Widok

salon kosmetyczny

w salonie obsługa profesjonalna, widoczne efekty (usówanie celulitu),odnowa biologiczna ciała jak dla mnie efekty satysfakcjonujące. Przetestowałam kilka salonów kosmetycznych i ten uważam za najlepszy, warto tam zajżeć. Mają bardzo dobre nowoczesne urządzenia. POLECAM
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 5
 
jakość usług: 6
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam i zapraszam do prywatnego usówania celulitu żelazkiem takim jak w abacosun lecz u Pani w domu i po niższych cenach:) numer kontaktowy 785623628
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Panie Mariuszu - tam jest naprawdę dużo urządzeń - nie tylko żelazko - jest pan pewien że jest w stanie porównywać się do salonu.Pozdrawiam i gratuluję profesjonalizmu w tym co pan robi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dotyczy żelazka dla p.Wiki
Myślę,że p. Mariusz zrobi to z pełnym profesjonalizmem i tak jak powinno być, a nie metodą szybkich ruchów, sprawdziłam jakość w salonie odbiega od norm tam sie pieniądze liczą a nie klientka, piękne słowa i uśmiszki głupawki, za to się tam płaci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z tego co wiem ,to te dziewczyny właśnie szkolą wszystkich którzy korzystają z tych sprzętów - więc gdzie jak nie u źródła szukać profesjonalistów.
Ja byłam sprawdziłam - polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też wiem że Abacosun szkoli kosmetyczki w całym kraju z obsługi urządzeń które sprzedają. Polecam szczerze usługi tam wykonywane. Ale zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony. Taki świat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry