Widok

rwa kulszowa, przepuklina, wysunięty dysk 9mm

Już byłem naprawdę psychicznie podłamany i zmęczony tą rwą, nocami jak bym miał siekierę to bym po prostu odrąbał sobie nogę, jadłem kilka tygodni z podłogi, neurolog jak zobaczył mój rezonans to wyrokował że jak nie poddam się szybko operacji to będę kaleką. Ja natomiast broniłem się jak mogłem aby nie trafić na stół i szukałem w kilku miejscach (fizjoterapeuci, znani lekarze, a każdy z nich kasował więcej niż R-Cito, niektórzy to nawet są dwukrotnie drożsi a g... potrafią), aż po kilku tygodniach w końcu trafiłem do R-Cito i po kilku zabiegach/wizytach już zapomniałem o tym wszystkim jak to straszne było. Dziś czuje się lepiej niż przez poprzednie 20 lat gdy codziennie czułem że mnie kręgosłup boli ale też nie przerwałem zabiegów w połowie gdy się tylko lepiej poczułem ale wtedy aż wspólnie stwierdziliśmy że jest już dobrze. Jeśli ktoś ma podobne problemy to nie warto eksperymentować jak Ja i od razu polecam wizytę w R-Cito. Chodziłem na wizyty kilka tygodni i śmiało mogę stwierdzić że znają się Tam nie tylko na mojej dolegliwości a ludzie wychodzą naprawieni jak Ja i naprawdę zadowoleni. POLECAM


.
Moja ocena
R-CITO kategoria: Rehabilitacja
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Witaj Wojtku, a dlaczego piszesz że g...umieją. Ja byłem z kręgosłupem tu w fizjomanual w Gdańsku i pomogło i 20 lat się nie męczyłem. https://www.trojmiasto.pl/Nike-Fizjoterapia-o44666.html Polecam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry