Widok

sanatorium Alma

witam! Spędziłem w tym miejscu 3 tygodnie od początku stycznia 2017 roku . dziwie się , ze taki relikt - antyk jeszcze funkcjonuje!!!bardzo zimno z racji oszczędności - obsługa słabiutka - no i sama właścicielka zadufana w sobie osoba , która traktuje klientów jak i personel jako zło konieczne.Jedzenie poniżej poziomu , zabiegi reh. na sztukę !!!Omijajcie te miejsce na wyspie z daleka - gdziekolwiek aby jak najdalej!pozdrawiam serdecznie .
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 13

Nie ma się czego bać. Pokoje są w miarę, jest czysto oprócz tego że są stare dywany... I bardzo ciepło, okna cały czas otwarte, co 2 dni Pani sprząta. Zabiegi nawet skuteczne, pomogły mi z bólem. Obsługa młoda pierwsza klasa wszyscy mili i życzliwi. Byłam w październiku. Jedzenie smaczne ale czasem małe porcje - niedaleko jest żabka można iść na Hot doga w razie niedosytu... Pozdrawiam i życzę pozytywnego nastawienia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tak mam turnus 3 stycznia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę z Olecka 3go stycznia. Aż się boję, po tym co tutaj przeczytalem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też mam turnus od 02 01 2020 jadę z Torunia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też jadę z Torunia od 02 01 2020
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam turnus od 03.01.2020 jadę z Torunia.Dziwi mnie jedynie dlaczego jedni zaczynają turnus od 02.01 a inni od 03.01 ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez jade w tym terminie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę 02.01.2020 z Łowicza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam wolne miejsce, mogę kogoś zabrać. Mój kontakt: angela041084@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jak było ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Justyna - są tak różne komentarze. Jaka jest Twoja opinia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ja też jadę 2.01 z Torunia, jedziesz samochodem jeżeli tak to chętnie się zabiorę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mam turnus od 02.01.2020 .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanawiam się czy brać rower, bo pogoda tej zimy jesienno-wiosenna. Czy na miejscu mają jakieś rowery do wypożyczenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesiu, ja dojadę 02.01. dopiero przed południem. Nie mogę się dodzwonić do Almy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też będę od 02.01
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tuż przy Almie w ośrodku Vega można wypożyczyć, ale tam niema gdzie jechać, lepiej wsiąść w autobus jest bardzo dobre połączenie czy to z gdańskiem , ptasim rajem i w okolice mewiej łachy i pospacerować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chłopa Ci tam brakowało a nie syf
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jedzenie super, Panie na recepcji przemiłe , rehabilitanci pracowici, uśmiechnięci ogółem super :)
Pokoje super :) czysto, ładnie - nie ma co zarzucić :)
Zabiegi zawsze na czas :)
hmm... co do lekarzy no to słabo, wszystko połebkach ... ordynator brak słów...

Ale zwłaszcza najwieksze brawa, pochwały i ukłony dla masażystów :)
A szczególnie dla Pana Rafała :) zarąbisty człowiek :)
Dzięki niemu po dwóch zabiegach człowiek wreszcie zobaczył po 11 latach co to znaczy życie bez bólu :)
Gdyby nie odległość bym był tam przynajmniej raz na tydzien na zabiegu u Niego :) Rewelacja człowiek :)
Pierwszy w życiu masazysty który potrafił pomóc - a troche ich przerobiłem :)

Ale co jak co - ja chce tam wrócić :D
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry