Widok

rocznica - pomóżcie :)

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczny!

za miesiąc i ciut zbliża się moja rocznica ślubu! z tej okazji chciałabym zrobić mężowi jakąś niespodziankę ..
Proszę Was o poradę, bo jakoś zupełnie nie mam pomysłu :(
wierzę, że mnie nie zawiedziecie .. wpisujcie wasze pomysły :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też mam ten problem :) chociaż dopiero w grudniu, to mam już zagwozdkę... pół biedy, że jest to połączone ze świętami, to można kupić jeden prezent a większy :D czekam na propozycje
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może jakaś seksowna - buduarowa sesja zdjęciowa:) i w prezencie dostanie fotki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja przyjaciółka zafundowała swojemu mężowi skok ze spadochoronem:)
Wy najlepiej wiecie, co lubią Wasi mężowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skok jakos mi nie lezy po ostatnich newsach na pudelku :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.wyjatkowyprezent.pl/

Tutaj można coś ciekawego znaleźć :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Godne zastanowienia .. Dziękuję dziewczyny :) i liczę na dalsze propozycje.. żeby było w czym wybierać ::)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę o pomysły dziewczyny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop do góry :):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm to jest wasze wspólne święto, więc zafunduj może jakiś wyjazd, wycieczke, weekend w spa, zależy wszystko od funduszy:)mozecie porozmawiać i zamiast prezentów wspólnie wybrać jakąś fajną podróż w rocznice ślubu:)niespodzinaka dla was -last minute pakujecie walizki o w ostatniej chwili dowiadujecie się gdzie lecicie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie planujemy wycieczkę w tym okresie ... ale chciałabym jeszcze jakiś prezencik ..
Oczywiście biorę pod uwagę to co dziewczyny wyżej pisały ale czym więcej pomysłow tym lepiej .. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam super pomysł z portretem. Ja strzeliłam gotowca, portret ze zdjęcia wykonany na płótnie, wyszło bardzo efektownie i nawet nie tak drogo. Duży wybór ofert jest na http://www.twoj-portret.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sprawie sesji zdjęciowej - zapraszam do mnie do studia. Przykładowe zdjęcia na www i blogu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop hop..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hoppp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Frezja ja mam za jakiś tydzień pierwszą rocznicę ślubu:) Zabieram M na degustację czekolady w Sopocie. Ale żeby nie było tak "zwyczajnie" zrobiłam kartę menu (pozycje spisałam w pijalni Wedla ) z naszym zdjęciem, imionami i datą. Ostatnią pozycją w moim menu jest "młoda żonka w czekoladzie" :)

Pomysł z kartą menu można modyfikować dowolnie. Jeśli planujesz kolację w domu wypisz co zjecie i co będzie "na deser" :)

Nie robiłam swojego menu własnoręcznie, korzystałam z petite.com.pl
Polecam gorąco, wyszło piękne. Zachowamy sobie na pamiątkę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję dziewczyny za wszystkie pomysły!!!! :*:*:*:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też mamy za miesiąc rocznicę ślubu. Planowaliśmy pojechać na jakiś tydzien odpocząć tam, gdzie byliśmy w podroży poślubnej, niestety mąż zmnienia prace i będziemy mieli tylko weekend dla siebie. I pewnie i tak pojedziemy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie maz zabral na pierwsza rocznice do paryza :) teraz moja kolej... zabieram go na weekend do hotelu spa :) z gdanska lataja tanie linie...mozna zarezerwowac tanio bilety i jakis tani fajny hotelik :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam portret na wesoło
http://www.jolakarykatura.webpark.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kowale

Apollina (3 odpowiedzi)

Osiedle przy Apollina powstaje w lokalizacji, z której szybko można wyjechać na trójmiejską...

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

do góry