Widok

rzesy rzesy rzesy .. :)

Dziewczyny macie sprawdzona i nie za droga Osobe ktora przedluza i zageszcza rzesy ? Pilnie prosze o namiary !! :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia Pogórze może być?
image

www.facebook.com/MauaFotografia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kurcze najlepiej Gdańsk lub z dojazdem do domku :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robiłam w zeszłym roku w http://www.pinkystudio.com.pl/
ale tylko po kilka sztuk tzw ramę ;) trzymały się długo, ale ja używam (tzn używałam do zeszłego miesiąca ;P) do zmycia makeupa wody i mydła ;P może dlatego prawie 3 miesiące się trzymały :P bo miały ok 6tygodni :P
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
zapraszam do siebie
510 402 722
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
,,Excellent Q"" Gdańsk ul. Hewelisza 19 - polecam Mariole. Dojazd do domu również. tel.58/6207369. Ważne: szybko i trwały efekt naturalnych rzęs.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zapisz się http://czasnaherbate.ketrzyn.pl/najlepsze-rzesy-do-przedluzania/ ja jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem zadowolona http://www.arasstrans.pl/zabiegi-ktore-przedluza-nasze-rzesy/ polecam się umówić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak cenowo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam na letnią promocję w salonie Excellentq ul.Hwewliusza 19
tel.586207369
Przedłużanie rzęs o wartości 350zł teraz za 190zł
Kosmetyczki wykonujące zabieg mają ponad 5 letnie doświadczenie więc zabieg trwa tylko ok.1,5h (zachęcamy do zapoznania się z opiniami salonu)
oferta limitowana
zapraszamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
a ja ci polecam salon na chełmie za biedronką na chałbinskiego w pawilonach na 1 pietrez koszystam ja i moje klientki ( ja robie pazury) cenowo 150 za załozenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
510-402-722

usługa domowa 120zł
usługa w salonie 195zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Polecam p Wiolettę z Fikakowa w Gdyni..
Mistrzyni w zakładaniu rzęs, rzęski są delikatne i idealnie położone.. a nie sztywne jak plastik
polecam ,sama noszę.
zainteresowanym kontakt przesle na maila
płaciłam 180-200zł. w zaleznosci od ilosci rzęs naturalnych .
ale cena adekwantna do jakosci..a nawet rzekłabym bardzo tanio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Polecam p.Karinę z gdyni (chyba karwiny)

cena to 100-120 a rzęsy naprawdę super! a robiłam juz w kilku miejscach.

nr 504 236 845
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam Spameed w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Spamed fatalnie robi rzesy...... grube te rzesy i strasznie boli przez to oko. ... nigdy wiecej tam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam
535340269
Cena za przedłuzanie rzęs metodą 1:1 to w chwili obecnej 80 zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dziewczyny poszukuję kosmetyczki ,która przedłuża rzęsy norkami metoda 2:1 w Gdyni. Obecnie mam świetna babeczkę w gdańsku ale dojazd jest dla mnie uciążliwy. Dodam tylko ,że co miesiąc płace 100zł i w podobnej cenie szukam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie moge czasem czytać waszych postów drogie forumowiczki... "najlepiej za darmo" tak bym to nazwała. W tych czasach nie szanuje się drugiego człowieka to pewne jednakze na Boga tak jak my pracujemy i zarabiamy pieniadze tak osoby specjalizujace sie w tej branży zarabiala jedynie w ten sposob takze jak czytam "najlepiej w domu", "tanio", ale oczywiscie na pewno byśmy chciały super rzesy najlepszej firmy za 50 zł jeszzcze zeby ktos do nas przyjechał robił moze rzesy itp rzeczy na podłodze zazynal swoj kregosłup i oczy prawie 2 godz. Szanujmy siebie na wzajem wiem ze jest "kryzys" ale krew mnie zalewa... wiem ze jest wyscik szczurów i zawsze znajda sie chetne dziewczyny zeby robic cos po kosztach ale bez przesady
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam na rzęsy do siebie..obecna cena to 150-160 zł.za nową aplikacje.
http://www.paznokcie-gdynia.jasky.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie dokonca rozumiem Twoje poirytowanie. Nie szukam nikogo kto zrobi mi rzesy w domu, "na kolanie", najlepiej za darmo. Gdzie w mojej wypowiedzi jest brak szacunku. Kobietka ktora robi mi rzesy pracuje w salonie i taka cene bierze za norki pd kazdego i robi to pieknie. Poniewaz mam male dzieci to ciezko mi wyskoczyc na dlugo z domu dla tego cenny bedzie dla mnie kontak do zaufanej osoby ktora dopelni mi rzeski a och nie poklei i nie spartaczy. Cena moze byc ciut wyzsza ale tez bez przesady. Niestety cena niska jak i wysoka nie odzwierciedla jakosci uslug. Zdarzylam sie o tym przekonac wiele razy no jestem klientka na tym rynku 4 lata.
A poza tym jest wielka konkurencja a nie kryzys, bo zapitrzebowanie na uslugi kosmetyczne jest bezustanne.Liczba klientow rodnie stad manipulacja cenami. A jesli mozna zaplacic uczciwie mniej za bardzo dobrej jakosci usluge to chyba mie zbrodnia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem kosmetyczką która od wielu lat zajmuje się przedłużaniem rzęs i sprowadzaniem oraz sprzedażą akcesoriów do tej metody.Piszę ponieważ widzę ze ktoś tu został wprowadzony w błąd rzęsy z norki nie modły by kosztować 100 zł ponieważ pani która je wykonuje dopłaciłaby do biznesu więc wydaje mi się że kogoś tu nieżle oszukują pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Również zastanawiam się nad założeniem rzęs czy metodą 1:1 rzęsy nie wypadną mi razem z moimi boje się,że zostanę z przerzedzonymi rzęsami anie ma ich wiele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Darirog cykl zycia rzęsy wynosi od 60-90 dni.po tym czasie naturalna rzęsa wypada i na jej miejsce odrasta nowa. jezeli strylistka wykona usługę profesjonalnie tzn. odpowiednio dopasuje rzęsy do twoich naturalnych (by ich nie obciazyc) nie powyrywa ci rzęs nie poskleja to nie bedziesz miała przezadzonych rzęsek . Wszystko zalezy od osoby ktora robi.Ja nosze swoje rzęsy juz rok czasu i nic sie nie dzieje.Nie mam łysych placków czy powyrywanych rzęs.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam :). Polecam Toie norki sa leciutkie ale metoda 2:1. Sama mam delikatne rzesy a przedłużam je od 4 lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pani Agnieszko a przedłuża Pani metodą 2:1norkami albo jedwabnymi o ile to możliwe??

A pazurki na Pani str cud miód ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kochana ja przedłużam rzęsy metodą 1:1 jedwabnymi i syntetycznymi rzęskami ,część fotek na stronie.. musze uzupełnic galerie..
z norek (naturalnych futerek) obecnie nie robię ponieważ małe mam na nie zapotrzebowanie to dosc droga inwestycja.. dla klientki. około 300 zł. jedwabne tez są delikatne i miekkie zalezy od firmy a tańsze.
Dziekuję za pochwałe odnosnie pazurków:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nadmienie ze jedwabne to u mnie koszt 160 zł pełna aplikacja 30 zł za tydzien nieobecnosci -dopełnienie.

rzęsy z naturalnego futerka norki kosztuje na rynku około 250-300 pełna aplikacja około 180-200 uzupełnienie a 2:1 też są droższe

gdzie pani znalazła stylistke ktora robi pani naturalnymi norkami za 100 zł ? to bardzo drogie rzęsy .Chyba ze nie są naturalne? często jedwabne rzęs też są nazywane norkami. Takie też posiadam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W internecie jest bardzo wiele ofert sprzedaży rzęs z norki100%. Niestety, w większości przypadków, są to zwykłe rzęsy z poliestru.(Jak mnie dziwi bezmyślność sprzedawców). Rzęsę z norki można odróżnić od syntetycznej np. podpalając ją. Rzęsa z norki 100% płonie i śmierdzi, jak włos (bo nim jest).Ale kto będzie sprawdzał..:) generalnie naturalne rzęski z norki Syberyjskiej są badzo drogimi rzęskami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za pelna aplikacje zaplacilam 250zl. Uzupelniam co miesiac za 100zl 2:1. Kiedy przyszlam pierwszy raz to Pani pokazala mi roznice miedzy syntetykiem, jedwabnymi a norkami. Roznica byla duza.
Pierwsze 3 lata robilam rzesy w Secret Lashes u Ady, potem mialam pare aplikacji u innej Pani podobno jedwabnymi ale kiedy zglosilam sie na norki to
Pani pokazala mi ze to nie jedwabne tylko syntetyki i rzeczywiscie byly bardzo sztywne. Podobno mnie oszukano. A czy to sa na 100% norki? Sprawdze to :) i napisze. W kazdym razie po latach noszenia syntetykow teraz moje rzesy odzyly, nie sa krotkie,proste i polamane. Nie opadaja i nie sa ciezkie. Kompletnie nie czuje ich na oku. Nie sa tez podkrecone jak syntet. Czasami mam wrazenie ze sa proste.
Troche tez denerwuje mnie ich za delikatny wyglad bo przyzwyczailam sie do mocnego spojrzenia.
Zrobie test jak mi wypadnie rzeska i podziele sie wynikami testu :):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a no własnie...warto to sprawdzić, z Secret lashes znam dziewczyny ,po częsci pracuje na ich produktach.. jednak najlepsze 100% Norki moim zdaniem ma inna firma ,I ja jestem zadowolona z ich produktow.. to prawda norki są rzesami bardziej naturalnymi bo są to przeciez naturalne rzęsy i zachowuja sie jak naturalne.. ale warto sprawdzic czy nosi się prawdziwe norkowe w 100% bo przeplacać można bardzo łatwo.. teraz dobrze wykonane syntetyki tez mogą "wygladać" jak norki albo jedwabie. A jedwabne maja zawsze dodatek syntetyku, nigdy nie ma 100% jedwabnych rzęs. chociaz sprzedawcy wszedzie piszą ze to jedwabne rzęsy w 100% albo norkowe. Ja pracuje bardzo delikatnymi i mieciutkimi rzęskami, ktore dobrze zrobione też wygladają bardzo dobrze i nie są sztywne przedewszystkim..jednak nie jest to naturalna norka. I widać tę różnicę. No i cena tez jest inna. Wszystko na miarę mozliwosci finansowych klientek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Test zrobiony. Rano wypadły dwie doklejone do jednej. Śmierdziało jak podpalana kura czyli włos. Dzisiaj rano widziałam się z koleżanką która ma jedwabne i różnią se nasze szery. Moje tez nie elektryzują kurzu a miałam z tym problem na syntetykach. Tylko denerwuje mnie ,że sa tak delikatne :(. Wygladaja bardzo naturalnie mimo 2:1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może spróbować 3:1 też jest taka opcja:) ale to też droższa inwestycja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za droga:). A jedwabne sa rownie delikatne i lekkie jak norki??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Norki są delikatniejsze od jedwabnych.. chociaż moje jedwabie są lekkie i nie czuć ich na oku. Ale wizualnie różni się od norki moim zdaniem.
Norka jest prawdziwa..jedwab z syntetykiem. Jak są dobrego gatunku rzęsy i ładnie wykonane to można zrobić tak by było delikatnie.. zależy co kto lubi..i świadomość ,że to NIE norki.:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Agnieszko weszłam dzisiaj na Pani str i widzę w cenniku ,że już Pani rzeski metodą 2:1 i 3:1 norkami, mink i silk :). I nic Pani nie mówi....:) A jeszcze pare dni temu rozmawiałyśmy o tym.

Mam pytanko czy mogłaby Pani napisać mi ile w takim razie bierze za uzupełnianie MINK/SILK 2:1 i 3:1?? Na norki ostatnio sie obraziłam ponieważ na moich dość rzadkich rzęskach wygląda to bardzo biednie i nie wiem czy nie zmienić metody. Jestem dokładnie 2 tyg od uzupełnienia a prawie mam łyse oko :(. a nie o taki efekt mi chodziło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi robiła Pani Kasia z Dąbrowy rzęski i jestem bardzo zadowolona z efektu,

namiary: 792-382-767
e-mail:kiedrowska.katarzyna@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sanita myślę ze przy cenie 230 zł za nowe rzęski 2:1 jedwabne że około 130 max 150 zł. 2:1 dopełnienie będzie ok. jeżeli masz mniej rzęs niż 50 % na oku .zalezy od ilosci.
Co do dopełnien nie mam stałych cen,bo to rożnie bywa.czasem zostaje 10 rzęs na oczku wtedy cena wzrasta.
dopełnienie 1:1 u mnie 100 zł maxymalnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję .Jutro pozwolę sobie do Pani zadzwonić. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sanita jesli jeszcze pani bywa na forum proszę panią pilnie o kontakt (chodzi o termin).
Nie mam do pani nr tel.
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ciągle zmieniałam kosmetyczki, bo zawsze coś było nie tak, ale ostatnio trafiłam na super salon który sam dojeżdża do Ciebie:) Zobacz sobie http://lilyrosehomespa.pl/przedluzanie-rzes
Rzęsy trzymały mi się prawie miesiąc, a klej nie był jakiś drażniący. Tam często mają promocje na rzęsy więc możesz się rozejrzeć:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Hej ja również zmieniałam parokrotnie.Natrafiłam na Kasię z Gdyni i muszę przyznać że jestem zadowolona, rzęsy miałam 5 tygodni trzymały się super (prawie wogóle nie odpadły, klej również wogóle mnie nie podrażniał), teraz byłam na dopełnieniu. Cena jest dobra bo 90zł, za dobrze wykonaną usługę jak i Kasia jest bardzo miła (odpowiedziała na wszystkie moje pytania, dostałam w prezeńcie małą szczoteczkę do wyczesywania rzęs jak i info na kartce) Wiem że również dojeżdża do klientki.

