Widok

składanie kartek Harrods

hej,
czy ktoś słyszał o składaniu kartek Harrods - ogłoszenie wszystko ładnie pięknie, ale w odpowiedzi automatycznej otrzymujesz informacje, że ze względu na duża ilość chętnych musisz założyć konto santander- bo przelew z UK i że niby taki warunek
wysłałam 2 pytania mailem i do tej pory cisza - słyszeliście coś o tym- oszustwo na konto czy o co chodzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście, potem będa cię namawiać do podania wszystkich danych dostępowych do konta, bo rzekomo konto ma być założone na potrzeby tej firmy i mają się na nim znajdować przelewy firmowe z których ty będziesz pobierać swoje wynagrodzenie, w związku z tym będą musieli mieć dostęp do tego konta.
Mówiąc krótko, otwierasz konto na swoje dane dla przestepców którzy będa na nie wysyłać kasę z innych przestępstw. W ten oto sposób zostaniesz słupem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Villa Angela (34 odpowiedzi)

Ktoś ma jakieś opinie na temat pracy w tym hotelu? Chodzi o stanowisko recepjonisty.Jaka...

Nobas C+E pracował ktoś (3 odpowiedzi)

Jak w temacie z tego co znalazłem w internecie to były złe opinie ale pogineły pracował ktoś ?...

Uwaga na firmę budowlaną Dablexsc Damian (13 odpowiedzi)

Poniżej zamieszczam komentarz, jaki napisałem na różnych portalach na temat firmy Dablexsc. Mam...

do góry