Widok

sala bankietowa w hotelu "Pod Orłem" w K-zach

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
jw. czy miał ktoś tam wesele? jak jedzenie/obsługa? ile mniej więcej osób pomieści sala (tak max)??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt naprawde nie wie...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop:) a moze jednak ktos cos powie...??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej! Ja mam obiad weselny wraz z kolacją nie w sali bankietowej, ale w restauracji hotelu Pod Orłem. Sama sala jest piękna i pomieści nawet 120 osób, ale dla nas za duża, dlatego mamy w restauracji. Tak czy inaczej, jak już będę po to się wypowiem n.t. jedzenia, organizacji itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
super,dzieki:)
a czy na sali bankietowej zmiesci sie 160/170 osob...??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem, musiałabyś sie tam przejechać albo zadzwonić do menagerki: Paulina Fliss 601335555
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez jestem ciekawa czy zmiesci sie tam tyle osob.. jak rozmawialam z wlascicielem to mowil ze sala pomiesci ok.180 os.ale mam watpliwosci..bo wydaje mi sie ze AZ tak duza nie jest (moze pomiescic pomiesci,ale gdzie miejsce na tance?) dlatego pytam-moze ktos mial tam wesele i wie z doswiadczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop do gory!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej! Też chciałabym zrobić tam swoje wesele! Sala bankietowa jest bardzo ładna i tyle co nam powiedzieli pomieści max 170 osób. Tylko nie wiemy jak jest z jedzeniem i obsługą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
łojej:D myslalam ze wejdzie wiecej;p
z jedzeniem-ponoc dobre. sama osobiscie nie moge nic wiecej powiedziec bo nie jadlam,nt.obslugi musialby sie najlepiej wypowiedziec ktos,kto jest po weselu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak jak pisałam po 25 września dam znać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jedzenie okropne kiedyś byłem tam jak była tylko ta mała sala i raczej inna wlaścicielka to jedzenie bajka teraz byłem i nie polecam tragedia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
no koleś, teraz to pojechałeś...Kiedyś to tam dawali śmierdzące spalenizną i olejem "plince po kaszubsku"Jak lubisz takie jedzenie to niech ci mamusia w domu zrobi, a nie pchaj się do restauracji na poziomie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Heh,
pytanie co znaczy KIEDYŚ??
Hotel i restauracja funkcjonują od lipca ubieglego roku ;D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
managerka?? ta dziewczyna to totalny brak profesjonalizmu!!! szkoda, bo nowo otwarty hotel a taka osoba tylko miejscu szkodzi...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
zgadzam się z tym postem w zupełności, taka młoda siksa co nawet dzień dobry nie umie powiedzieć jak przychodzę na umówione spotkanie...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie zgodzę się z Wami. Pani Paulina jest młodą osobą, ale ani razu nie zabrakło jej profesjonalizmu, jest rzeczowa i odpowiada konkretnie na wszystkie pytania. Bardzo kulturalna i konkretna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
może akurat Tobie wydała się profesjonalistką, ale w moim przypadku dała totalną plamę...zrezygnowałam z organizowania tu imprezy ponieważ Pani Paulina nie miała wogóle pojęcia o komponowaniu menu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Za tydzień będę miała najlepsze i sprawdzone informację, na pewno dam znać. Jeśli zaś chodzi o menu, nam odpowiadało, więc nie było problemu. Wszystko zależy kto czego oczekuje, jeśli złotych klamek, to najlepiej wybrać Sheraton, a nie hotel w Kartuzach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Your atricle was excellent and erudite.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecamy w 100 %,piękne miejsce i wspaniała obsługa.To,że sprawami formalnymi zajmuje się młoda i kontaktowa osoba,to także plus.Pozdrawiamy
Agencja muzyczna MASSUANA zaprasza tel.501-183-708
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
szukalem opini o pod orlem bo szukam sali na wesele, dzis wzielem menu do wglondu i jestem w szoku niektorymi komentarzami. Tylko zazdroscia tu smierdzi i tyle. Oby ta mloda dziewczyna nie trafila nigdy na te komentarze bo przez takich jak wy ludzie popelniaja samobojstwo. ..czekam w takim razie na opinie po 25...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
o co Ci chodzi? liczysz na same tylko pozytywne komentarze czy na rzeczową informację??? Moja opinia na temat PANI MANAGER jest negatywna i tyle w temacie, nie nadaje się panna do tej pracy i tylko psuje reputację nowego miejsca. Fakt, nie ona to powinna czytać, ale jej szef, w końcu warto wiedzieć kogo się zatrudnia i komu powierza się główne obowiązki. I nie wciskaj tu ludziom że ktoś tu komuś zazdrości, zazdrościć to można profesjonalizmu, a tego to akurat jej brak.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm..albo nie. nie wypowiem sie nt.p.Pauliny
jedyne co moge powiedziec to cenia sie, wszystko placi sie dodatkowo i duzo za duzo (wina nie obslugi a pewnie wlasciciela). rozumiem jakas marża ale nie na wszystkim prawie 100% drozej.tym bardziej ze to K-zy. drogoooooo
czekamy na arseny relacje :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
No to jestem już po i jestem mega zadowolona! Restauracja spisała się na medal, ale może nieco więcej szczegółowych informacji.

- jedzenie pyszne i wielkie ilości (nie do przejedzenia)
- każdy gość wyszedł z dwoma opakowaniami jedzenia - jedno mięsa i potrawy obiadowe/podane na kolacje, drugie ciasta
- oprócz tego mamy cały zamrażalnik jedzenia (my oraz moi rodzice)
- przystrojenie potraw śliczne (jak tylko będę miała jakieś zdjęcia to wrzucę)
- przywitano nas chlebem i solą, zbilismy kieliszki "na szczęście" i nikt za nie nie policzył
- kelnerki uwijały się jak mogły, naczynia były cały czas zmieniane na czyste i na każdą prośbę bardzo szybko reagowały
- alkohol był skrupulatnie rozliczany (na naszą prośbę odbiór każdej butelki był pokwitowany przez świadka)
- wreszcie pokój hotelowy - czysty, nowiutki, w sam raz na noc poślubną... :)
- na 2 godziny przed imprezą okazało się, że "wpadną" 2 osoby, które nie potwierdziły swojego przyjścia - jeden telefon i nakrycia zostały dostawione, nim ktokolwiek się zorientował
- rozliczenie imprezy dostaliśmy od razu po niej, zapłacić natomiast mogliśmy albo następnego dnia, bądź nawet przelewem w tygodniu!!! (wybraliśmy tę pierwszą opcję)

A teraz na temat menager - pani Pauliny.

Odpisywała z cierpliwością na każdego mojego maila, wszystko w 100% było tak jak ustaliłyśmy
- na dzień przed ślubem nie było problemu z ustaleniem osobnego menu dla osoby, która jest bezglutenowcem
- zarezerwowała nam pokój
- nie było problemu aby odebrać klucz przed godziną 14:00 (tak się zaczyna doba hotelowa w hotelu "pod Orłem")
- dzisiaj rano zadzwoniła, aby dowiedzieć się jak wszystko wypadło
- kulturalna, miła i profesjonalna

Moim zdaniem cała organizacja na medal, pani menager absolutnie nic nie można zarzucić, a jej wiek nie ma tu najmniejszego znaczenia.

Jeszcze jedno... moja koleżanka organizowała obiad weselny w warszawskim Brystolu i przyjeżdzając do mnie była sceptycznie nastawiona. Dzisiaj rozmawiałam z nią przez telefon i powiedziała, że jest w szoku, że w Kartuzach można zorganizować przyjęcie na takim poziomie.

Gdyby były jakieś pytania piszcie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeszcze jedno... a propo's cen wyższych o 100%.
Jeśli chodzi o napoje, to niestety to się zgadza - cana za litr soku i pepsi to 8 zł, należy więc pewnie te 8 zł "doliczyć" do ceny za osobę, biorąc pod uwagę organizację tam wesela.

Jeśli natomiast chodzi o alkohole, to tutaj przebitka jest znacznie mniejsza i jest rzędu 30% z cenami sklepowymi - wódka bols 30 zł za 0,5l, zaś butelka dobrego wina 30 zł za litr.

Wszystko jest jednak wiadome przed podpisaniem umowy i nie m żadnych niespodzianek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
super arsena ze zdalas relacje!!!! ja mam za dwa tyg i tez licze ze wszystko bedzie siiii:))))
powiedz mi prosze czy pudelka na jedzenie/ciasta mieliscie swoje czy oni Wam dali?
ktore mieliscie menu...(za jaka kwote-jesli mozna wiedziec)??

Ty w ogole juz ochlonelas po weselu?stres byl?gdzie mialas slub?:)
w ogole WSZYSTKIEGO NAJPIEKNIEJSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA! duzoooooo milosci przede wszystkim! :)

ja osobiscie poki co tez nie mam zastrzezen-mozna sie dogadac;)
ahh..zostalo jeszcze 12 dni:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
saga -> pudełka dostaliśmy od nich, więc nie było najmniejszego problemu.
My mieliśmy obiad weselny z kolacją, więc to są chyba inne stawki i potrawy niż za tradycyjne wesele. U nas to było 105 zł za osobę (pomieszanie menu za 100 zł i za 110 zł).

Sam ślub mieliśmy w kolegiacie, więc bardzo bliziutko.

Dziękuję za życzenia :)

Gdyby coś, to pytaj, postaram się pomóc i odpowiedzieć, ale nic się nie stresuj, bo naprawdę nie ma czym - miejsce godne polecenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
aaa, no my mamy wesele z poprawinami:)
fajnie:) zastanawialam sie czy kupowac pudelka ale poki co odpuszcze-ewent.potem bede kombinowac ;]
my tez mamy pomieszane menu ;] ale tj.mowisz-stawki inne, i pewnie menu tez sie jakos tam rozni;)

jak masz jakies fotki to wstawiaj:)

jeszcze raz najlepszego;*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie a propos tych napoi i alkoholu, tyle co zrozumiałam,że trzeba od nich kupić alkohol i napoje nie można samemu? Mam jeszcze jedno jak wyglądało z ob strojeniem sali, czy restauracji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli chodzi o te pudełka, to ja po prostu zapytałam o to p. Paulinę i ona mnie poinformowała, że się nie mam martwić, bo oni pudełka dają, więc może dla spokoju też zapytaj. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z całego serca moge polecic ten hotel :)
wszystko S U P E R !!! jedzenie przygotowane przez kucharza bylo pyyyszneee i duzo,pieknie podane,kelnerzy (i kelnerki) spisali sie na medal-wszystko blyskawicznie podane wiec..rewelacja:) wszystko sie udalo:)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Saga1--> super, że byłaś zadowolona, tak jak my :) Wszystkiego naj! Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieje,że moje wesele też się uda tak jak wasze dziewczyny bo też tam planuje je zrobić:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na pewno sie uda;) a kiedy planujesz???
dla nas bylo rewelacyjnie! nawet goscie o bardzo wyrobionych gustach mowili ze jedzenie bylo przepyszne:) obsluga super-i duzy medal dla Panow kelnerow-extra!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny. Por Orłem przysłało nam info o Andrzejkach - 250 zł od pary w sali Bankietowej. Myślę, że jeśli ktoś chce sprawdzić jak tam jest, to przy okazji dobrej zabawy mozna poobserwować niewielkim kosztem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ślub planujemy latem 2012 roku, ze względów rodzinnych nie możemy szybciej i mam nadzieje,że do tego czasu jedzenie obsługa się nie pogorszą:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak ją nazywacie managerka - masakra, zero profesjonalizmu.
Chciałem tam wyprawić z ukochaną wesele ale już mi przeszło.
Nie ma pojecia o Menu jak i również o dodatkach. Za wszystko trzeba dopłacać. Za każdy drobiazg- przesada. Ich napoje to ceny z kosmosu a o alkoholu nie wspomnę. Myślałem że Kartuzy to nie trójmiasto a tu ceny jak w trójmieście. Jak chciałem zmienić menu to ona powiedziała że musi to uzgodnić i od nowa policzyć jakby nie mogła policzyć różnicy między daniami. totalna klapa nie polecam kontaktu z tą panią
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Byliśmy na Andrzejkach w sali bankietowej hotelu Pod Orłem. Powiem krótko,REWELACJA!!!Jedzenie przepyszne w multum ilościach nie do przejedzenia, pięknie udekorowane i super podane.Napewno tam wrócimy. Może już na Sylwestra.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
miałam przyjemność być na balu sylwestrowym, wszystko było na poziomie. Byłam gościem już nie jednego hotelu z ,,wyższej półki" i powiem, że w Kartuzach nie spodziewałam się takiego hotelu, organizacji imprezy, dobrego jedzenia w takiej ilości - z całego serca gratuluję! Mam nadzieję , że takie opinie przyczynią się tylko do ciągłego rozwoju a napewno będę korzystać z gościnności tego hotelu
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
Razem ze znajomymi postanowiliśmy rok 2012 przywitać w sali bankietowej Hotelu pod OrŁem. Decyzja trafiona w 100%. Zabawa super,hiper udana. Jedzonko przepyszne. Wszystkim niezdecydowanym szczerze mogę polecić
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
A może jakieś nowe opinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy u znajomych na weselu w czerwcu br. w sali bankietowej Hotelu pod Orłem. Ubawiliśmy się do zdarcia butów. Napewno jednym z wielu atutów jest to, że sala jest klimaatyzowana i przestronna. Orkiestra ma kontakt z gośćmi. Jedzenia było dużo a co najważniejsze bardzo smaczne. Obsługa miła, pomocna i profesjonalna.
Nasi " sąsiedzi " przy stoliku też bardzo chwalili jedzonko i salę.Po weselu rozmawiałam z koleżanką która organizowała tam wesele, powiedziała mi,że umowa była prosta, przejrzysta a Pani z którą omawiała szczegóły pomocna,życzliwa. Menu ustalała z szefem kuchni który fachowo doradzał. Organizując swoje wesele napewno pierwsze kroki dotyczące rezerwacji sali skieruję właśnie tam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za opinię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam gościem na weselu w Hotelu Pod Orłem. Powiem krótko. wszystko ok. sala, obsługa,jedzenie smaczne.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy jakiś fotograf robił tam zdjęcia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukam zdjec/filmow z tego hotelu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba mozna je znaleźć na stronie internetowej hotelu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
juz nic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak wyglada sprawa ceny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
170, 180, 190 i 200 zł / menu
5 zł /szt. białe pokrowce - nie trzeba
150 zł - jednorazowa opłata za roznoszenie wódki przez kelnera - nie trzeba
nie ma korkowego

