Widok

restauracja Gdańsk na chrzciny

Witam.
Mieszkam w Gdańsku od nie dawna. Poszukuje sprawdzonej i nie drogiej restauracji, lokalu w Gdańsku z dobrym jedzeniem na chrzciny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
panorama i qubus niedaleko glownego i u babuni na zaspie
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
U babuni koło ul. Hynka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
polecam Restaurację Lucynka we Wrzeszczu. Organizowałam tam wesele i chrzciny. Jedzonko doskonałe a ceny przystępne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2


polecam malinowy ogród Osowa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Restauracja Portland na Dlugich Ogrodach. My tam mielismy obiad i deser po chrzcinach synka. Bylam tez tam na imieninach. Pycha jedzenie i niedrogo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wlasnie wrocilam z Portlandu. Bylismy zaproszeni na obiad. Porcje ogromne i pyszne jedzonko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawą, elegancką restauracją jest Szafarnia10 (pod takim samym adresem). Na ich stronie można sobie sprawdzić menu, mają dania kuchni polskiej i regionalnej. Lokal mieści się przy Starym Mieście, obok Mariny Gdańsk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam

A może ktoś polecic lokal na chrzciny w okolicy Chelmn/Orunia.

Z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

orzeł - łódzka, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zacisze _na Łostowicach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zajazd Talar na Trakcie św. Wojciecha. Robiłam tam chrzciny na 30 osób. Byliśmy zadowoleni. Wszyscy najedzeni, fajna atmosfera. Z szefową można wszystko dogadać. Ceny ok. 75/85 zł za osobę, w zależności od menu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My zdecydowaliśmy się na firmę cateringowa z polecenia znajomych którzy robili tam chrzciny firma to http://www.banglob.pl mogę ich polecić! Nie jest drogo bardzo miła obsługa i jedzenie bardzo dobre!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Slaba reklama......
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może w Panoramie Ci się spodoba – wystrój jest świetny, widać tutaj rękę pani Magdy Gessler, jest tak jasno, czysto, nowocześnie, widok na Gdańsk z ich 16 piętro to już w ogóle poezja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

Tej nie polecam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może Lawenda, przy Lidl na Hynka. Tam podobno fajnie na imprezach i dobre jedzenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam, może jakaś hotelowa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam szukam restauracji na obiad po chrzcinach. 15os. Kto coś poleci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam Bazylię na Chełmie. Mają małą salę z tyłu budynku. Też robiłam obiad na 15 osób i było naprawdę bardzo przytulnie i smacznie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a mozesz powiedziec ile za os. i co w cenie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, też polecę - jedzenie pyszne, świeże, parking przed restauracją, dobry dojazd.
Często tam jemy w niedzielę, niestety nie organizowaliśmy tam żadnej imprezy, ale planujemy zrobić tam obiad po chrzcinach, więc też chętnie się dowiem ile mniej więcej "od talerzyka".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warianty menu są różne zaczynają się od 90 zł. My wybraliśmy takie za 109 ktore modyfikowaliśmy pod siebie i nasze smaki:) i bardzo dużo jeszcze zostało nam zapakowane do domu. Za dodatkową symboliczną opłatą można przywieźć swoje napoje oraz tort. Tort mogliśmy przywieźć dzień wcześniej o nie było problemu z przechowaniem. Obsługa naprawdę super. Polecam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

My robiliśmy w Malinowym Ogrodzie, polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak restauracja w Gdańsku to moim zdaniem w hotelu logos. Byliśmy tam już kilka razy przy okazji organizowania różnych imprez. Robiliśmy tam wesele i mąż brał udział w konferencji no i jeszcze siostra robiła chrzciny. Generalnie za każdym razem to samo – super obsługa i świetne jedzenie. Spokojna głowa o to że wszysto będzie dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Jak dla mnie wszystko warte polecenia. A jeśli chodzi o ceny no to nie wiem ja tam wolę zapłacić ciut więcej i mieć jakość spokojnie spać niż grosze i wstydzić się przed rodziną
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś organizował chrzciny w Złotym Stawie w Borkowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Ci urządzić te chrzciny w Mokotowska 69 https://mokotowska69.pl/ Jedzenie jest genialne, a kelnerki jeszcze lepsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

O fajnie, zrobię chrzciny w kościele w Gdańsku i potem wpadniemy do Warszawy na obiadek. Dzięki za pomysł!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Śródmieście

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

Wolny czas - co robicie? (51 odpowiedzi)

Co robicie najczęściej jak macie trochę wolnego czasu?

Marina Office (4 odpowiedzi)

Biurowce powstaną w Śródmieściu Gdyni. Jest stąd blisko nie tylko do instytucji miejskich i tych...

do góry