Widok

salon

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś wie jaką renomę ma salon z sukniami ślubnymi w centrum handlowym we Wrzeszczu? Czy tam szyją sukienki wg własnego pomysłu? Pozdrawiam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja kumpelka tam szyła suknię, ładnie wygladala i była zadowolona. cena też nie byla szczególnie wygórowana. Ale nie wiem, czy szyja według własnego projektu. Wiem tylko, że ja też tam zamierzam szyc moją:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sorki, ze cie rozczaruje , ale ja zrezygnowalam z szycia tam jak moja kolezanka zamowila suknie a przy odbiorze okazalo sie , ze wciskaja jej bubel po najwyrazniej kilku wypozyczeniach a o zwrocie zaliczki nie chcieli dyskutowac. Uszylam gdzie indziej w podobnej cenie i jestem zadowolona. Pozdrowionka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem nie ma zadnej renomy, w Gdyni juz splajtowali a zostali jeszcze we Wrzeszczu tylko ciekawe jak dlugo? Szkoda ryzykowac , wplacisz kase a oni sie wyniosa i szukaj wiatru w polu. No ale to twoja decyzja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za ostrzeżenie:) Rezygnuję z ich usług;)
A możecie mi polecić jakiś dobry salon?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moge ci polecic naprawde sprawdzony salon , podaj swoj prv. to ci wszystko opisze . Pa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj! Czytam że dostałas jakies namiary na ciekawe salony sukien ślubnych, mam prosbe podaj mi te namiary. Zaczynam szukac sukni i nie wiem gdzie się udać?
Pozdrwaiam Anna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Zuzka:) Czekam na info:)) Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

do góry