Beata Salon

Fryzjerzy Salony kosmetyczne Paznokcie

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 6B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
rozczarowanie wątek zamknięty Byłam klientką salonu Beata kilka miesiecy temu gdy postanowiłam z koloru...
~Kasia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 listopada 2017

Naprawdę super! wątek zamknięty Nie spodziewałam się zbyt wiele po osiedlowym fryzjerze,ale przypadną do muru...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lutego 2017

Kreatywność wątek zamknięty Od kilku miesięcy jestem klientką pani Beaty i z czystym sumieniem mogę...
~Adrianna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 czerwca 2016

Super miejsce! wątek zamknięty W salonie Beata czesałam się na wesele, Pani Monika mimo moich rzadkich...
~~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Koloryzacja wątek zamknięty Dziś byłam pierwszy raz w tym salonie i już mogę stwierdzić że zostaję stałą...
~Iwona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

Polecam wątek zamknięty Dziękuję Pani Beacie za profesjonalną, miłą obsługę. Jestem bardzo...
~Marianna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 czerwca 2013

Fryzura wątek zamknięty Nigdy nie byłam tak zadowolona z fryzury.Nareszcie wyglądam po ludzku i sama...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2013

regeneracja wątek zamknięty W tym salonie jest zabieg regeneracji włosów za pomocą ultradźwięków,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 maja 2012

super wątek zamknięty Dawno nie byłam tak zadowolona z koloru i ze sciecia.Wydawałoby sie ,ze...
~Marzena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 stycznia 2012

Rewelacja wątek zamknięty Świetny salon, super atmosfera,talen do fryzjerstwa i przystępna cena. ba, a...
~*irokez
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2011

Super Salon wątek zamknięty "Bodajże M" jest rewelacyjną fryzjerką i nie zamieniłabym jej na żadną...
~Ewa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 listopada 2009

Żenada? wątek zamknięty Żenada...To wystawianie opinii i do tego niekoniecznie prawdziwej.Każdy ma...
~Beata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 listopada 2009

żenada wątek zamknięty fryzjerka, bodajże M. położyła mi farbę, która po dwóch myciach spłynęła i...
~Asia
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 września 2009

Poprostu super! wątek zamknięty Fachowa przemiła obsługa, fajne niecodzienne pomysły, dla każdego przemiłe...
~seba_b11
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 maja 2009

Polecam! wątek zamknięty Fryzjerstwo godne polecenia.Od dawna szukałam fryzjera,którego można nazwać...
~Kasia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 marca 2009

super wątek zamknięty Nie zgadzam sie z ww opinia. Jeastem stala klientka i nigdy nie wyszlam nie...
~ewa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 marca 2009

SUPER SALON wątek zamknięty POLECAM TEN SALON.MIŁA RODZINNA ATMOSWERA MOŻNA NAPIC SIĘ KAWKI ZAPISY NA...
~Gosia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 marca 2009

końcówki wątek zamknięty totalna klapa!!poszłam podciąc tylko końcówki a wyszłam ze schodami na...
~wandzia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 maja 2008

oczyszczanie twarzy bllleeeeeeeee wątek zamknięty jakis cza temu bylam tam na zabiegu oczyszczania twarzy to byla totalna...
~asia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

19

wątków

do góry