Widok

sanatorium Alma

witam! Spędziłem w tym miejscu 3 tygodnie od początku stycznia 2017 roku . dziwie się , ze taki relikt - antyk jeszcze funkcjonuje!!!bardzo zimno z racji oszczędności - obsługa słabiutka - no i sama właścicielka zadufana w sobie osoba , która traktuje klientów jak i personel jako zło konieczne.Jedzenie poniżej poziomu , zabiegi reh. na sztukę !!!Omijajcie te miejsce na wyspie z daleka - gdziekolwiek aby jak najdalej!pozdrawiam serdecznie .
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 13
Tak, to prawda. Omijać szerokim łukiem.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nie prawda. Tez bylam w lutym i marcu. Sanatorium ok. Mile i profesjonalne terapeutki. Nie wymagac nie wiadomo czego. Jak chcesz luksusow, to jedx do prywatnego sanarorium. Uwazam,ze alma jest ok. Pozdrowionka dla kuracjuszy od 22.02 17 do 18.03.17.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 16

Byłem w czerwich przełom lipca ciekawe kto podpisał zgodę na prowadzenie tego sanatorium opadające płytki grzyb pod prysznicem w pomieszczeniach do rehabilitacji brak jakiejkolwiek klimatyzacji na posiłki bardzo mało warzyw a niektóre wędliny to nawet koty nie chciały jeść za oknami syfon przed budynkiem nawet nie miał kto trawy skosie totalna masakra tylko co jedyny plus to miły personel który robił co do niego należało
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hmmm Prezes :-)))
Jak to Prezes - pojechał do sanatorium oglądać płytki, no i ten brak jakiejkolwiek klimatyzacji. Za mało warzyw i trawa za oknem. No bardzo współczuję Panu Prezesowi. To musiała być prawdziwa trauma dla Pana. Chciałbym Panu pomóc w powrocie do normalności po tym szoku.
Coach
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

To k... do hotelu pięcio gwiazdkowego jedź a nie na osierodki zsu tracisz czas. Ciekawe czy w domu masz takie rarytasy...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
Bylam w tym czasie i rowniez pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Straszny brud, rehabilitantki opryskliwe.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

oraz burdel
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba spojrzeć na siebie żeby oceniać drugich. Co w Almie mi się nie podobało to opryskliwy kierownik.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zgadzam się z panem. Byłam we wrześniu 2019. Horror, robactwo, nieprzyjemne rehabilitantki, zwłaszcza jedna z sali gimnastycznej,
a o lekarzu prowadzącym nie wspomnę.
Nie wymagałam hotelu pięciogwiazdkowego , ale to co tam zastałam to jakieś nieporozumienie. Mam cały zestaw zdjęć, którymi mogę to wszystko udokumentować. Nie złożyłam skargi do ZUS , bo szkoda mi zdrowia żeby przez to przechodzić.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

...Pacjentka... skoro było tak Źle to wysyłaj do departamentu do Warszawy, bo samo straszenie na forum ludzi niczemu i nikomu nie służy.
Byłem dwukrotnie w Almie i uważam że nie jest źle. Wyżywienie dobre, zabiegi 4plus,rehabilitanci mili , a co do lekarzy za każdym razem miałem miłych i służących pomocą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Chłopa Ci tam brakowało a nie syf
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

turnus mija ja niczyja ;_)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

To jak tam jest ? jestem zainteresowany bo dostałem skierowanie, może jakieś szczegóły?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bylam w sierpniu. Rehabilitacja na poziomie, jedzenie dosc smaczne, male porcje, bez problemu bardzo mile panie na stolowce daja druga waze zupki na dokladke. Obiekt sredni, mozna spodziewac sie mysz w niektorych pokojach, latem byly wiec jesienia tym bardziej. Miejscowosc martwa jak ta wisla. W osrodku mozna liczyc w pierwszyn tygodniu na jeden wieczorek zapoznawczy I na tym koniec imprez. Po 22 cisza nocna, nie mozna wychodzic z budynku ani przebywac goscinnie w innych pokojach. Mozecie sie czuc jak na kolonii. Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Też byłam w tym czasie i było ok.A jak nie odpowiada to mozna zrezygnować. Chętnie bym pojechała.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Też byłam w tym czasie 21luty do 17 marca i było ok.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Widocznie niektórym nie przeszkadza ,w takich warunkach żyją ,obecnie jestem na turnusie.uwłacza wszelkiej godności ,fotki komu wysłać ,ludzie boja sie narazic i skarżyć do ZUS ,bo chcą wyjechać......w przyszlosci na leczenie.,zapraszam.Sprawa dla.reportera
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

No to pięknie..czytam komentarze i już mnie strach ogarnia :( a jadę w październiku :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jadę 24 listopada i jestem przerażona tym co tu piszą
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tez jadę 24 .11.18 ,trochę się boję ale może będzie dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Małgosiu z jakiej miejscowości jedziesz ,może się spotkamy.Jak masz ochotę to się odezwij,wspólnie będzie nam łatwiej .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Justyna - są tak różne komentarze. Jaka jest Twoja opinia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ! hej jest post załozony na listopad 2018 jeśli chcesz to pogadamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej pisz na poście listopad wtedy łatwiej sie odnalezc!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jak było ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem w trakcie turnusu w Almie, nie obawiaj się. Jest dobrze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witam ja mam turnus06.10-29.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja też jadę 30 października,aż się boje po tych opiniach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam skąd jedziesz mamy w tym samym terminie Jola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aniu mamy w tym samym terminie Jola 301018
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aniu skąd jedziesz Jola
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z Bartoszyce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę z Bartoszyc 30 października
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ja rowniez jade 30X ze Słupska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Ania.ja też zaczynam 30 października. Jadę z Wrocławia..myślę że jakoś można przeżyć te 20 parę dni...ja już bylam kilka razy i spotkałam różne warunki ale podstawa to mieć fajna grupę i wypocząć A zabiegi podobno są w Almie calkiem ok.Pozdrawiam Basia z Wrocka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Którego będziesz w Sobieszewie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hala będę 3010
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hala którego jedziesz i skąd
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę 06 .10 zBydgoszczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hej , tez mam wyjazd 06.10.2019 z Bydgoszczy . Może się jakoś zgadamy ? viodre1@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam jechać 21 lutego ale jak poczytałam opinie to się boję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma się czego bać. Pokoje są w miarę, jest czysto oprócz tego że są stare dywany... I bardzo ciepło, okna cały czas otwarte, co 2 dni Pani sprząta. Zabiegi nawet skuteczne, pomogły mi z bólem. Obsługa młoda pierwsza klasa wszyscy mili i życzliwi. Byłam w październiku. Jedzenie smaczne ale czasem małe porcje - niedaleko jest żabka można iść na Hot doga w razie niedosytu... Pozdrawiam i życzę pozytywnego nastawienia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja też jadę 21 lutego 2020. Czytam i mnie strach ogarnia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłem w styczniu 2020.Obiekt w remoncie.Teraz montaż kamer na korytarzach.Ale ważne .Senatorium nie ma umowy z NSZ więc gdy potrzebna recepta to tylko na100% odpłatności. Jeśli jest się cukrzykiem to zabrać ze sobą książeczkę cukrzyka .
Potańcówki w Delfinie,Fajnie jest też w Robinsonie (w strone plaży).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja też byłam w tym czasie. Najbardziej przeszkadzały mi panie, które szukały rozrywki i narzekaly na warunki, jakby były z ,,innej bajki"
. Dodam, że byłam prywatnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można zobaczyć fotki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

cześć witam ja właśnie wróciłem i mam nie miłe wspomnienia do d*py
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jak tam wyglada temat imprez? potancowki czesto sa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie ma może 1 w turnusów. Dno
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może jedzie tam ktoś w kwietniu. Po tych opiniach mam mieszane uczucia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja rozpoczynam turnus od 12 04.18
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to Ci współczuję. Z pewnością nie poczujesz się lepiej a pilnuj żeby ci nie zaszkodzili. Wszyscy mają takie same ćwiczenia bez względu na schorzenie. Lekarze badają 3 minuty. Zabiegi poskracane, jedzenie bardzo słabe (małe porcje) i ciągle to samo. Przez 24 dni 3 potańcówki. Zimno w pokojach, częsty brak prądu. Budynek zrobiony z jakichś płyt, pod jedną panią zarwała się podloga, mało nie wpadła na salę gimnastyczna. Personel bardzo młody , niedoświadczony, opryskliwy. Wczoraj wróciłam i idę od razu do lekarza rehabilitanta żeby mnie postawił na nogi po tym " sanatorium"
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Takich glupot to ja dawno nie czytałam a byłam w Almie 2 razy.Owszem zabiegi poskracane.Co do rehabilitacji nie miałam zastrzeżeń. Niektóre osoby zamiast ćwiczyć proszą o podpis i już ich nie ma.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Hej jadę 03.01.2019 opowiesz jak jest ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

I jak było ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz już o to trudno,nie ma podpisów "w ciemno".Co sobota weryfikacja podpisów. A za podrabianie grozi usunięcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem tam w tym czasie można y ksiażkie napisać ale co przeżyłem to moje z tą samą ekipą pojechałbym raz jeszcze
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

z jakiej miejscowości jedziesz też mam ten termin. Po opiniach aż strach mam w oczach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja jade 12 kwietnia i szczerze mowiac duzo lepsze mialam nastawienie zanim zaczelam czytac opinie:(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja takze jade 12.04.ale po przeczytanych opiniach mam coraz wieksze watpliwosci czy jest to wlascowe miejsce aby byc prawodlowo rehabilitowany
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak to 12go skoro od 13go? Ale ok. czyli straszno zimno i brudno? Trzeba zabrać kilka "rudych"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wróciliśmy z mężem tydzień temu i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. To prawda , że zespół rehabilitantów młody ale kompetentny i z dużą empatią do pacjentów. Jedzenie bardzo dobre wręcz się dziwie , że były negatywne komentarze na ten temat chyba ,że coś się zmieniło. Niektóre pokoje z wysłużoną armaturą ale jeżeli chodzi o czystość to nie ma się czego przyczepić. Najbardziej mi przeszkadzały zachowania niektórych osób po wieczorkach.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

trzeba nazwać po imieniu kobiety ,same napastują meżczyzn mówie o t.z.w. statecznych mężatkach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Może ktoś napiszę coś pozytywnego bo jestem zrozpaczona tymi opiniami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja rozpoczynam turnus 12 04 2018
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy ktos jedzie z okolic Mławy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez trzeba było robić to samo a nie tylko komentować aż na forum zazdrości
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

widac po co pojechałeś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co w tym złego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam.
Brawo jest i pozytywna opinia. Wybieram się do Almy 1 - 24 06. 2918 r. Tak naprawdę to zależy mi na pogodzie i pomykaniem na rowerku po ścieżkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam w klubie. Tez bede w tym terminie pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mam termin 26 06 2018 jestem przerażona po przeczytaniu opinii mam nadzieję że nie będzie tak źle ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
ja również jadę w tym terminie i też na ten moment mam pewne obawy - jak tak poczytałam. Ale z drugiej strony jest to nad morzem. Pytanie a skąd będziesz jechała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam cieszę się że się ujawniłas ja jadę z Białegostoku już myślałam że nikt się nie odezwie a Ty z kad będziesz jechała? Pozdrawiam .Jola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jadę z Warszawy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć. Ja też w tym terminie i z Warszawy.
Pozdrawiam Kaśka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej. Czy ktoś od 16.08. z Warszawy,Radomia, okolic jedzie????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jadę od 26.06 z Torunia- do zobaczenia w Almie :)
pozdrawiam Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to może się jakoś zmówimy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam również jadę od 26 czerwca z Torunia autobusem pks 7 rano. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam również jadę z Torunia 26 czerwca Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej .Ja też jadę od 16.08. 18 z Warszawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Będę w tym samym czasie żeby tylko dopisała pogoda mam nadzieję, że reszta się ułoży
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem a z jakiego miasta będziesz jechala?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ty skąd jedziesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, ja także jadę w tym terminie. Jestem z pod Łodzi. Dobrze ,że jest też kilka pozytywnych opinii. Może nie będzie tak strasznie jak opisują niektórzy. I tego trzeba się trzymać. Do zobaczenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gosiu ja mam turnus od 1.06- do 24.06. Jestem z Ksawerowa, też okolice Łodzi. Może wybierzemy się razem, będzie raźniej.
Proszę o kontakt na tym forum.
Grażyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo chętnie ale ja jadę dopiero od 26 czerwca. Szkoda, pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem z Włocławka i też mam turnus od 01.06.2018r. Jadę pociągiem, tylko nie wiem o której, jeszcze nie sprawdzałam .i nie śpieszy mi się bardzo po przeczytaniu takich opinii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mam ten termin. I raczej też jadę pociągiem z Torunia. Miło będzie mieć towarzysza w podróży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z Łodzi od 01.06. górna ,może zorganizujemy paczkę mój tel. 515739693 na ten wspólny wyjazd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda, że nie jedziesz dzień później, ja jadę 2 z Aleksandrowa. To widzimy się na miejscu :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Darku ja tez z Aleksandrowa Ł ale od 26 czerwca. Szkoda. Pewnie będziesz jechał autem. Szukam info na temat dojazdu autobusem lub pociągiem. Miłego pobytu :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szkoda Gosiu, ja jadę samochodem a nie lubię jeździć sam. Może zamień się turnusami :-))). Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Darku!
Bardzo chętnie ale obawiam się ,ze to już nie możliwe :-) Mam nadzieję, że będziesz miał fajną grupę . Trzymam kciuki . Jadę pierwszy raz i trochę się boję. Przydałoby się towarzystwo i bratnia dusza krajana. Miłego pobytu Gosia :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Jeszcze raz do Darka :-)
Mam prośbę, gdy będziesz już na miejscu i trochę się rozejrzysz, to podaj info jak tam jest? Czy rzeczywiście tak strasznie jak piszą na tym forum eks kuracjusze. Dziękuję Gosia :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry Gosiu,
Mam turnus w Almie od 10.09.2018r. Jeśli możesz, to napisz, jak jest naprawdę. Komentarze są raczej mało zachęcające.
Może odezwie się ktoś, kto również ma pobyt w tym terminie. Jadę z Warszawy, a właściwie z okolic Warszawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej , mam prawdopodobnie termin od 10.09.2018r. nie dotarło do mnie jeszcze skierowanie . Jadę również z okolic W-wy . Jola nie martw się komentarzami bedzie dobrze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam ja jadę 10.09 będzie dobrze grunt to dobre towarzystwo I pogoda, jadę z kierunku Bydgoszczy pozdrawiam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzięki za miłe słowa.Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki. Do miłego zobaczenia, mam nadzieję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ja jadę 10.09 będzie dobrze grunt to dobre towarzystwo I pogoda, jadę z kierunku Bydgoszczy pozdrawiam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem w trakcie turnusu, jest dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jola bedzie dobrze bylam w Almie miesiac temu i nie rozumiem po co ludzie pisza glupoty bylo naprawde fajnie pod kazdym wzgledem
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dzięki. Już mniej się obawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie przejmuj się komentarzami będzie dobrze wszystko zależy od uczestników też jadę 10 09 pozdrawiam do zobaczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tez mam taki termin od 26.06.2018 i zastanawiam się czy nie odwołać...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też mam ten termin im więcej czytam opinii tym bardziej się zniechęcam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak zgadzam się w zupełności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam turnus w sierpniu, nastawiam się również na jazdę na rowerze, ale zastanawiam się czy warto, bo mam 400 km i wiozę go na dachu.
Proszę o opinie ścieżek rowerowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Julia, skąd jedziesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skąd jedziesz Julia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Julia czy masz miejsce na dachu na drugi rower i skąd jedziesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam tylko jedną szynę i chcę wracać wcześniej , jadę z Lublina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z Twoją opinią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś jedzie na turnusy od 07 04 2018 z okolic WrocławIan.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie czytaj.Sama się przekonasz jak pojedziesz.Ja byłam w zeszłym roku luty marzec i w październiku. Tym miejscem jestem zauroczona.Bedzie na pewno super .Do morza 800 M.Do Gdańska pół godziny autobusem 112.Zycze powodzenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czytam te opinie i jestem w szoku ja byłam od 2stycznia i było zarąbiście w pokojach u nas było za gorąco ludzie fantastyczni personel przemiły rzeczywiście mało rozrywki ale my potrafiliśmy zorganizować sobie na mieście za zgodą właścicielki i trochę pozytywnego nastawienia to nie mariiot wyspa przepiękna jadę tam na wakacje pozdrawiam wszystkich kuracjuszy którzy byli od 2stycznia 2018
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jadę 12.04 z Warszawy samochodem ktoś chętny jest zabrać się ze Mną?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę 12.04 z Warszawy samochodem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę na turnus 07 05 2018 do 30 05 2018 z Wrocławia czy ktoś będzie jechał?.Mam wolne miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teź jadę ale z Kutna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w jakim terminie WALDI jedziesz???bo ja też z okolic Kutna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tragedia !!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

tragedia ..tzn???Xxx..samo napisanie tragedia może świadczyć o twojej tragedii wspólczuję
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hello Czy
Wyrazy współczucia. Trzymaj się.
Szarzy ludzie i Januszem tak mają.
Spróbuj popracować nad Twoją osobowością. Zacznij się cieszyć życiem.
Bierz garściami to co najlepsze !!!
I dawaj innym codziennie radość :-)))
Piotr
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

7 maja dokładnie z łęczycy. Waldi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

GOSIU ale moge jechać z Kutna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

wszystko ok, tylko ja w lipcu Waldi :(. Życzę Tobie przyjemnego wypoczynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę na ten sam turnus ale z Łodzi gdybyś jechał przez Łódź to byłbym zainteresowany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Heniek z Wrocławia. Witam. Gdybyś jechał z Wrocławia przez Łódź to byłbym zainteresowany bo jadę też na ten sam turnus od 07.05.2018
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poproszę o opinie i wrażenia po powrocie z rehabilitacji w Almie-wybieram się z ZUS i zależy mi na obiektywnej opinii,czytając niektóre mam chęć zrezygnować....,ale myślę że jakby było aż tak zle to już dawno zająłby się tym Departament Prewencji jak też i właścicielami przecież to dzięki nam takie ośrodki istnieją,mamy skorzystać z dobrej rehabilitacji i powrócić w miarę sprawniejsi do pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Witam. Byłam w ubiegłym miesiącu w tym ośrodku i wrocilam naprawdę zadowolona! Miejsce jak i lokalizacja super jeżeli ktoś chce odpocząć od codziennych obowiazkow. Jedzenie domowe i wystarczająco. Sprzatanie co drugi dzień w pokojach. Zabiegi dobrano odpowiednio do mojego schorzenia, podreperowalam swoje zdrowie. Grzes masazysta jak i reszta rehabilitantow wiedza co robia i maja fach w rekach. Może nie jest to obiekt najnowszej generacji ale jest czysto i przyjemnie a chyba to najważniejsze. Wroce ponownie wraz z mezem
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam Jedziemy na turnus 07-05-18 chcemy zabrać rowery ,czy to dobry pomysł , będzie gdzie jeździc nimi i czy z parkowaniem nie ma problemu? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jadę w sierpniu czy warto zabrać rower, jak było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie dodalam opinie jak dla mnie super przed wyjazdem też czytałam opinie i się zrazilam zupełnie nie potrzebnie jest świetnie a co do roweru zadzwoń do nich i zapytaj czy będziesz miała gdzie go trzymac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Rower weź.Jest dużo szlaków rowerowych na wyspie Sobieszewskiej .W zeszłym roku z towarzystwem obieździliśmy całą wyspę łącznie z wypadem na Kujawy.Julia już pisałem do Ciebie.O ile masz wolne miejsce na dachu zabierz mój rower.tel.608 310 741.Pozdrawiam i czekam na telefon.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A z skąd jedziesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam :-)
Julio właśnie 19 lipca wróciłam z Almy. Bierz rower jest gdzie jeżdzić . Rower można przypiąć przy schodach przy budynku. Pozdrawiam i życzę udanego pobytu . Gosia :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słyszałem ze chłopcy z pokoju 115 dali czadu. Mogę liczyć na to samo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niech zgadnę w pokoju 115 jest Pan Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jadę do Almy samochodem 2.06 z Łodzi, chętnie kogoś zabiorę po drodze :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja wybieram się tam 21 lipca, ma ktos ten termin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ewa, mam również termin od 21 lipca, jadę samochodem z Łomży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja też jadę autem z Ciechanowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ewa, zapomniałaś dopisać kiedy jedziesz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pisałam wcześniej, że 21 lipca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ewa, w takim razie do zobaczenia w lipcu, na pewno będzie super, jak się zorganizujemy, byłam, widziałam :) pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

na każdym turnusie tworzą się grupy (paczki), które dobrze się bawią w swoim towarzystwie. Ja nigdy nie nudzę się w sanatorium.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brawo Ewa
Gratulacje za pozytywne nastawienie i za "Ja nigdy nie nudzę się w sanatorium" :-)))
Jeśli lubisz tańczyć to do zobaczenia na parkiecie.
Widzimy się w lipcu w Almie ;-))
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahaha, w sanatorium parkietoterapia to jeden z obowiązkowych zabiegów, z których nie można zrezygnować.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Ewa
Parkietoterapia to jak dla Kubusia miód ;-))))
Pozdrawiam i do zobaczenia.
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

rozumiem, że poznam Cię po tym, że pierwszy wyskoczysz na parkiet?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do tanga trzeba dwojga ;-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

spokojnie, myślę, że znajdziesz chętną i to nie jedną do tego tanga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Ewa
Lubię Tango ale szkoda że tak mało kobiet umie podstawowe kroki...
Myślę że jesteś kobietą otwartą na nowe wyzwania.
Pozdrawiam
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja już swoje wytańczyłam, teraz lubię popatrzeć jak tańczą inni. Chętnie popatrzę na mistrza tanga. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to Ewa widzimy się w Almie...
Si ju
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeszcze trochę czasu do wyjazdu jest. Ja nie ekscytuję się tak wyjazdami do sanatorium. Robię krótką listę rzeczy, które mam zabrać,( a właściwie wykorzystuję taką kiedyś zrobioną), dzień wcześniej pakuję się i idę spać. Rano wrzucam bagaż do auta i w drogę. Nie planuje pobytu, nie kombinuję jak będzie itp. Na miejscu wszystko się wyjaśnia. Czasem potrzeba 2-3 dni, żeby grupa się zorganizowała, a bywało, że po pierwszej kolacji już była paczka kilku fajnych ludków, z którymi miło i ciekawie mijały dni. Czytam, Twoje posty i wnioskuję, że znasz to miejsce, skoro operujesz nazwami lokali, ich adresami itd. Podejrzewam, że "zaliczyłeś" nie jedno sanatorium (i nie tylko), hehehe, stąd tyle dobrych rad dla przyszłych kuracjuszek, nie tylko na tym forum. Do zobaczenia w takim razie i pamiętaj, stawiasz mi rower. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Ewa
Na innym forum ~E.M. już też wspominała mi o rowerach.
Kobiety, kobiety, kobiety...
Postaw, stawiasz, ...
Tak prywatnie. Gdybyś znała kobietę która oczekują sponsoringu to możesz jej zasugerować że nie będzie szanowana przez mężczyzn.
Myślę że Ty jesteś inna i z tym stawianiem roweru to był tylko żart.
Do zobaczenia Ewa w Almie.
Pozdrawiam.
Piotr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie obawiaj się, niczego nie będę chciała, stać mnie na takie drobiazgi. A swoją drogą dżentelmen nigdy nie uczyniłby takiej uwagi. Tacy panowie tez nie wzbudzają ani szacunku, ani zaufania, mam nadzieję, że dygresja nie była do końca przemyślana. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witaj Ewa
Mam nadzieję że Twój wyjazd będzie udany i tego Tobie życzę.
Pozdrawiam E.M.
Piotr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Ewa.
Uwaga nie była personalnie do Ciebie tylko ogólnie.
"Gdybyś znała kobietę ......"
Osobiście u mnie też nie wzbudzają szacunku panowie którzy stawiają obcej kobiecie, tym samym kupując jej zainteresowanie.
Nie mówię tu o związku z osobą którą się kocha i żyje się wspólnie.
Pozdrawiam.
Piotr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

moje wyjazdy zawsze są udane, bo zabieram ze sobą największą walizkę optymizmu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli Ewa jest inteligentna, to uważam, że zbędna była informacja wyjaśniająca, a jeśli ,,myśli inaczej", to i tak nie zrozumie aluzji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie uczyniły, gdyby go nie sprowokowano. Kobiety testują mężczyzn, jak dzieci. A nóż im się uda. Są bezwzględne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ewa jest inteligentą i bardzo spoko kobietą.
Ale forum to nie miejsce na ocenianie osób oraz wpisów czego i ja z mojej strony nie powinienem w tym miejscu czynić.
Z mojej strony przepraszam Ewa.
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak się składa, że czytam między wierszami i wyłapuję aluzje. Myślę, że wydawanie opinii o kimś, kogo się nie zna jest dalece krzywdzące. Mam nadzieję, że poznamy się i wówczas będziecie mieli okazję wyrazić opinię na mój temat, ale bezpośrednio, nie za plecami. Do zobaczenia za dwa tygodnie. Już zamówiłam "plażową" pogodę, więc może skorzystamy trochę z pobytu nad morzem. Ewa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Ewo jestem z okolic Przasnysza chętnie bym pojechała z panią jak się z się skątaktować dołoże do paliwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Mario, przykro mi, ale mam już pasażera na tę trasę, może po turnusie wrócimy razem. Teraz zabieram sąsiadkę do Gdańska, ale ona nie będzie ze mną wracać, więc na powrót nie ma sprawy. Pozdrawiam i do zobaczenia w Almie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakby coś się zmieniło u mojej sąsiadki, to dam Pani znać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

JadE 5 10 2019 z warszawy pociagiem rano przed 5 pociąg pendolino a może ktoś jedzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Zenku! ja również jadę tym samym pociągiem do Almy pendolino o 5.10 z Wawy,to na pewno się spotkamy,pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wizna to moje strony dokladnie mojej mamy.XYZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak.Podjelam dzisiaj te decyzję.Mysle ,że spotkamy się milych okolicznościach.Jestem z Elblaga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem tu … w Almie już ponad półtora tygodnia. Chyba to jakiś inny ośrodek. jedzenie rewelacyjne...nie wiem jak narzekający na jedzenie jadają w domach, ale rzeczywiście brakuje czerwonego kawioru, ośmiorniczek i krewetek.
Obsługa rewelacyjna, począwszy od Pań w recepcji, poprzez inne osoby. Rehabilitanci rewelacja pełen profesjonalizm. Logistyka perfekcyjna, na zabiegi wchodzi się z "marszu".
Warunki mieszkaniowe normalne, jak w średniej klasie ośrodku nad morzem za niewielkie pieniądze.

Szacunek dla Pana Ordynatora i Pani Kierownik Rehabilitacji to naprawdę pełni empatii i szacunku dla pensjonariuszy. Styczności z Panią właścicielką póki co nie miałem, ale chyba to jest zupełnie niepotrzebne. polecam pobyt w Almie pod każdym względem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Cieszę się z tej opinii, ponieważ jadę 10.09. i trochę obawiałam się czytając dotychczasowe wypowiedzi na temat pobytu. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Jola. Skąd jedziesz tego 10.09? Może uda nam się połączyć podróż? Jadę swoim autkiem :0
Martyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Martyna,
Mogę jechać z Warszawy lub Sochaczewa. Byłoby miło, gdyby udało nam się połączyć podróż.
Kiedy zamierzasz wyruszać i jaką trasą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Joleczko.
Obawiam się,że będzie nam trudno połączyć trasę. Konin - Koło-Turek (tu mieszkam)Wcześniej pisałam skąd jadę i to nie jest raczej po drodze. Ale Podam Ci adres meil i innym także, którzy jadą w tym terminie czyli od 11.09.2018 do Almy. nency2@o2.pl. napisz to wymienimy się nr tel. i będzie łatwiej coś nam ustalić. Jadę na Włocławek,Ciechocinek, Starogard Gdański i zabiorę chętnie kogoś po trasie.Taniej i rażniej i bez ograniczania z bagażem potrzebnych rzeczy na ten prawie miesiąc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć raz jeszcze Joleczko :)
Mam zamiar wyjechać wcześniej, ale mam pobyt od 11.09 więc nie bardzo miałabym się podziać na 1 noc, więc planuję wyruszyć jakoś po północy i na spokojnie dotrzeć na 5- 6 rano :)
Martyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Jola...
Nie mam żadnej wiad. Jeżeli nikt tu się nie określi to chciałabym wtedy zamieścić ogłoszenie na bla bla car i wtedy będę miała podróż troszkę taniej.Jeżeli ktoś jedzie w terminie na 11.09.2018 i chciałby zabrać troszkę więcej niż autobusem liniowym to proszę o kontakt jak najwcześniej. Pozdrawiam Martyna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę od 10.09. nie mogę odszukać informacji, czy jest internet w pokojach, czy pokoje wyposażone są w lodówkę, czajnik, telewizor ew., radio. Czy za to wszystko trzeba dopłacać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

za wszystko płacisz. lodówka przy recepcji dla wszystkich kuracjuszy ale giną w niej produkty. przynajmniej było tak lipiec/sierpień ten turnus
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam przełom stycznia ilutego2019 bagno i wodorosty, syf kiła i mogiła, omijać szerokim łukiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania, a mozesz sprecyzowac? Bede wdzieczna bo jade 18ego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przepraszam tez jade 18 03
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jadę od 12 kwietnia. Czy teraz jest tam rzeczywiście tak tragicznie? Może ktoś kto tam aktualnie przebywa wypowie się w tym temacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przebywam obecnie w Almie. Czytając opinie bałam się przyjazdu ale nie jest źle .ja mam pokój w nowej części i jest fajny .w starej są trochę gorsze. Jedzenie dobre A zabiegi mogły być trochę lepsze ale dają co mogą. Jest ok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

cześć, a które pokoje są wg Ciebie najfajniejsze w tej nowej części? no i jak są przydzielane w recepcji po przyjeździe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Bardzo proszę o pani opinię. Po przeczytaniu niektórych nie wiem co mam robić? A otrzymałam skierowanie właśnie tam. Nie spodziewam się 5ciu gwiazdek, czy krewetek i homarów, ale obawiam się robali i mysz. A to że gdzieś są jakieś niedociągnięcia budowlane, czy fuszerka z czasów wczesnego Gierka to nie u mnie w domu, więc też nie problem. Życzę miłego pobytu i pozdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A w jaki sposób można otrzymać pokój w nowej części?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marian ja mam 13 kwietnia to w koncu kiedy jechac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marian ja mam 13 kwietnia czy 12 jechac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

też jadę od 12 kwietnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, też mam turnus od 12-04. Czy ktoś jedzie przez Łódź, chętnie dołaczę :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Iza skąd będziesz jechała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniu zgadzam sie z toba byłyśmy na tym samym turnusie ja tez przełom stycznia i lutego bylo okropnie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Można prosić o jakieś konkrety, bo mam skierowanie właśnie tam i jestem załamana po przeczytaniu opinii. Dzięki z góry, pozdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, a też naczytalem się pseudonegatywow. Jest czysto, smocznie i miło. Jedzenia nieraz aż za dużo. Zabiegi i fizjoterapeuci naprawde super. Z każdym można się dogadać. Nie lękajcie się, można spokojnie odpocząć, chociaż wieczory się trochę wloka. Pozdrawiam cały turnus 21.02-18.03.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Czy jajko podzielone na pół 2 ziemniaki łyżka marchwi na obiad dla faceta to za mało czy za dużo
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

~Marek
chyba o innej almie piszesz..byłem już dwukrotnie i jedznie bardzo dobre i dużo ..chyba że zjadasz tone no to sorki masz racje, ale w zeszłym roku i tym porcje były duże.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
To bardzo mało, siedziałam przy stoliku z 4 facetami,az bylo mi ich szkoda, na szczescie mozna prosic o dokladke zupy, wtedy panie ze stolowki dawaly druga waze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Byłem i mi starczalo co dostałem i dodatkowej waży z zupą nie wolalem i jestem facetem co waży ponad 100kg
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1


Jedzenie smaczne, można spokojnie się najeść. Miłe panie na stołówce, a jedzenie bardzo urozmaicone, praktycznie na obiad nigdy się nie powtarzało. Warunki mieszkaniowe normalne, czysto, często sprzątane pokoje.
Na zabiegi wszyscy chodzą na swoje godziny, dzięki czemu nie ma kolejek, wchodzi się praktycznie z marszu. Raz na tydzień wizyta u lekarza, więc w razie czego można jakiś zabieg zamienić.
Obsługa rehabilitantów uśmiechnięta, bardzo pracowita. Szczególnie chciałabym pochwalić masażystkę p. Beatę, to młoda i bardzo uzdolniona terapeutka. Odblokowała mi szyję i bark oraz dała wiele cennych rad dotyczących moich schorzeń. Super dojazd do Gdańska, można np. w sobotę po zabiegach pojechać i zwiedzić. Piękne lasy wokół ośrodka, piękna plaża szeroka, po prostu rewelacja dla osób aktywnych, są ścieżki rowerowe (wypożyczalnia rowerów zaraz w ośrodku obok Vega).
Chciałabym kiedyś tu wrócić. Maruderów nie rozumiem, wydaje mi się, że są to osoby, które ZUS wysłał na siłę i dlatego nic im się nie podoba.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jadę z Torunia 2 styczni 2020 czy ktoś jedzie w tym terminie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak mam turnus 3 stycznia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę z Olecka 3go stycznia. Aż się boję, po tym co tutaj przeczytalem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też mam turnus od 02 01 2020 jadę z Torunia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ja też jadę 2.01 z Torunia, jedziesz samochodem jeżeli tak to chętnie się zabiorę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też jadę z Torunia od 02 01 2020
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam turnus od 03.01.2020 jadę z Torunia.Dziwi mnie jedynie dlaczego jedni zaczynają turnus od 02.01 a inni od 03.01 ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesiu, ja dojadę 02.01. dopiero przed południem. Nie mogę się dodzwonić do Almy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez jade w tym terminie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę 02.01.2020 z Łowicza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam wolne miejsce, mogę kogoś zabrać. Mój kontakt: angela041084@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też będę od 02.01
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja dopiero początek maja ale już się boję jak będzie, ...Pierwszy raz będę w senatorium
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedzie ktoś może początek maja 2020r ..??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Xxx
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem teraz w Almie pokój mam nowy czysty jedzenie pyszne zabiegi super polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

To chyba pokoj w wyremontowanej nowej czesci bo w starej niestety tak nie jest Za to slyszalam ze w nowej cienkie sciany z kartongipsu i wszystko slychac
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jedź tu. Popros o zmiane miejsca.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez mam początek maja
Po przeczytaniu wszystkich komentarzy tez się obawiam, czy dam radę 3 tyg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też będę jechała pierwszy raz ale od 3.06...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mam turnus od 02.01.2020 .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanawiam się czy brać rower, bo pogoda tej zimy jesienno-wiosenna. Czy na miejscu mają jakieś rowery do wypożyczenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tuż przy Almie w ośrodku Vega można wypożyczyć, ale tam niema gdzie jechać, lepiej wsiąść w autobus jest bardzo dobre połączenie czy to z gdańskiem , ptasim rajem i w okolice mewiej łachy i pospacerować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedzenie super, Panie na recepcji przemiłe , rehabilitanci pracowici, uśmiechnięci ogółem super :)
Pokoje super :) czysto, ładnie - nie ma co zarzucić :)
Zabiegi zawsze na czas :)
hmm... co do lekarzy no to słabo, wszystko połebkach ... ordynator brak słów...

Ale zwłaszcza najwieksze brawa, pochwały i ukłony dla masażystów :)
A szczególnie dla Pana Rafała :) zarąbisty człowiek :)
Dzięki niemu po dwóch zabiegach człowiek wreszcie zobaczył po 11 latach co to znaczy życie bez bólu :)
Gdyby nie odległość bym był tam przynajmniej raz na tydzien na zabiegu u Niego :) Rewelacja człowiek :)
Pierwszy w życiu masazysty który potrafił pomóc - a troche ich przerobiłem :)

Ale co jak co - ja chce tam wrócić :D
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Potwierdzam- jedyna zaleta osrodka to rehabilitanci i polozenie Reszta kiepsko Pokoj z poplamiona wykladzina chyba 20letnia /przynajmniej na tyle wyglada/ poplamiona tapicerka krzesel- chyba nigdy nie czyszczona Pobrudzone sciany ,jedzenie raz lepsze to drugi raz ziemniaki niedogotowane. Specyficzne menu- kolacja np kielbasa z cebula :( lub galareta z kurczaka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
O matko,zobaczylam na mapsie,to takie prl-owskie wygwizdajewo,ze zimne dreszcze przechodza po krzyzu.Wlascicielka jak wszystkie w Polsce-wprowadzila oboz koncentracyjny i sposobem Mengele podgladac bedzie zycie kuracjuszy.Po co prowadzic biznes,gdy sie nienawidzi ludzi?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
Byłam w tym miejscu w kwietniu 2021.
Fajny ośrodek ! Duży parking, pokoje po remoncie. To mój 4 wyjazd do sanatorium i najlepszy !!! Rehabilitanci genialni ! Zaangażowani i uśmiechnięci. Kuchnia - pyszna !!! Dania urozmaicone, ładnie podane i świeże.
Panie na recepcji uprzejme i pomocne. Lekarze i pielęgniarki do dyspozycji kiedy tylko są potrzebni. Z przyjemnością tam wrócę !!! Polecam każdemu .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 25
Wpisy pani manager jako anonima... Słabe...
Kuchnia jak w PRL. Pasztet własnego wypieku to była pasztetowa - podpieczona.... Ziemniaki ochydne! Stare i bardzo źle przechowywane. Herbata.... Coś w kolorze herbaty.....
Pokoje a w zasadzie cały budynek to stalowy szkielet obłożony karton-gipsem i styropianem.
Posiedzieć na zewnątrz można tylko przy wejściu. Próba postawienia krzesełka dwa (!) metry dalej kończy się pretensjami, że nie wolno wynosić krzeseł, bo nikt ich nie będzie zbierał.
Parking duży. I co z tego? Czy to stanowi o jakości sanatorium????
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Alma to nie sanatorium . To jest ośrodek rehabilitacji i na wstępie sam ordynator Wam to przekaże. Będąc w Almie porównałem ośrodek do oddziału rehabilitacyjnego w szpitalu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam gdybym nie połamała nogi nigdy bym tu nie była , nie mam porównania do innych ośrodków . Jednak ja się dobrze tutaj czułam .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pyszna kuchnia??? Hmm to chyba gdzie indziej :) Rehabilitanci zabiegani
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czy jesteś na etacie w w tym przybytku? Przecież tam jest szaro, buro i ponuro, wszyscy kuracjusze są traktowani jako zło konieczne.... Wiem co mówię ponieważ ostatnio byłem 2 razy
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Proszę nie wprowadzać w błąd potecjalnych kuracjuszy tam wszystko jest be. Jeśli chodzi o parking to tak za pobyt 200zl a przed bramą gratis
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Uwaga dla nowo przybyłych szczególnie kobiet na ordynatora "ponury typ" prawdopodobnie kompleks małego członka
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam w listopadzie 21,to była jakaś masakra czuje się gorzej po pobycie niż przed przyjazdem, ludzie siedzą w pokojach jak sardynki w puszkach,zero imprez integracyjnych w ośrodku,dwóch panów sami sobie zrobili imprezkę,grubo po 23 więc w czasie ciszy nocnej,chodzi po ośrodku darli ryje śmiali się pobudzili pół ośrodka,uruchomili gaśnice przeciw pożarnicze i spsikali cały korytarz (na terenie ośrodka i w budynku są kamery) następnego dnia po śniadaniu ich już nie było, zostali wyrzuceni. Jedzenie marne, personel nie miły zwłaszcza sama Pani właścicielka ośrodka Pani Anna,wredna arogancka i niekulturalna,swój prywatny dom ma na terenie ośrodka koło parkingu więc wszystko widzi. Nie polecam
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też byłem w tym samym czasie i słyszałem te nocne hałasy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozdrówka dla kuracjuszy turnusu 03 01_ 26 2022 Ela
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najlepszy ośrodek rehabilitacyjny w Polsce. Pozdrawiam
https://www.instagram.com/vanessalinto/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Wanessa skąd, ty sie znalazłaś?! że twoim stwierdzeniem że, Alma to najlepszy ośrodek w Polsce
Jest jednym z, najgorszych ośrodków ZUS
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Alma cudowny ośrodek
https://www.instagram.com/nataliesmithnewman/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Natalia, Alma jest najgorszym obiektem z ZUS
podaj argument że jest innaczej
Chyba że od kwietnia 2022 zaszła zmiana
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Potwierdzam brrr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podzielam omijać szerokim łukiem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sobieszewo

Turnus 10 września (6 odpowiedzi)

Hejka czy ktoś się wybiera na turnus 10 września ?

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...

do góry