Widok

rozczarowanie

Byłam klientką salonu Beata kilka miesiecy temu gdy postanowiłam z koloru czarnego zejść w jakiś odcień blondu nie chodziło mi o jakieś mocno jasne włosy (włosy mialam dość długie prawie do pasa) za pierwszym razem byłam na wizycie i Pani zeszła mi do koloru brązowego jasnego natomiast po jakimś czasie poszłam aby zejść już do blondu siedząc na fotelu z farbą na głowie zaczeły mi się włosy dymić dość konkretnie i szczypać tak głowa nie do wytrzymania , myśle sobie dobra pewnie przez to trzeba przejsc potem bedzie super niestety jednak po zabiegach moje włosy nadal były brązowe i strasznie krótkie bo przecież trzeba było je obciąć! po kilku myciach kolor miał sie zmyć i być już ciemnym blondem jednak kolor mi wyszedl szary mysi i straszny na pewno nie to co oczekiwałam ! Bardzo dużo pieniedzy wydalam straciłam moje długie włosy i wszystkiego żałuje na domiar złego nawet po tych 3 miesiacach ciagłego stosowania odżywek , masek , olejków , tabletek mam połamane włosy na środku głowy oraz jest ich dużo mniej , jeżeli chodzi o wystrój jest to salon raczej zaniedbany nie zacheca klienta , ceny natomiast są w miare wporzadku.
Moja ocena
Beata Salon kategoria: Fryzjerzy
obsługa: 3
 
jakość usług: 1
 
kreatywność: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
1.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przykro czytać takie bzdury , ale takiej sytuacji w tym salonie nigdy nie było.Osoba która trochę zna się na zabiegach fryzjerskich to wie że jeśli włosy zaczęły by dymić to była by Pani już tylko łysa , bo włosy by odpadły . Gratuluję autorowi opinii pomysłów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry