Uczęszczam do tego klubu od roku i jestem bardzo zadowolona. Obsługa jest bardzo miła - panie na recepcji zawsze uśmiechnięte, trenerzy również, można z nimi pożartować, a także są bardzo pomocni. Nie rozumiem opinii, w których ludzie piszą, że jak poszli drugi raz to nikt na około nich nie skakał. Pierwszy raz zawsze pokazują klub, zapoznają ze sprzętem, z ćwiczeniami, a jak idzie się ćwiczyć to podchodzą sprawdzają czy wszystko ok itd. Drugi raz skoro już się wszystko wie chyba to nie jest potrzebne? Trenerzy nie są jasnowidzami i nie czytają w myślach, a mnie szlag by trafiał jakby ktoś co 10 min podchodził i pytał się czy wszystko jest ok. Trening zapisany na kluczu jest idealnie dopasowany do moich potrzeb, do tego okresowe mierzenie pokazuje efekty. Strefa relaksu jest świetna -owszem, zdarzają się awarie, ale to zdarza się wszędzie, więc nie można mieć pretensji. Opinie dotyczące szatni-prysznice są otwarte ale ile razy z nich korzystałam to nikt nie wchodził, siedzeń może i jest mało, ale nigdy nie widziałam, żeby osoba która chciała usiąść miała z tym problem. Wg mnie większość opinii to szukanie dziury w całym, bo klub jest super.