P.s jak któraś z was ma może makijaż permanentny może kogoś polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
jakis namiar do pani Kasi???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,ja z Gdyni jeżdze do Pani Mai na Zaspę -przetestowałam parę kosmetyczek ale ta jestem zachwycona a metoda np.blink expres trzymała mi się 2 miesiące !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Metoda którą opisujesz jest tylko na max 3 tygodnie .Później jedna ciągnie druga rzęsę i uszkadza cebulkę .Gratuluję pomysłowości!!!
Kolejny dowód na to ze panie szukają ceny a nie jakości
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
510 149 894 Pani Dorota
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Zapraszam do mnie. Jestem dyplomowaną stylistką.
Więcej o mnie: http://www.mm-makeup.pl/przed-uzanie-rzes.html
V-ce mistrzyni Polski w makijażu 2012
Wizażystka Queen of the world 2011,
przedłużanie rzęs 1:1, 3D
www.mm-makeup.pl
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7
zapraszam serdecznie na rzęsy http://www.paznokcie-gdynia.jasky.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Drogie Forumowiczki !

Gorąco Polecam Panią Justynę z Gdańska - Siedlec !

Pani Justyna przyklejała mi rzęsy dość niedawno i muszę powiedzieć,że JESTEM BAARDZO BARDZOO ZADOWOLONA ! :-)

Dlaczego gorąco polecam tę właśnie stylistkę ? - otóż moje Drogie Forumowiczki Pani Justyna wykonała mi rzęsy z ogromną dokładnością,precyzją i starannością a to jest bardzo ważne gdy zależy Nam na tym by Nasze oczy wyglądały ślicznie ! :-)

Z racji iż jest ochrona danych osobowych nie będę bezpośrednio podawała kontaktu do p.Justyny ale,zamieszczam link do strony na której się ogłasza - http://ogloszenia.trojmiasto.pl/kosmetyka/przedluzanie-rzes-11-21-dopelnianie-oraz-poprawki-po-innych-stylistkach-ogl5466131.html

GORĄCO POLECAM TĘ STYLISTKĘ ! ! ! ! !
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja mogę Wam polecić Panią Martę Miazgę - jest to stylista z prawdziwego zdarzenia i v-ce mistrzyni Polski w makijażu 2012.
Jest bardzo dokładna i skrupulatna...zawsze wychodzę zadowolona z przedłużania rzęs.
Rzęsy zaczęłam robić kilka miesięcy temu i ani troch mi się nie osłabiły, a jest to super wygoda na co dzień.

Gdybyście były zainteresowane na namiar mogę podać na priv
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ja dziewczyny polecam Panią Marlenę. Rzęsy robi idealnie i pięknie.Robi każdego rodzaju rzęsy 1:1,2:1,3:1.Posiada rzęsy jedwabne , norki, kolorowe .Różne długości i skręty.POLECAM!!!Zresztą same możecie to ocenić bo ma swojego bloga breendii.pinger.pl GDYNIA - I dojeżdża do klientki :) TEL. 519-693-955
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ogłoszenie chyba nieaktualne. Czy to ta Pani Justyna ?
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/kosmetyka/przedluzanie-i-zageszczanie-rzes-11-21-31-ogl7544470.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MARIOLA -salon Excellent Q ul.heweliusza 19
polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
polecam p.Ize - robi ładnie 1:1 i nie ma takiego efektu mega sztucznych rzes tylko bardziej jak naturalne
robi w salonie i w domu 513565150
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ostatnio znajoma poleciła mi rewelacyjną odżywkę do rzęs i brwi https://musecosmetics.eu/calliope-eyelash-and-brow-conditioner-3-ml.html efekty są widoczne już po 15 dniach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z daleka od salonu Stylizacja rzęs Lola w Gdyni na płk. Dąbka !!!!!!
tragedia i dramat! wszystko odpada po 4 dniach prawie nie masz rzęs...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja własnie zajmuję się czymś takim z moją siostrą :) Bardzo fajna sprawa :) Ogólnie nie jest to trudna rzecz ale warto używać jakichś sprawdzonych materiałów. To co mogę polecić to coś takiego - https://www.poshlashes.com/pl,posh-lashes-mink-premium.html . Naprawdę bardzo dobra jakość :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepszej jakości rzęsy, z którymi dobrze się pracuje, to MOs Lashes. Są dobrej jakości i bardzo łatwo się je zakłada, wyglądają fajnie i naturalnie. No i się ładnie trzymają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co powiecie na takie https://sklep.wonderlashes.pl/rzesy-volume-lashes rzęsy do metody objętościowej? Czy ktoś z Was ogólnie zajmuje się takimi rzeczami, kochane? Poproszę o fachową poradę, bo sama nie wiem już, co mam robić i tak dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

Sklep Valetta.pl opinie (1520 odpowiedzi)

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl? Jak z jakością tych rzeczy?...

jaki krem na noc +30 ?? (203 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

do góry