Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przemek - opinia wątek zamknięty UWAGA ! Ostrzeżenie !! Impertynencki typ przyjechał na wezwanie w niedzielę,...
~Przemek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 grudnia 2021

TheEND - opinia wątek zamknięty Nie polecam, ogrom negatywnych opinii na temat tego lekarza przemawia sam za...
~TheEND
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 grudnia 2021

rw - opinia wątek zamknięty Pan bardzo bezczelny i obcesowy. Wizyta miała odbyć się w ramach pakietu w...
~rw
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 maja 2020

Wizyta 25.01.2019 enelmed wątek zamknięty Witam, Jesteśmy tolerancyjni i cierpliwi, ale co ten doktor robi i jak się...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 stycznia 2019

Polecam wątek zamknięty Wezwałam Pana Doktora do mojego dwuletniego synka który od trzech dni męczył...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 grudnia 2018

Masakra!!! Z dala od tego "lekarza"!!! wątek zamknięty Na początek: przy zamykaniu drzwi do gabinetu przez przeciąg na korytarzu...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

Raz skorzystaliśmy Ale więcej już nie wątek zamknięty Wizyta w weekend, po 4 godz lekarz w domu. Po przedstawionych objawach które...
~Mama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2018

Polecam wizyty domowe tego pediatry. wątek zamknięty Korzystaliśmy z usług Pani doktor, kiedy nasza córeczka miał rotawirusa....
~Władek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 stycznia 2018

skierowanie wątek zamknięty Do lekarza zgłosiłam się z podejrzeniem nieprawidłowości w układzie...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2017

Wizyta w medicoverze wątek zamknięty Widzę, że wiele komentarzy pokrywa się z tym co sam chciałem opisać. Jak żyję...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 września 2017

nie polecam! wątek zamknięty Dr Szubka dla mnie nie jest lekarzem pierwszego kontaktu, ponieważ całkowicie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

Bardzo kompetentny ,rzeczowy lelarz wątek zamknięty /Przyjechał o umówionej godzinie ,zbadał mnie i przepisał leki, które brałam...
~Luiza z Pohulanki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 maja 2017

Nie polecam wątek zamknięty Skorzystaliśmy z wizyty domowej Pana Doktora. Pozytywnie oceniamy szybkość i...
~Matka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 maja 2017

Nieprzyjemny lekarz wątek zamknięty Jego (chyba standardowy) pakiet leków na problemy nosowo-gardłowe to ibuprom...
~y4m
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

Kategorycznie nie polecam !! wątek zamknięty Odbyłem wizytę w Medicover, przyjął mnie Dr. Adam Szubka. Przyszedłem z...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2017

Nie polecam, odradzam, przestrzegam wątek zamknięty Przepisal dziecku tonę leków z antybiotykiem na czele. Stan dziecka po jego...
~Bardzo niezadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2017

perfect wątek zamknięty Czas oczekiwania: 1,5 godziny Przystępność cen: Nawet nieźle Obsługa, jakość...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 marca 2017

Nie polecam wątek zamknięty Lekarz bardzo nie przyjemny nastawiony na to ze pacjent przychodzi z nic nie...
~Maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2017

Najdziwniejsza wizyta wątek zamknięty Dwa razy byłem u doktora z bólem gardła. Wpierw twierdził że nie ma powodów...
~Mat
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 grudnia 2016

nie dla tego lekarza wątek zamknięty skoro musi sam sobie nabijac opinie. Panie doktorze wyswietla sie IP...
~ja
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
55

postów

47

wątków

do góry