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 21

Jesteś jak wrzut na d*pie domowników.
Nie rozróżniasz normalnego życia ludzi i rodzin od remontu.
Tacy ludzie jak ty powinni mieszkać w gettach a nie z innymi w kolektywie blokowym.
STOP ! HAMOM
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 28

Todziu! Zrob prezent calemu swiatu i umrzyj. A przede wszystkim nie obrazaj ludzi od wrzodow na d.... Bos jest duzo gorszy od Adolfa Hitlera i Jozefa Stalina
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Todzio! Ja juz zlozylam zawiadomienie na Policje i do Prokuratury w sprawie wulgarnego wpisu jaki Pan zamiescil na forum. Obiecali ze tego tak nie zostawia i przykladnie ukarza Pana ktory nadmienil o getcie. Do zobaczenia wiec w sadzie. Zycze dobrego adwokata i mimo wszystko lepszych dni.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2

Gdzie był wulgarny? Bo niepoprawnie cham napisał? Dzwoń od razu na 112. Myślisz, że policja takimi bzdurami się zajmuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 19

Naucz sie czytac tempy czlowieku! Pozwalam Pana Todzio za to ze nadmienil o getcie. Tylko ograniczony umyslowo czlowiek uzna te wypowiedz za normalna
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tylko tempak nie pojmie ze remont w Niedziele jest chamstwem
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kabel.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16

Panie Todzio! Gratuluje Panu jezyka ze slamsu i kultury osobistej w tym takze blednej pisowni, lecz nie zazdroszcze! Drobna Uwaga! Slowo Cham piszemy przez CH a nie samo H.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

A w języku polskim używamy polskich znaków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

A ja mimo iz ma Pan Panie Todzio jezyk ostry jak papryczka chili zycze Panu wiecej kultury osobistej i wyrozumialosci wzgledem innych osob zamieszkujacych w blokach, bo nie kazdego jest stac na dom jednorodzinny i to rowniez trzeba wziasc pod uwage. Zycze rowniez wszystkim ludziom duzo zdrowia aby Nowy 2021 rok byl rokiem zdrowia i Radosci.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niech Pan sie liczy ze slowami Panie Todzio! Bo slowami mozna zranic kogos tak jak nozem.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

Proponuje odwiedziny u psychiatry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

A Ja z doświadczenia wiem, że powinnaś Droga Jolu udać się do dobrego seksuologa, gdyż seks choć jest niewątpliwie sprawą prywatną, to najwyraźniej był wykonywany na śpiąco bez zastanowienia. Poszukaj sobie przyszła Mamusiu bardziej przyszłościowego i myślącego faceta, gdyż ten z którym idziesz na codzień do łóżka i robisz piruety łóżkowo seksualne, najwyraźniej pozmieniał Tobie strukturę kory mózgowo rdzeniowej. Stąd ta propozycja łóżkowa mamusiu pod nazwą 500 plus. Ciau.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ja zapraszam do lasu z waszymi niedzielnymi dzwonami. Wy katolicy nie jesteście jedyni w tym kraju
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 22

My, katolicy jesteśmy w tym kraju chyba jedyni.... myślący, skoro niedzielne dzwony biją jednak w kościołach, a nie w lesie :)
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie masz prawa miejscowy gburze obrazać katolików. Boś jest gorszy od Szatana ty odnogo piekielna.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 5

Lepiej się poczułeś prowokatorze
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ateiści to grupa najbardziej chamskich ludzi którzy widzą nienormalność w ludziach wyznających wiarę chrześcijańską i po ciężko przepracowanym tygodniu chcą jeden dzień ciszy jakim jest Niedziela. Może być większe chamstwo niż remont w Niedzielę i stwierdzenie że katolicy nie są jedyni? Większego chamstwa być nie może
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 7

A co? Moze ateisci to pelna kultura ? Bydle tylko moglo tak skrytykowac wpis. Istna wylegucharnia baranow i oslow. Ateisci byli chamami sa i beda
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Większość jednak woli ciszy z powodu kaca po sobotniej libacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

To kim ty jesteś chamie żeby z natury aby stwierdzać że katolicy nie są jedyni w tym kraju? Remont w Niedzielę to nic innego jak sadyzm bo w grę wchodzi udręczenie psychiczne. Za remont w Niedzielę powinna być kara do 10 lat w pierdlu za udręczenie psychiczne lokatorów w bloku mieszkalnym. A ateista nie ma prawa w niedzielę pastwić się nad resztą sąsiedztwa
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4

Weźcie się leczcie nim nie jest za późno . Jak by za to była kara 10 lat więzienia to byście chyba skazanych w domach trzymali bo by było przeludnienie w zakładach karnych a podatki byście płacili 10 razy większe żeby to utrzymać . Dzięki Bogu jeszcze tacy ludzie jak wy nie są u władzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

W takim razie lapy precz od Ustronia Morskiego i Mojej kwatery 10 f
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Faktycznie! Jest Pan ostry z wypowiedzi jak i rowniez z Nazwiska
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niezly agent z Pana Adama Ostrowskiego. Do takich ludzi Nie warto przyjezdzac
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również chciałbym dać znać, że już się obudziłem. W związku z tym, że nie mam też nic ciekawego do powiedzenia, to tylko się przywitam.
Dzień dobry
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oby nikt kto robi remont w Niedziele nie doczekal Wigilii. Omen. To za obraze katolikow odnogo piekielna
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziekujemy Pani Tereso za te swiateczne zyczenia. Przynajmniej wiemy z kim mamy do czynienia. Do pani raczej nie przyjedziemy, bo chamstwa nie potrzebujemy
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kazdemu moga nerwy puscic choc nie powinny bo ludzie w desperacji z powodu nadmiaru chalasu roznie sie zachowuja, ale zeby takie zyczenia okrutne napisac w okresie przedswiatecznym? Skandal
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem czy dozyje cudownego momentu w ktorym polowa swiata w Polsce wymrze na Covid 19. Bylabym wowczas spokojna o swoja prywatna kwatere. Nie chce juz turystow. Blagam. Nie przyjezdzajcie do mnie wiecej.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moze Pani spac spokojnie Pani Tereso! W Polsce z powodu Covid 19 nie zyje prawie 35 tys osob. W niespelna tydzien bedzie prawie lub 40 tys zgonow z kawalkiem. Wielu ludzi stracilo prace. Wiec kto ma przyjechac? Co moge zyczyc? Szybkiego powrotu do zdrowia psychicznego
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja nie dziwie sie ze Pani Teresa tak sie zdenerwowala. Trzaskanie drzwiami w kwaterze prywatnej to szczyt chamstwa i bezczelnosci. Ludziom ktorzy przyjada do kwatery i wedlug ich myslenia drogo zaplaca to sie wydaje ze wolno im robic to co chca. A chamstwo nie poplaca
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dzwony w kościele biją o na przykład 7 rano w Niedzielę to ludzie robią afere i nie chcą aby ich budzono. Ale jak nieraz sąsiad na pełen bieg włączy wiertarkę, to jest OK. Jakby wiertarka miała by mniej wystraszyć od kościelnych dzwonów. A jak na wyżerkę, to ludzie znajdują drogę do Caritasu, i proszą kościół o wsparcie dla swojego żołądka. Obrzydliwość w najlepszym wydaniu.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

A co ma wiara do remontu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

Budowlańcu, dla Ciebie wiele pytań pozostanie niestety bez odpowiedzi. Musisz się z tym pogodzić
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo wiele! Ludzie niezwykle rzadko, ale potrafią nawet odebrać sobie życie. Chyba jedna Niedziela wolna dla wierzących czy nie wierzących nie zrobiła by wiele krzywdy, a wypoczynek od wiercenia w Niedziele każdemu sie przyda. Bo w niedługim czasie zabraknie szpitali ale nie covidowych lecz psychiatrycznych. Za kogo sie Pan ma Panie Budowlańcu? Za przysłowiowego Wiertarko robota? Jak zdesperowane sąsiedztwo Pana zlinczuje to może wtedy dotrze do Pana że kazdy w niedziele ma prawo do ciszy! A mieć na sumieniu czyjeś Życie bo urządzenie hałasu jest ważniejsze, to brak jest słów. Kiedyś Pana potrzeb też nikt nie zrozumie.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie dla remontu w Niedziele. Stop mordercom spokoju w sasiedztwie. Taki morderca powinien isc do pierdla na 10 lat za udreczenie psychiczne. Oby takich bandytow remontujacych w Niedziele dotknal jak najszybciej. Oby zdechli Ci co robia remont w Niedziele. To nic innego jak wywloki podlogowe
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3

I to napisał prawdziwy katolik, he, he, he....
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nawet osoby z niskim poziomem wyksztalcenia powinny zdawac sobie sprawe z faktu iz Niedziela powinna byc dniem wolnym od glosnych prac. Nawet jezeli ktos nie wyznaje zadnej religii powinien miec w sobie odruchy ludzkosci. Chyba ze dzisiejsze spoleczne sasiedztwo lubi terroryzowac psychicznie pozostalych ludzi. Istny sadyzm i bandytyzm. to nawet w Niedziele musi byc remont? Kazdy kto wykonuje remont w Niedziele jest jak odnoga Piekielna. Oby Covid 19 wszystkich ludzi bez odrochow ludzkosci zabral z tego swiata spalbym spokojnie. Obyscie zdechli w tym roku lzami pragnienia swego nie zaspokoicie. Predzej czy pozniej i tak sie zadlawicie
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jak szukacie porad odnoście remontów sprawdźcie m.in. https://efakty24.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Niezle ziolko Damsko meskie z Pani Teresy Madejskiej.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nawet nie ma co sie dziwic. Bo jak ateista robi nagminnie remont w Niedziele to kazdemu predzej czy pozniej psychike szlak trafi. Nie mozna byc nahalnym i w Niedziele chalasowac bo to istny terror.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szlak to może być... górski.
A trafia to szlag!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

Przecież to zwykła prowokacja
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Smierc wszystkim tym co robia remont w Niedziele.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3

Opamietaj sie w pore o ile jestes czlowiekiem. Zyczyc smierci tym co robia remont w Niedziele nie jest odruchem ludzkosci. Lepiej pomodl sie aby Bog Ci wybaczyl zle zyczenia i nie zlozecz.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ty dalej pałujesz się sama ze sobą?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niech wszyscy Ci ktorzy remontuja mieszkanie swoje w Niedziele narazajac innych na odwieczne chalasy i na utrate checi zycia spowodowane nadmiernymi chalasami trzymaja lapska z dala od mojej kwatery prywatnej 4a w Ustroniu Morskim. W zla godzine sie poczelo to nieczule spoleczenstwo
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

W takim razie Niech Pani siedzi sobie sama ze soba w tej swojej kwaterze jak w bunkrze.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś tu ma rozdwojenie jaźni hehe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

Oczywiscie! I ta osoba jestes Ty
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie dziwia mnie ostre wpisy na tym forum. Ludzie jesli maja rozum i kulture osobista wiedza ze Niedziela powinna byc dniem wolnym od glosnych prac ktore uprzykrzaja zycie innym domownikom bloku mieszkalnego. Ale czesto kroluje opcja Ja tu rzadze. To dlatego nieraz ludzie bija tego typu introzow.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Generalnie jak ktos sobie w niedziele zawierci raz czy dwa to mi nie przeszkadza bo kazdemu sie zdarzy ale jednak powinno sie szanowac innych. Ale sa tacy co lubia przeginac np po 23 kafle na balkonie ciac
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Remontowanie mieszkania przez okres świąteczny i niedziele jest przejawem ordynarnego chamstwa i braku elementarnych zasad kultury i wychowania.
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 4
Wedlug mnie bardzo nietaktowne jest przeprowadzanie remontow w Niedziele a zwlaszcza gdy sa bez zapowiedzi. Czy nikt nie bierze pod uwage scenariusza w ktorym sasiad z gory robiacy remont moze przyczynic sie do upadku z krzesla sasiada z pietra nizej jak sie wystraszy? Wiecej taktu czyscioszku
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie dziwi mnie ze kolezanka z kwatery 4 b w Ustroniu Morskim Pani Teresa Madejska zachorowala psychicznie. Bo przed wyprowadzeniem sie do Ustronia Morskiego na stale mieszkala w Warszawie a na osiedlu byl sasiad majsterkowicz co remontowal dom codziennie. Wiec psychike szlak trafil. Gdyby zakazac remontu w Niedziele z uzyciem wiertarki to i psychika ludzi byla by duzo lepsza. W koncu chyba jeden dzien w tygodniu jakim jest Niedziela nie jest niczym nienormalnym miec chec wypoczynku od wiertarki czy tez mlotka. Ateista w Niedziele moglby rownie dobrze pomalowac mieszkanie. To w koncu tez zajecie Czyz nie?
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę chamstwo. Rozumiem, że są nagłe sytuacje np. w niedzielę, gdy coś trzeba pokuć, bo jest awaria, ale to się zdarza sporadycznie.
Dlatego ja chcę uciekać z chowu kalatkowego do domku...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15

Jeszcze niedawno Orszulkowa zamieszkiwała apartament w falowcu, teraz ucieka z chowu klatkowego Sie porobiło.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko ze tam wokół jeszcze więcej budów i remontów. He,he.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Do d. takim tylko nakopać.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra telenowela hehehe
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic prostszego! Boidudki i tyle. A remont w Niedziele najlagodniej piszac, to krok w kierunku pogorszenia relacji sasiedzkich. Malo ktory chce miec sasiada wiertarke za przyjaciela. A tradycja staje sie w Niedziele jako zastepstewo za wiertarke mlotek do ubijania schabow. Bo bez schaba nie ma zycia
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Boidudki i tym podobne. A delikatnie mówiąc, niedzielna przebudowa to krok w złym kierunku dla stosunków sąsiedzkich. Mało kto chce się zaprzyjaźnić z wiertłem sąsiada. Zwyczaj ten zastępuje się teraz rozbijaniem kotletów wiertarką udarową w niedzielę. bo bez wieprzowiny nie ma życia. https://cookieclickeridle.com
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fakty mowia same za siebie! Boidudki i tyle. Sasiad z wiertarka jest maks w 4 sztuki a sasiadow na przyklad przeciwnych jest kilkanascie. Ale najlatwiej powiedziec To nie moja sprawa. A mlotek do schabow to ironicznie mowiac tradycja co niedzielna. Bo bez schabow nie da sie zyc
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
Boja sie. I tyle
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czasem nie ma wyjścia. Jak się robi własnymi siłami, to tak jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17

Nic nie usprawiedliwia chamstwa. Cham pozostanie chamem. Jedynym usprawiedliwieniem wykonywania głośnych robót jest ratowanie życia ludzkiego. Np. trzeba włamać się do czyjegoś mieszkania, bo ktoś w środku zasłabł, lub trzeba zabezpieczyć mienie po włamaniu. To są przypadki, które wymagają wyrozumiałości. Reszta, to zwykłe chamstwo.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1

Stopień chamstwa po przez hałaśliwe prace z użyciem wiertarki, uzależniony jest od takich oto czynników: 1) Godziny wczesno poranne między godz: 7:00 a 9:00. 2) Brak informacji dla lokatorów bloku odnośnie wykonywanych prac z użyciem wiertarki, a takze 3 czynnik! Przystawienie wiertarki do samej ściany i włączenie jej na pełen bieg, co może być niebezpieczne dla osób którzy gotują wodę na herbatę i mogą w wyniku podskoku który jest wywołany wystraszeniem zakrztusić się, lub upuścić gar z gorącą wodą lup zupą. Drobna informacja dotycząca remontu, może wielu lokatorom uratować życie, oraz uchronić ich przed niebezpiecznymi zdarzeniami losowymi.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mój sąsiad, który mieszka w tym samym bloku co ja, przyszedł do nas w Niedzielę, zapytał, czy będziemy mieli coś przeciwko kiedy narobi trochę hałasu. Oczywiście zgodziliśmy się, żeby nasz bliźni mógł wykonać pracę i sąsiad całą niedzielę terroryzował swoją rodzinę za pomocą awantur i szarpanin. Nigdy więcej - miał być remont, a były awantury, które słyszeliśmy w całym bloku. Oczywiście całą wina poszła na nas, bo się zgodziliśmy. Teraz mamy na karku administrację i sąsiad podrzuca nam odciętą głowę prosiaka na wycieraczkę co tydzień w niedzielę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Powiedzenie mądry Polak po szkodzie jest niezawodne i Zawsze się sprawdza.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja na przykład robię remont w wigilię i pierwszy oraz drugi dzień świąt. Jezus pozwolił mi na to w moich nocnych wizjach remontowych, nie miał nic przeciwko. Remontuje mieszkanie dla dziecka i kobiety, żeby mieli gdzie mieszkać i spać, więc Bóg pozwolił. Policja też nie ma nic przeciwko - powiedziałem im, że Bóg pozwala na remont w Niedzielę, jeśli remontujesz dla matki z dzieckiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 18
Będziesz się kiedyś w piekle smażył Ty antyklerykale. To niby po co w dekalogu pisze Pamiętaj abyś dzień Święty święcił? Najwyraźniej Ty uważasz się za Pana Boga próbójąc stworzyć swój świat ideologiczny i zmienić być może historię Pisma Świętego. Do diabła z Tobą i Twoją chorą ideologią.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bóg na pewno pozwolił. Ale ten zwany Lucyferem z 3-ema szóstkami. 666
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie rzecz biorąc, prawo nie zezwala na hałas w tych dniach.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie lifestyle :D Co kto lubi ;) Ważny jest osprzęt jak tutaj https://www.abl-polska.pl/nasze-produkty/zabezpieczenia/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem w trakcie remontu mojego mieszkania, szukałem pomysłów oraz inspiracji do jego aranżacji i natrafiłem na porady na stronie - https://www.fototapety.club/fototapety-las-kiedy-warto-postawic-na-aranzacje-z-fototapetami-lesnymi . Sam zdecydowałem się na takie rozwiązanie i jestem bardzo zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdy by muj sąsiad wiercił w wigilię to bym poszedł do niego i dał bym mu w twarz z pięści
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli w mieszkaniu musisz wyremontować okna, polecam Zakład Usług Wnętrzarskich Jarosław Kołacz specjalizujący się w renowacji okien każdego rodzaju. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nawiązując do tematu wątku, masz na myśli remont okien w niedzielę i święta.
Nie skorzystam i nie polecam takich firm,.które nie szanują sąsiadów i tradycji powstrzymania się od pracy w dnie świąteczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

Przeprowadzki (41 odpowiedzi)

Witam, niedawno potrzebowałam sprawnie i szybko przeprowadzić się z Krakowa do Warszawy....

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (4 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

do góry