Widok

skierowanie

Do lekarza zgłosiłam się z podejrzeniem nieprawidłowości w układzie hormonalnym. Przedstawiłam występujące objawy, i co MOIM zdaniem może je powodować - lekarz nie zadając wielu pytań dał mi skierowanie na badanie krwi z uwzględnieniem jednego hormonu - zgodnie z moimi podejrzeniami. Skomentował jedynie, że występujące objawy mogą być spowodowane wieloma czynnikami. Dodam, że nie mam nic wspólnego z branżą medyczną, więc moja diagnoza (jak większości pacjentów) jest niewiele warta.

Kiedy postanowiłam wykonać badanie krwi, okazało się, że otrzymane skierowanie jest nieważne i muszę zapłacić za badanie. Zawierało jedynie podpis lekarza i moje dane - bez pieczątki przychodni i lekarza. Pracownicy laboratorium zauważyli, że to już druga taka sytuacja ze skierowaniem od dr Szubki.

Podsumowując, nie polecam. Lekarz nie angażuje się w problem pacjenta, wizyty u niego zwykle trwają krótko (kilka minut) i często okazują się stratą czasu.
Moja ocena
obsługa: 3
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 2
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również nie polecam tego lekarza. Byłam bardzo chora, z duszącym kaszlem - pan doktor polecił mi jako jedyne lekarstwo 6 tabletek paracetamolu dziennie. Tego samego dnia wieczorem na pogotowiu, gdzie w końcu się znalazłam przepisano mi parę lekarstw, w tym antybiotyk. Omijać !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry