Widok

salon MAGDA

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Słyszałyście może o salonie ślubnym MAGDA, który mieści się w Wejherowie??. Wiem, że szyją suknie na pierwsze wypożyczenie za 900 zł, taką jaka sobie wybierzesz. Ja mam kilka które mi się podobają, ale ceny powyżej 2000. Mogłabym się zdecydować na szycie w Wejherowie, ale nie wiem czy warto i czy nie będe tego pózniej żałowała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja słyszałam same pozytywy na temat tego salonu!!nawet zachęcałam dziewczyny żeby się tam wybrałay ale na którymś z wątków odezwała się dziewczyna, która dała tam do uszycia sukienkę na 4 miechy przed ślubem i nie doczekała się!!na 2 tygodnie(chiba 2 nie jestem pewna) przed slubem babeczka z salonu powiedziała, że suknia nie jest gotowa i trzeba uzbroić się w cierpliwość; z uśmieszkiem na twarzy to mówiła!!dziewczyna pisała, że kupowała suknię w pośpiechu z wieszaka!! trochę mnie to zdziwiło bo znam dziewczyny, które tam kupowały i szyły sukienki i były zachwycone!!obsługą i w ogóle!!! Ja w końcu tam nie dotarłam bo wcześniej byłam, też w Wejherowie, w malutkim saloniku, który znajduje się na rondzie!Tam jest na pewno przemiła obsługa, panie też szyją to co sobie wymarzysz i ceny też są bardzo przystępne!!papatki

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm..ja mieszkam od jakiegos czasu w wejherowie..i bylam w ktoryms salonie...miesci sie kolo ronda..w takich niskich pawilonach.....szyja mlode dziewczyny....czy to jest ten salon...bo szczerze mowiac nawet nie spojrzałam na nazwe salonu.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Salon Magda jest przy Sądzie w Wejherowie

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tym mały salonie koło ronda, gdzie dwie dziewczyny szyją byłam!!jest naprawdę miła atmosferka, uszyją co tylko sobie wymarzysz!!byłam, widzia lam, kupiłam:-)))) To nie jest magda, Magda jest wyżej

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wejherowo

Szambo betonowe (11 odpowiedzi)

Witajcie. Gdzie możemy zamówić szambo betonowe 10m3 Jaką firmę polecacie z okolic Szemuda.

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (4 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

do góry