Widok

sala na wesele

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Polecam pana kierownika w Żukowie w resteuracji GRYF. Ten Pan ma knajpę w Chwaszczynie - nowo wybudowana, nowiutka, piekna i z pokojami dla gosci. Cena za wyzywienie na osobe wyniosla mnie rok temu 90 zl.
W menu bylo- obiad - z chyba 5-6 roznych potraw, ciasta (jakies 30 blach-roznych), tort cztero-pietrowy, przystawki, dodatkowo non stop jedzonko pod rozna postacia.Tam jest na prawde pieknie. Zarcie takie, ze do dzis ludzie wspominaja. Polecam - serio!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odradzam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aga napisał(a):

> Polecam pana kierownika w Żukowie w resteuracji GRYF. Ten Pan
> ma knajpę w Chwaszczynie - nowo wybudowana, nowiutka, piekna i
> z pokojami dla gosci. Cena za wyzywienie na osobe wyniosla mnie
> rok temu 90 zl.
> W menu bylo- obiad - z chyba 5-6 roznych potraw, ciasta (jakies
> 30 blach-roznych), tort cztero-pietrowy, przystawki, dodatkowo
> non stop jedzonko pod rozna postacia.Tam jest na prawde
> pieknie. Zarcie takie, ze do dzis ludzie wspominaja. Polecam -
> serio!!!

hej aga a mogłabyś mi podac jakies namiary na pana albo stronke www lub jakies zdjecia?


wiki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
droga wiki, mam problem, poniewaz telefon do tego pana mialam w swojej starej komorce i jak rezygnowalam z niej, to mi odcieli dostep (nie wchodzi moj pin) i przez to stracilam wiele telefonow. Znajdz sobie na jakiejs stronie lub w ksiazce telefonicznej telefon do Restauracji GRYF w Zukowie i popros do tlefonu Pana Kierownika. Powiedz mu, ze planujesz wesele i interesowalaby Cie knajpa w Chwaszczynie, ze chcesz ja zobaczyc itp. Gdybym miala skaner to bym Ci przeslala zdjecia, ale przez jakies pare tygodni skener wypozyczyla moja szefowa. A kiedy masz slub???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odradzam z calego serca. Gryf prowadzi zeczywiscie mily pan, ale restauracje w chwaszczynie "WANOGA" jego żona. Pani jest strasznie niemila i jezeli zarezerwujesz miejce na 90 osob a ptrzyjdzie ktos kto ma miec 110 goscvi to zostaniesz na lodzie. Wiem to z autopsji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja także polecam salę w Gryfie ale odradzam zdecydowanie WANOGE Byłam tu i tu niby ten sam właściciel ale WANOGA to POARŻKA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry