Widok

rodzina na swoim + kasa na remont ???

witam,

planuje wziąć kredyt korzystając z programu rodzina na swoim, jak dotąd myślałam, że w tym programie można wziąć tylko 100% na zakup nieruchomości, a wczoraj mój mąż był w jednym z banków i okazało się, że można dobrać do kredytu środki na remont i będzie to wliczone w wartość mieszkanie ( czy jakoś tak ;)
tego samego dnia podzliśmy do innego oddziału tego samego banku i okazało się, że nie można... i bądź tu mądry !


czy komuś z Was udzielono kredytu na takich warunkach ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w ilu bankach byłam to w tylu bankach powiedziano, że nie ma takiej opcji... w jakim banku był mąż? może się po prostu przesłyszał...

w jakich bankach juz byliscie? na mnie najlepsze wrazenie jak narazie wywarl BGŻ...
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
był w Banku Millenium, byliśmy już w open finanse i rozmawiałam z facetem z mbanku, dzisiaj jadę na Świętojańską- popytam w każdym banku jaki mi się trafi :)
my jak na razie myślimy głównie o Millenium właśnie, a jak wygląda oferta BGŻ, można brać na 100% ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
BGŻ jest też na 100%
maja korzystny dla klienta sposob wyliczania zdolności.
i mniejsze prowizje,marże, nie mają tyle obowiązkowych oplat jak np.wszelakie dodatkowe ubezpieczenia jak w Milennium, ja byłam załamana po wyliczeniach w milennium, niby goła rata wychodziła nie dużo a po dolizceniu tego wszystkiego jeden wielki szok!

dobry pomysł ze swiętojańska- tam masz wszytekie banki na jednej ulicy, to nie powinna sie nazywac ul. Swietojanska tylko ulica Bankowa;/
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli chodzi o Rna S to można kredytować zakup tylko mieszkania, wiem bo brałam i np. nie było mowy o kredytowaniu udziału w drodze nie mówią o pieniądzach na wykończenie.

Chyba że się coś zmieniło, wystarczy przeczytać ustawę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.rodzinanaswoim.pl/
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak wiem czytałam regulamin i z niego jasno wynika, że tylko do 100% ale podobno istniej jakiś " przekręt " z powtórną wyceną :)

tak czy inaczej mnie już sprawa nie dotyczy, biorę 100% a na remont będę kombinować inaczej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak wycieczka po bankach???i jakie wrażenia? Dziś mam zamiar skoczyć do pko bp...
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dogadaj sie ze sprzedajacym i kup mieszkanie drozej o cene remontu,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
większość banków oferuje zakup w RNS, a środki na remont są dobierane drugim kredytem hipotecznym i po sprawie, bez kombinacji...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napewno Getin Noble Bank oferuje kredyt na 110%, łatwo dostać w nim kredyt, niestety mają zbyt wysoką prowizje (2 m-ce temu ok 8000 zł przy kwocie 249500 zł) oraz marże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety cos za cos, jesli nie ma sie umowy na stale pozostaje tylko getin bank gdyz u nich zatrudnienie wystarczy ze bedzie 3 miesiace wstecz i 3 do przodu. ja skorzystalem bo innego wyjscia nie bylo. dali na chate i dali na remont z tego tez oplacilem notariusza i ubezpieczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie, czasami po prostu nie ma wyjścia, nie wszyscy zarabiają po 4000 netto i mają umowy na czas nieokreślony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nawet umowa na stałe do niczego nie zobowiazuje, zwolnic cie moga w kazdej chwili z zachowaniem okresu wypowiedzenia. raz bedac na umowie na stale i tak obowiazywalo mnie tylko 2 tygodnie wypowiedzenia. zarobiki 4000 zl tez nic nie dadza , jesli w BIKu jest informacja o nie splacanych w terminie ratach. malo tego jesli nie ma sie wogole zadej histori kredytowej bank rowniez kredytu moze nie dac. wszystko zalerzy w duzej mierze od BIKu i analityków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mając umowę na czas nieokreślony muszą mieć dobry powód, żeby Cię zwolnić. nie mogą tego zrobić od tak sobie...nieznajomośc prawa szkodzi...w getinbanku dają 110 %. 100% jako rns a dodatkową kase jako kredyt gotówkowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gabciu wystarczy ze wpisza ci redukcje etatów, jedyny problemem bedzie ponowne zatrudnienie kogos na umowe bo musi minac jakis czas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
adam, umowa na czas nieokreślony to podstawa przy udzielaniu kredytu (każdego), inną sprawą jest możliwość zwolnienia kogoś z pracy (np.dyscyplinarnie).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdyby tak bylo jak piszesz to dalej bym na wynajmie mieszkal. w dniu podpisywania umowy kredytowej na zakup mieszkania mialem jeszcze 1,5 roku waznej umowy, zona 3 albo 4 miesiace i problemow nie bylo. doradca chcial co prawda oswiadczenie od pracodawcy ze umowa zostanie przedluzona lecz spotkalismy sie z odmowa pracodawcy gdyz z takim papierkiem pozniej mozesz duzo zwojowac w sadzie pracy gdyby jednak ci umowy nie przedluzyli. doradca na to odpowiedzial ze skoro nie da rady to trudno ale kredyt dostaniemy. i tak od roku jestesmy na swoim , pracujemy tam gdzie pracowalismy kredyt splacamy terminowo i wszystkie strony sa zadowolone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To tylko pogratulować, co to za bank, że tak chętnie udzielił Wam kredytu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żaden bank nie daję kredytu w którym BGK dopłaca do odsetek za raty kredytu na remont/wykończenie. Getin Bank ma w ofercie kredyt, w który można wrzucić koszt remontu, ale tylko część "na zakup" jest w RnS. Większość banków robi jednak inaczej - daje dwa kredyty: jeden RnS na zakup, a drugi na wykończenie - normalny hipoteczny, bez dopłat z BGK. Wiem to wszystko, bo przerabialiśmy to na własnej skórze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak pisałem wyżej dostałem w Get in Banku 110% , kasa na mieszkanie i osobny kredyt na opłaty notarialne + remont. Spłacam to na jedno konto, łącznie jakieś 900 zl z hakiem. Oczywiście zaraz ktoś się przyczepi że Get in jest drogi ale nikt inny nie da ci kredytu z takimi umowami co mieliśmy !!!.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PS: i oczywiście w programie RnS, rynek wtórny !!!.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę
http://www.perfect-house.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mozesz wziac 100% wartosci na zakup mieszkania z rodzina na swoim plus dodatkowy kredyt na remont, a nie dało by sie zawyzyc troszke wartosci mieszkania, dogadac sie ze sprzedajacym i tyle my tak własnie robimy i zostanie troszke na remont:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystkim zainteresowanym remonty warszawa polecam wejść na stronę głowną i przeczytać kilka porad dotyczących usprawnienia prac budowlanych. Dodatkowo na stronie znajdziecie ofertę profesjonalnej firmy remontowo-budowlanej w Warszawie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (184 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

gdzie kupic tanio zlew do kuchni w Gdańsku (6 odpowiedzi)

witam, pytanie jw., w sklepach typu castorama praktiker? a moze gdzies w mniejszym sklepie?

Gdansk -Gdzie warto kupic ? (71 odpowiedzi)

Witam ! Jestesmy w trakcie szukania mieszkania 2-3 pok. Chciałem się poradzić gdzie wg. Was warto...

do góry