Widok

sala na 70-80 osób

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam wszystkich! :)

Szukam miejsca, w którym można zorganizowac wesele na około 70 osób. Czy może znacie jakiś ciekawy lokal na terenie trójmiasta (najlepiej Gdańsk, Sopot)? Jeżeli macie jakieś informacje na ich temat napiszcie mi prosze kilka słów. :)

Pozdrawiam serdecznie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam "Tenisiwą" na Zaspie w Gdańku - na 70 osob jest akurat. Ja mialam 63 osoby i bylo luzu na jescze kilka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zatoka w Sopocie - pięknie położona i przestrona. Aby iść tańczyć nie trzeba się przepychać gością po plecach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
roza wiatrow w Gdyni, super miejsce swietna obsluga i promocyjne ceny:) moja kuzynka miala tam wesele, zabawa byla przednia;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję ślicznie za wszystkie odpowiedzi. :)))

Może jeszcze ktoś zna jakieś ciekawe miejsca na wesele? :)

Pozdrawiam cieplutko!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mielismy wesele w Czterech Porach Roku w Straszynie i jesteśmy bardzo zadowoleni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam "dom nauczyciela" w gansku.jedzenie ok 50zl od osoby 300 za sale po 21ej bo do 21ej jest za darmo i 500 za obsluge tzn kelnerki. POLECAM GORACO
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dom weselny esragon w gdansku na chlebnickiej, super wystruj, bardzo fajna lokalizacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wlasnie wybralam Estragon na moje wesele. Czy wiesz cos wiecej na temat tego miejsca? Jak organizuja wesela? Czy bylas tam na weselu?
Ten lokal bardzo mi sie spodobal i mysle ze pani Ewa z Estragon pomoze mi zorganizowac moje wymarzone wesele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
70-80 osob to tam nie wejdzie, a przynajmniej bedzie ciasno (choc twierdza, ze do 100 osob spokojnie), wejscie do lokalu jest od strony sali konsumpcyjnej, wiec wchodzisz i od razu stol pod drzwiami, osobna sala do tanczenia przedzielona jeszcze mala sala, tak wiec piec osob na krzyz ma szanse widziec tanczacych, a orkiestry czy dj pewnie juz nikt, toaleta wspolna z restauracja obok, tak wiec luz, ze klient jakis sobie drzwiami wejdzie na sale i do baru
ladny wystroj, dobra lokalizacja, podobno dobry kucharz (pracowal w 10 dobrych roznych miejscach - ale jesli dobry, to co tak zmienia prace?), mlodzi i elastyczni prowadzacy (podpieraja sie doswiadczeniem rodzinnym w prowadzeniu wesel w Sobieszewie, ale czy sami dadza sobie rade?), jednak jak wyzej nieco minusow, dlatego lokal odpadl w przedbiegach
warto spojrzec na rastauracje hipodrom w sopocie (salena 60 i na 100 osob), Cristal, Zatoka Sopot, o Wanodze w Chwaszczynie mozna zapomniec (robia od 100 osob, 'a 80 to moze pani w piatek')
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, ja tez planuje wesele w estragonie. o sali dowiedzialam sie od znajomego moich rodzicow- on organizowal tam wesele(jeszcze za kadencji restauracji neptun) dla swojej corki na 111OSOB!coprawda wchodzilo sie glownym wejsciem, a drzwi od sali jadalnej byly zamkniete. on twierdzi, ze bylo super i nie bylo scisku.
mi osobiscie strasznie spodobaly sie sale, a szczegolnie fakt ze nie siedzi sie bezposrednio na sali tanecznej(szczegolnie, ze wybralam opcje- dj), poza tym przeciez te sale robia wrazenie jednej wielkiej, bo przejscia miedzy nimi sa ogromne!?no zobaczymy, jeszcze nie zdecydowalam na 100%,jestem stasznie podekscytowana, bo tak jak i ty chcialabym zeby ten dzien byl niezapomniany!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobacz tutaj Sale_weselne_w_trójmieście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no nie to już przegięcie to nie sale weselne, a ewidentna i perfidna reklama firmy , obrzydliwe, bleeeeeeeee
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tym to ja się nie zgodze. jestesmy z moim D. na etapie szukania sal i mamy kilka namiarów, a na podanej powyżej stronie można obejrzec co najmniej kilkanaście sal, ich wnetrza, wystrój. pozwala to wyeliminować już na wstepie niektóre lokale, dzięki czemu nie tracimy naszego czasu. link ten to POMOC i nie przeszkadza mi to, że przy okazji ktoś sie reklamuje... warto na to spojrzec z tej strony ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no racjaaaa, tylek polecam zobaczyc te sale w rzeczywistości....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wspolczuje twojemu wybrankowi:) zblazowana i marudliwa z ciebie kobitka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może wybrance, co????? buchahahahhahhhhaaaa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie się bardzo podobało wesele w sali w Lęborku - Betlejem. Super urządzona impreza z pysznym jedzenie. Kazde danie elegancko podane i w odpowiedniej ilości. Super serwowana zimna płyta i pyszn ciasta. Obsługa pierwsza klasa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ktoś szukał sali 14 lat temu a ty mu dajesz propozycję . Wszytko dobrze z głową ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chyba na sile autoreklama , taka bez zupelnego myslenia:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Pilotów 21 (13 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

Liceum-jakie polecacie? (10 odpowiedzi)

Hej. Potrzebuje namiary na dobre liceum zaoczne,ponieważ chciałabym maturkę dokończyć. Czy macie...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

do góry