Widok

samotna rowerzystka-Gdynia

Rowery Karwiny Temat dostępny też na forum:
czy w gdyni rowerzysci umawiaja sie na jakies wspolne popoludniowe wycieczki po lesie i okolicach czy kazdy jezdzi we wlasnym towarzystwie?? jest jakis klub rowerzysty gdzie mozna jezdzic razem z innymi (mniej zaawansowanymi:))?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam wszystkich chętnych jutro o 19tej pod Przychodnia przy ul. Zapolskiej..jesli nie bedzie padać :)
Dzis byl Jarek i ja:)....może przyłączą się też jakies babki?!...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tu jakieś wymagania, ograniczenia wiekowe, itp są czy wstęp wolny?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie, ograniczenia wiekowe, podajcie jakiś przedział tak na oko, pi razy drzwi..Żeby potem nie było jak 15-latek z emerytem będą robić plan wycieczki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm...ja jestem w wieku...okolo 30tki, kolega chyba też, a inni jeszcze sie nie stawili, więc nie wiem:), dopiero zaczynamy wiec niech każdy zobaczy czy mu odpowiada. Ja kondycje mam srednią i dopiero na nowo zaczynam ją wyrabiac. Tempo też raczej srednie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok, chciałem dziś przyjść, ale nie dałem rady.. może ustalicie jakiś inny termin ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję wszystkim Chętnym za przybycie i wspólną wycieczkę:)
Ja dostałam w kość, a dla facetów to był raczej "lightcik", haha:)
Umówilismy się tak, że jak ktos bedzie chciał danego dnia pojezdzic to wrzuca info na forum i moze ktos sie przyłaczy:)
...czyli najszybciej środa...
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Różnice wieku nie stanowią problemu by wspólnie jeździć.
W tym roku po raz pierwszy zdecydowałam się pojechać na wyprawę z osobą dużo ode mnie starszą i w dodatku poznaną z portalu rowerowego (www.narowerze.info). On ma dzieci, które są w moim wieku. Pomimo tego od razu zaczęliśmy do siebie mówić na "ty".
Już od pierwszych km zauważyliśmy, że mamy masę wspólnych zainteresowań i różne charaktery.
Mimo tych różnic wyśmienicie się z nam wspólnie jechało. I wbrew pozorom to ja byłam tym słabszym ogniwem.

Za niecałe 2 tyg wyruszam w kolejną wyprawę (tym razem Litwa) i jedziemy w 4 osobowej grupie, gdzie najstarszy kolega ma 64lata a najmłodszy 27.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To co , środa pasi ? Na Przychodnia przy ul. Zapolskiej, ok 15-tej ? Na Karwinach ? Trzeba by mieć czasu ok. 4 do 5 godzin . Lajcik, żadnych extremów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mysle ze 15ta to dla wszystkich moze by za wczesnie, najbezpieczniejsza godzina to 19ta, chodzi raczej o krótsze wypady po godzinach pracy, a wiadomo ze kazdy roznie pracuje, a na ogoł jest to 16-17ta, wiec 15 chyba odpada?! No i 5 godzin to jak dla mnie za duzo (chyba ze w weekend), ale jak ktos inny jest chetny na taki dystans to ok:), niech się wypowie...
hej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi wcześniej jak na 18 to nie pasuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie również. O 16 do domu dojeżdżam dopiero z roboty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogłaby by być 18 dziś ? Myślałem żeby se podjechać nad jezioro Tuchomskie..(kawałeczek za Osową), co wy na to ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, byliście dziś?
ciekawe jak powrót w czasie burzy?.... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja osobiście nie byłem, ponieważ wybyłem ok 17, a nikt nie napisał że wpadnie, mejbi jutro ? O podobnej porze ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To co dzisiaj o 18:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak sie wyrobie to bede
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też spróbuje przyjechać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Było fajnie, niestety, w końcu musiałem zjechać Sopocką... Pozdrawki ciepłe dla zainteresowanych...Do następnego..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy dzisiaj na 19:00 ktoś chętny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześc Anka,

chętnie się przyłączę do rowerowych wypadów, planujecie coś dzisiaj lub jutro?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0