Jest to jedyna restauracja w trójmieście, do której wracam często i regularnie już od dłuższego czasu. Mimo, że w Gdańsku jest wiele restauracji w których jeszcze nie miałem przyjemności gościć, a zazwyczaj staram sie wybierać nowe miejsca, to wspomnienie Masali często staje mi na drodze w planach eksploracji nowych miejsc i koniec końców kolejny raz udaję się właśnie tam. Niebagatelną tego zasługą jest niewiarygodny wręcz, prawdziwie orientalny smak potraw serwowanych przez oryginalnych hinduskich kucharzy. Jako szczególny entuzjasta dalekowschodniej kuchni miałem niejednokrotnie przyjemność stołować się w wielu chińskich, tajskich czy hinduskich restauracjach ale, z ręką na sercu, mogę zapewnić, że jedynie w Masali można liczyć na to, że przyrządzona potrawa nie będzie nawet w najmniejszym stopniu skażona naszym europejskim klimatem i sposobem przyrządzania. Zdecydowanie polecam. In plus należy wspomnieć również o bardzo bogatym menu, przystępnych cenach, przyjemnej obsłudze i miłym, nie narzucającym się wystroju. Lokal zdecydowanie godny polecenia.