Widok

samotnośc w wielkim mieście

Działki Leśne Temat dostępny też na forum:
Cześć... niedawno dowiedziałam się o tym forum, jestem tutaj pierwszy raz. Czytając Wasze posty uderzyło mnie to jak wielu ludzi jest samotnych:( otaczamy się przyjaciółmi, znajomymi, kolegami z pracy, ale mimo wszystko nie potrafimy odnaleźć się przy boku drugiej osoby. Co się z nami wszystkimi stało? Mam 23 lata i naprawdę bardzo tęsknie za związkiem i poczuciem bezpieczeństwa, ale faceci, których wybieram są wyjątkowo powierzchowni:( To nie jest już problem ludzi po rozwodzie czy po 40stce (nie urażając nikogo!), czuję się fatalnie:( Chciałabym poczuć chemię i zakochać się. Czy tylko ja sama zostałam z takimi pragnieniami???
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Sądząc po ilości odpowiedzi to nie ma zbyt wielu takich ludzi. Ja mam podobny problem co Ty. Wspaniale byłoby się w kimś znowu zakochać tylko nie ma w kim. Również jestem przed 40-stką a nawet powiem więcej, przed 30-stką. Niby mam znajomych ale kogoś brakuję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
popieram, niestety :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też tak mam... jedna narudzi, że walcze o nią, druga nie lubie jak wypije piwo z bratem i znajomymi... innym to i owo przeszkadza... też poznam normalną na poziomie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to chyba po drugiej stronie zycia )))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lepiej być samemu, niż samotnym w związku.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Poznajmy się

Kolegi (7 odpowiedzi)

Witam mam 35 lat i szukam kolegi, z którym będę mogła porozmawiać o wszystkim. Chętnych proszę...

szukam ojca dla dziecka (153 odpowiedzi)

Szukam odpowiedzialnego ojca dla mojego (przyszłego) dziecka. Inaczej mówiąc,szukam...

Zanim zostanę zjedzona... (96 odpowiedzi)

Proszę nie zrozumieć mnie źle tylko spróbować postawić się w mojej sytuacji. Mam 35 lat, bardzo...

do góry