Jak masz jakieś pytania to pytaj, ja tam robię wesele.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Byłam gościem weselnym w sali bankietowej Hotelu pod Orłem w Kartuzach.Sala wyglądała bardzo elegancko, subtelnie. Były białe pokrowce z kokardami. Stoły pięknie przygotowane, jedzenie pyszne, ładnie podane i pięknie udekorowane aż chciało się jeść oczami. Obsługa kelnerska była mieszana tj. panowie i panie i bardzo profesjonalna.W mojej ocenie wszystko ok.i mogę polecić.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
nam powiedziano ze 300zl za roznoszenie alk... to jak to jest? zapomnielismy zapytac jak to jest z napojami? mozemy wniesc swoje? i jak wyglada spr dekoracji?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak 300?????? :/ Nam powiedziano, że 150... Ojj, musze sobie z Panią pogadać!! Napoje swoje można wnieść. Ja mam swoją deko, jak się nie chce to można od nich dostać deko, ale to są pojedyncze kwiatki w wazonach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy to dobre miejsce na wesele na 60 osób?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś potrafi ocenić ilość jedzenia jaką podają? Mamy juz zaplanowane ale słyszałam , że bywało z tym różnie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, miałam tam wesele w ubiegłym roku. Możesz być spokojna, jedzenia jest dużo i smaczne. Na poprawiny podają świeże sałatki nie te które zostają z wesela. Zaproponowali nam na poprawiny bufet z ciepłymi potrawami a pozostałe potrawy do stołu. Trochę się baliśmy czy przystać na tę propozycję, jak zareagują goście, ale sprawdziło się to rozwiązanie w 100%. Goście na poprawiny przychodzili w różnych godzinach i mieli możliwość o każdej porze częstować się gorącymi potrawami. Nie trzeba korzystać z tej opcji ale osobiście polecam. Ja i nasi goście byli bardzo zadowoleni z tego miejsca.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy są jakieś nowe opinie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
trochę informacji jest tu:
http://www.hotel-podorlem.com/Wesela
a galeria tu:
http://www.hotel-podorlem.com/Galeria/Sala-bankietowa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
obsługa beznadziejna. Dłuuuuuuuuuugo czeka sie na kazdy posiłek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Napisz kiedy tak było
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy w Pod Orłem wesele w przyszłym roku. Pierwsze rozmowy mamy juz za soba i pierwsza sprawa, ktora nasuwa sie juz po pierwszej rozmowie to profesjonalizm! Wiem, ze nasze wesele bedzie przygotowane z klasa i na poziomie. Sale polecila mi kolezanka i byla mega zadowolona. Prawda jest, ze w internecie znalezc mozna malo opinii, ale dla mnie najwazniejsza byla opinia znajomych, ktorzy sale przetestowali na wlasnej skorze :) Faktem jest, ze istnieje oplata za serwowanie alkoholu i to nie 150 zl a 300 zl, jednak zarowno wodka jak i napoje sa serwowane przez kelnerow i my nie musimy martwic sie o to. Zobaczymy jak bedzie juz po, moze napisze ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po zwiedzeniu chyba 10 miejsc powiem ,że 300zł za serwowanie vódki z kulerach z lodem przez całą noc to bardzo niska cena :)

My na rozmowę wybieramy się w przyszłym tygodniu .
Sala na zdjęciach mnie oczarowała i menu też :)

Maksa : a wiesz jak to jest z jedzeniem ? jest go faktycznie tyle,że każdy będzie najedzony ? Czy ciast wystarczy ? I czy wystarczy jeszcze na poprawiny? :))

Kiedy macie ślub i ile płacicie za noclegi ? :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
maksa wiem, że teraz jest 300 zł, ja jednak płacę 150 bo na takich zasadach podpisywałam umowę i dopiero niedawno się dowiedziałam, ze obecnie jest 300

za noclegi będe płacić chyba 60 zł/os, już nie pamiętam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Menagerka ciągle ta sama o której mową na początku wątku czy inna ? :))

z Misiadełko - szukamy dziewczyny która nie dawno miała tam wesele :) - potrzebne nam swieże opinie i rady :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inna:)

Właśnie!:) I żeby to była wiarygodna opinia!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alicja zobacz co znalazłam, niektóre trochę stare odcinki, ale co tam:P

http://teletronik.tv/index.php/archiwum,39
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy zagląda tu osoba która już miała pod Orłem wesele lub była gościem i może podesłać kilka zdjęć dań i wypowiedziec się na ich temat ? :))

Zdjęcia na : alicja73737@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt , nic ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś Nowego POD ORŁEM ? :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie posiadam żadnych zdjęć, ale sala jest ok. Ogólnie jestem z zespołu muzycznego także zwiedzam co tydzień inną salę, tam byłam 17.08 pierwszy raz i było naprawdę ok. Jedna z lepszych pod względem jedzenia, naprawdę było dobre, wykwintne i pięknie podane. Ogólnie ładna sala, ale tak do 80 osób według mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja kolezanka miala tam wesele tydzien temu. Jedzenie pyszne i bardzo duzo, zastawa ladna ( maja tez fajne kieliszki do wodki). Obsluga bardzo dobra, szybka, dyskretna i pomocna. Sala ladna- wesele bylo chyba na 70 osob i bylo miejsca w sam raz, z miejscem do tanczenia i dj'em na malym podescie. Sala jest na paterze wiec pomiedzy tancami goscie wychodzili na dwor gdzie byly laweczki parasole i miejsce do palenia. Hotel i sala czyste i ladnie wykonczone Ogolnie wesele bylo baaardzo udane i pod orlem moge z czystym serce, polecic.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewa - a masz może jakieś zdjęcia ? ( wygląd stołów , dań itp ) ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
coś nowego Pod Orłem? :) ktoś był ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kelnerki leniwe,jedzenie przesolone. Personel parkuje przed recepcją, a goście muszą sobie szukać miejsca poza obiektem. Właścicielka nie widzi w tym nic złego. Nieprofesjonalne podejście do gości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry