poszukuje sali, ktora mozna by wynajac wieczorem na pogranie w siatkowke, w gdansku - od centrum az do oliwy moze byc :), moze ktos juzgdzies gral i wie...
00
~Marek
89.75.223.*
(16 lat temu) 3 listopada 2009 o 18:05
witam ja nie wiem gdzie można wynająć sale ale też jestem chetny na siatkówke. gg 5981516
ja tez z przyjemnoscią bym poodbijał gdzies w gdańsku.
dzwoniłem do 2 szkół i jest rez. wiem ze jest nas wiecej i jak każdy spróbuje podzwonić na sale w pobliżu miejsca zamieszkania to cos znajdziemy.
wzywam do poszukiwan