poszukuje sali, ktora mozna by wynajac wieczorem na pogranie w siatkowke, w gdansku - od centrum az do oliwy moze byc :), moze ktos juzgdzies gral i wie...
00
~Simisola
91.198.179.*
(16 lat temu) 18 listopada 2009 o 11:45
Hej! Mamy na dziś wolne miejsca na siatce na Przymorzu w godz. 20-21.30 (kilku zawodników zachorowało). Może ktoś ma ochote poodbijać?
Koszt 6 zł, średnia wieku 25 lat, poziom dosyć zaawansowany :)
ja tez z przyjemnoscią bym poodbijał gdzies w gdańsku.
dzwoniłem do 2 szkół i jest rez. wiem ze jest nas wiecej i jak każdy spróbuje podzwonić na sale w pobliżu miejsca zamieszkania to cos znajdziemy.
wzywam do poszukiwan