Widok

salon beauty

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny słyszałyście coś na temat salonu beauty w gdańsku lub we wrzeszczu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie ja zarezerwowalam tam sukineke na czerwiec nie mam zadnych zastrzezen(a wczesniej zwiedzilam wszystkei salony w gdyni) panie sa mile ceny przystepne sukienki tez niczego sobie z tym ze jest tam tylko jedna przymierzalnai wiec warto wczesniej zadzwonic i sie umowic zebys nei musiala czekac w kolejce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nic tam dla siebie nie znalazłam , bardzo skromny wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja w dwoch salonach znalalzlam 3 sukienki potem mialam dylemat ktora wybrac kazda z nas jak widac ma inne odczucia ja w agnes wsrod 200 sukienke nie znalalam zadnej nie podobalo mi sie kompletnei nic a w beauty wsrod 20 az 3 wszystko zalezne jest od naszych gustow oczekiwan wiec trzeba chodzic ogladac przymierzac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś byłam, ale to nie to co FARAGE, głównie gorsety w Beauty mi się nie podobały, ale spódnice spoko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w farage wlasnie nie podobaja mi sie te przezroczyste gorsety kojarza mi sie z bielizna a tak ogolnie to sukienki fajne szalowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli sie orientujecie salon beauty ma jako jedyny kolekcje sukienek firmy papilio , www.papilio.ru, sukienki sa inne niz wszystkie mi osobiscie sie podobaja ale normalne ze kazda z nas ma inny gust :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma co rozmawiac o gustach - jesli chodzi o fasony to trzeba samemu stwierdzić, czy się podobają. ALe jeśli chodzi o obsługę itp to polecam z całego serca! Sama zamawiałam tam na kwiecień, nie mam zastrzeżeń i nie słyszałam też aby ktokolwiek miał.. Moim zdaniem fasony (obok agnes) maja najbardziej kobiece, wdzięczne i ogólnie w moim stylu ALe trzeba się pzrekonać naocznie, bo jak napisałam - gust to gust.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam tam zarezerwowana suknię na sierpień
jak na razie jestem zadowolona ze współpracy, wszystko bez problemu, panie bardzo miłe, pomogły mi we wszystkim co chciałam, były mna zainteresowane i zachęcały do przymierzania róznych modeli sukien

słyszałam czasami złe opinie na temat salonu i obsługi, ale na wlasne oko, wszystko si :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Beauty zachęca bardzo cena i sama już nie wiem. W Farage musiałabym dopłacić 500 zł i jeszcze dziewczyny straszą, że mogę mieć problemy ze zwrotem kaucji. Sama już nie wiem!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewa - gorset mogą Ci uszyć bez elementu przezroczystego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w kwietniu bierzemy ślub a juz w grudniu odwiedziłam salon beauty w gdańsku. Panie bardzo miłe same zaproponowały mi modele sukienek odpowiednich do mojej figury. Panie są do bólu szczere i jezeli w którejś wyglądałam jak "kosmitka" od razu mówiły. polecam ten salon, zreszta mi go poleciły moja przyszła szwagierka i kolezanka, która w sierpniu brała ślub. Ja jestem bardzo zadowolona, a jezeli chodzi o cenę to trafiłam na promocję i za wypożyczenie jakiegokolwiek modelu płaciło się 500zł oprócz tego pobierają kaucje zwrotną w wysokości 250zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też trfaiłam na ta sama promocję i też mam słub w kweitniu:) Dlatego uważam że cena była baaardzo zachęcajaca, sukienki również:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam serdecznie

Sama wypożyczałam tam sukienkę, w Gdańsku. Panie tam były bardzo miłe i dużo umiały poradzić. Uważam że wybór jest duży i każda coś znajdzie

Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam dziś w tym salonie a właściwieto w dwuch salonach Beauty.
Ponieważ byłam tam wcześniej chyba dwa razy i mnie totalnie olali to stwierdziłam, że dziś dam im jeszcze jedną szansę bo trzeci raz nie chciałam być traktowana jak powietrze:))
Szczerze to sie mile zdziwiłam bo było bardzo miło. Pomierzyłam i już wiem czego szukać i w jakich fasonach mi najlepiej bo panie mi doradzały i trafiły w mój gust. Niestety żadna suknia nie powaliła mnie na kolana, ale to dopiero pierwszy dzień buszowania w salonach ślubnych więc mam nadzieje, że znajde ta jedyna.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AAA jeszcze coś . Jeśli chcecie mierzyć suknie to trzeba zabrać jakieśswoje pantofelki chyba ,że chcecie tak jak ja ubierać po kim innym dyżurną parę:((
Ja już wiem i ide jutro dalej szukac z butami pod pachą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez tam byłam i niestety nic mnie nie powaliło na kolana... Z resztą jak przyszłam pierwszy raz to pani powiedziałażebym przyszła innym razem bo to jeszcze za wczesnie - 6 miesięcy na przód... wcale tak nie sadzę, odrazu się zeźliłam...
Moja bratowa i dwie koleżanki były jednak zadowolone z obsługi i wyboru...
A w Beauty we Wrzeszczu rzeczywiście maja suknie Papilio jedyni w 3mieście.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panie z Beauty bardzo pomocne. Dopasują fason, kolor i wogóle wszystko do typu urody. Jesli jest źle powiedza prawdę :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok. ale te Panie również nie doradziły przyczepienia ramiączek do gorsetu, który później cały czas się zswuwał..pomijając już fakt, że gorset po kilku poprzedniczkach był totalnie połamany, a w salonie nawet nie wymieniono fiszbin..suknię podłożono ponieważ była za długo, po czym w trakcie wesela okazało się że była to tylko fastryga, która się rozleciała i Panna Młoda walczyła z za długą suknią..to tyle...

Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok. ale te Panie również nie doradziły przyczepienia ramiączek do gorsetu, który później cały czas się zswuwał..pomijając już fakt, że gorset po kilku poprzedniczkach był totalnie połamany, a w salonie nawet nie wymieniono fiszbin..suknię podłożono ponieważ była za długo, po czym w trakcie wesela okazało się że była to tylko fastryga, która się rozleciała i Panna Młoda walczyła z za długą suknią..to tyle... a i jeden drobiazg.. w suknie w rozmiarze 38 wciskają dziewczyny w rozmiarze 42..po takiej akcji gorset jest już chyba do niczego..

Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy moze ktoras z was orietuje sie gdzie w necie mozna znalesc ich sukienki.. byłam w beauti wczoraj i spodobały mi sie 2 sukienki ale chciałabym je moc sobie jeszcze przypomniec bo po tylu przymiarkach to juz mi sie wszystkie mylą . Pani podała mi nazwy Michel i Ramona ale nie sam salon nie ma strony internetowej a z jakiej kolekcji one sa to nie wiem no i same nazwy nie sa zbyt unikalne wiec mam spory problem zeby je znalesc :/... pomocyyy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety salo nie nie ma swojej strony wiem ze maja tam suknie firmy papilio ich strona to ww.papilio.ru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ramona jest nsuknią firmy GALA www.suknieslubne.pl , jeszcze jej tam nie ma bo to kolekcja 2006
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wypożyczałam tam sukienkę, obsługa na medal

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sukienkę w Beauty wypożyczałam w 2005r , czyli niedawno , suknia wogóle nie była przygotowana czyli- niestety dopasowanie było na ''fastrygi'' i cały gorset się rozleciał w trakcie tańca , szczęście , że przezorna mama miała ze soba '' sprzęt krawiecki '' inaczej końca wesela bym nie doczekała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm no to nieciekawie trzeba bedzie wszystko dokladnie obejrzec i sprawdzic ah ja widac w kazdym salonie robia jakies numery jak pieniadze wchodza w gre to zawsze cos
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a odbierając sukienkę przed ślubem niezauważyłaś że jest tak beznadziejnie przerobiona?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zauważyłam , ale krawcowa powiedziała , że inaczej się nie da i że zawsze tak robi , i niby jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no rzeczywiscie a [przed slubem juz nic nie zrobisz kurcze teraz to mnie nstraszylyscie chyba pojde tam jeszcze raz i zapytam o szczegoly
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też się wcześniej o wszystko podpytywałam , a panie zapewniały , że mam się nie martwić , że będzie wszystko dobrze a tu taka skucha. Moi znajomi twierdzą i teraz przyznaję im rację , że oni mają te suknie mocno ''użytkowane'' i same z siebie się rozlatują .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm mysle ze w kazdym salonie suknie sa wypozyczane po pare razy to chyba normalne ze chca zarobic jak najwiecej a jak widac i nawet w bardzo dobrym salonie mozemy sie spotkac z duzym numerem ja mysle ze jak odbiore od nich to zaniose do mojej znajomej fachowej krawcowej zeby ocenila co i jak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy wie moze ktos jakie inne kolekcje oprucz papilio mają w beauti??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewa, a zdążysz po wypożyczeniu iść do krawcowej, bo oni chyba przed samym weselem oddają suknię do wypożyczenia, i chyba nie będzie czasu na jakieś poprawki, a pon. wtorek trzeba zwrócić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odbieram sukienke dzien [przed slubem wiec mysel ze krawcowa w razie draki poswieci pare godzi i dokona jakis poprawek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też mam podobne wrażenia. Panie próbowały wcisnąć mnie w za mały goset, a jak mówiłam, że za ciasny, to powiedziały, że za mocno związały. Poza tym weźcie pod uwagę, że w Beauty trzeba jeszcze dokupić specjalny stanik, gdyż tył sukni jest obniżony, a to kolejny wydatek. W Farage nie trzeba stanika, gdyż gorset doskonale trzyma biust.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To fakt, do tych gorsetów potrzebne są specjalne staniki.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do salonu to naprawde mozna znalezc kilka ladnych kiecek. Ale powiem wam gdzie sa śliczne sukienki. Jast taki mały salonik w Kościerzynie. Są tam naprawde prześliczne sukienki i ceny zdecydowanie niższe niż w 3mieście. Pozdrowionka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak gorset mogl sie rozleciec?to nieprawdopodobne? To takie rzeczy sie zdarzaja? ja tam bylam i wydawalo mi sie ze suknie sa calkiem solidne a obsluga wyjatkowo pomocna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poproszę jakieś świeże opinie o salonie Beauty we Wrzeszczu :)
W jakim przedziale cenowym można znaleźć tak suknie? Interesuje mnie kupno a nie wypożyczenie. Jak obsługa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę polecić ten salon z czystym sumieniem. Co prawda wypożyczałam tam sukienkę. Pani która mnie obsługiwała podczas przymiarek była bardzo miła, służyła pomocą i fachową radą. Sukienka czysta, przygotowana na czas. Jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

do góry