Widok

sklep z nożami

Wie ktoś może gdzie znajdę sklep w 3mieście, z bardzo duzym wyborem noży ? Chodzi mi konkretnie o kunai. Albo gdzie można zrobić noże na zamówienie ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tajgun - na białej w gdański koło komisariatu
military - na al. niepodległości w Sopocie.

Sprawdź ich strony internetowe przed wizytą, bo nie wiem czy mają to czego szukasz... chociaż powinni mieć.
http://www.youtube.com/watch?v=G05QY40fd_Y - możesz zrobić sam.
Największy wybór noży w Trójmieście masz w military.pl i militaria.pl
Polecam ten pierwszy, robiłem tam zakupy - miła obsługa, dużo towaru, przystępne ceny.

Kunai nie jest nożem (po dowód odsyłam chociażby do wikipedii). Jeśli jakimś cudem znajdzie się w sklepie z nożami, to obok Albionu lub Excalibura:d

http://www.knives.pl - Na forum tej strony masz knifemakerów. Kunai na zamówienie zapewne nie zejdzie poniżej 150zł.
Wersję dla fanów Naruto możesz dostać za 15zł (nie będzie to wersja użytkowa).
Ostrza do rzucania dostaniesz w każdym sklepie z nożami, w cenie porównywalnej do kolekcjonerskich kunai.
A do czego Ci taki nóż, jeśli mogę spytać grzecznie...

?

ps. pytam trochę z ciekawości, troszkę z racji bezsenności...
widze ze oboje sobie nei spimy ;P jak to powiedzial Rambo: "-Do polowania. -Na co? -Na wszystko." a tak serio poprostu, do rzucania, trenowania, a jak jakis drech wyskoczy to zeby mu w bebechy wpakowac, a co hahaha :P Poprostu uwielbiam norze i lubie rzucac ;)
nie jestem fanem Naruto, chodzi o to zeby to byla rzutka, bo podobno są dobre. Na knives jestem zarejestrowany, w military bede meic karte stalego klienta od tego roku a militaria, coz, tam raczej nie chadzam, ale z tego co sprawdzalem, nic nie ma. Wiem ze knifemakerzy moga zrobic ale wlasnie cena. 150, 200 a nawet wiecej. to juz wole zamowic za 50 dolców 3 kunai z Niezniszczalnych hehe :) no tak, kunai niby nozem nie jest, bo bylo narzedzem rolniczym, ale jest uzywane(no dobra, bylo) przez ninja jako rozbijak do scian, hak, noz awaryjny dowalki wręcz a takze czasami jako rzutka i poodbno dobrze sprawdza się w tej roli. Tymbardziej, ze kunaie które teraz mozna kupic sa robione juz jako noze (ostry czubek, obustronne ostrzenie). Szukam jakiegos sklepu mało znanego, bo w paragrafach chyba bylem wszystkich, military, tajgun tez. i nic. militaria przez neta sprawdzalem i to samo.
Co do ogólnych nozy do rzucania-mam z 7-8 roznych zestawow plus kilka pojedynczych rzutek i bardzo chcialem kupic wlasnie kunai. A co do filmikow z YT-dzieki, ale papierkowym w deskę raczej nei rzucę ;P
Ja się na nożach nie znam, więc nie wiem, gdzie co i jak... ale może w internecie, hmm...? poprostu najłatwiej by bylo znaleść taki jak chcesz, nie uważasz?

Poza tym, to chciałam tylko wiedzieć, czy do rzucania, czy może komuś w plecy, czy może poprostu zbierasz sobie grzecznie noże...;P

?

ps. poza tym i owym, spać nie mogę, więc i dlatego pytam ;)

...
nie rzucaj tylko nikomu w te biedne plecy...

ps. fanem Naruto możesz być, nie przeszkadza mi to

;P

...
ojej zasnelam na klawiaturze tak ? :P
nie nie zasnęłam, niewinne kropeczki oznaczają, że jestem w takim a nie innym nastroju, troche myślącym, troche smutnym, może i mocno smutnym, więc są niewinne kropeczki i już...
do rzucania, w brzuch jak juz, w plecy rzucac nie będę, a zbieram tez, ale do tego uzywam a nei tylko zbieram :) w internecie ? nigdzie nie ma ;) chyba ze zagraniczne strony hehe. bo w polsce to ceizko o to.
Sory za pytanie ale ile masz lat ? strzelam ze między 16-19 ;)
32

ps. radykalna pomyłka, strzelać nie umiesz

;P

ps.2 skąd taki wniosek, ze 16-19?

hmm...?

a Ty? jak już ja mówię, to i pytam drugą stronę, no słucham, ile druga strona ma lat? 15-35-45?

:)
Opinia została zablokowana przez moderatora
to ja też więcej nic nie powiem ;P

ps. ogólnie bardzo ładnie spiewa, bardzo ją lubię, taki rock alternatywny, fajowa jest (Amy Lee), taki rock, ale troche taki zupełnie inny
a ja wole Dire Straitsow i Claptona =) polecam ;D a co wiecej mozesz mi powiedziec ? :P
nic o co bys zapytał ;P

ps. z racji, że nie odpowiedziałeś na moje pytanie ;)

ps.2 pewnie jak, nie odpowiedziałeś, to masz 55, 15-19 równiez nie masz, wynika to z Twoich wcześniejszych wypowiedzi, bo gdybyś miał to bys mi nie zarzucał, więc pozostaje kwestia, że masz może 60

;P

ps. albo bliżej setki, hihi

ps.4 to jak?

35 czy 45?

czy 60?

hmm?
szczerze ? 17 proszę Pani :)
ja evanescence lubie słuchać jak mam smutny nastrój zazwyczaj, jakos mnie jej głos tak jakoś pozytywnie ładuje, albo pomaga w myśleniu :)

poprostu
hmm...

całkiem ciekawie, chociaż bym się kłuciła, czy możesz mieć 17;P

ps. proszę podać datę urodzenia!

;P
serio ;) i to od niedawna :) a czemu niby ?
proszę Pani a ja idę spać i odpiszę PAni jutro ! :D
a tak tylko, zresztą czy to ważne?

ps. jak na 17, to masz całkiem niezły gust w kwestii muzyki, poza tym, zdziwiło mnie, to, że zarzuciłeś mi wiek z góry i kwestię mojego wysławiania, na podstawie znaków interpunkcyjnych, jeśli sam masz 17, to jakoś mi to nie pasuje, że czepiałbys się takich rzeczy, ot tyle i już!

;P
Per Proszę Pana!

dobranoc
Jestem ponad pokolenie, ha :P a co do muzyki to uwielbiam starego rocka. Wlasnie najbardziej knopflera :) ale zeppelinow, floydow, ccr, steppenwolfa, creamow, claptona i wieeele innych tez uwielbiam :) prosze pana? To nie ja mam 32 lata ;D tak jakos piszesz jak nastolatka, stad zarzuty co do wieku :)
Kropeczki bo smutno? A to czemu?
Jak bym była nastolatką, to bym nie wiedziała, nie poznała, że jesteś ponad wiek ;P

ps. bój, się, żebym nie zaczęła rozwijać swojego analitycznego myślenia podczas rozmowy z Tobą, nie wydaje mi się, że pisze jak nastolatka, no ale cóż...

też mogła bym tak stwierdzic o Tobie, ale nie podejmuje zbyt szybkiej oceny danego "osobnika"

;P

oceniam po dłuższej chwili rozmowy, wtedy lepiej trafić w sedno

Ot co!

pozdrawiam ;)
No! miałeś iść przecie spać Panie Młody Duchem Wojowniku, a się tu moich kropeczek uczepiłeś ;p

ps. no przecie nie będę tu mówić wszystkim czemu

czemu, czemu, czemu...

bo mam powód i już! Dobranoc.

Trzeba się kiedyś wyspać, nie uważasz?
Przeciez podobno ktos tu cierpi na bezsennosc? Ta, ale spac nie moge :P no i co wywnioskowalas? Czy za krotka rozmowa? :P mow, mow, nie przejmuj sie, czasem komus obcemu trzeba powiedziec heh
Wszystkim taa i tak nikt nie czyta tego xd to napisz na gadu albo fb o xd
zrobiłam się senna, poza tym jutro kolejna noc nieprzespana będzie, więc trzeba by było sie położyć, podusia wzywa.

A jak to tak, ze Ty mi tu kolejne pytania zadajesz: typu czemu...

A sam nie powiesz, czemu spac nie możesz? hmm...!?
uciekam, bo mnie oczy juz ze zmeczenia szczypią

;P

pa!
ogladalem lot nad kukulczym gniazdem i jakos spac nie moglem :P a to nie moge sie pytac? :P
Kunai używany był jako broń przez ninja, bo oni wykorzystywali jako broń przedmioty codziennego użytku (duża dostępność).
Czy jest to dobra rzutka? A czy 40 cm narzędzie ogrodnicze wykorzystywane jako hak lub łom może być dobrą rzutką?:))
Rzucać można wszystkim, ale kunai to bardziej broń improwizowana niż miotana;)
Moda na kunai pochodzi z Naruto. Jeśli spojrzysz na gry i filmy sprzed Narutu jako rzutek używa się tam shurikenów.

Użycie rzutki na ulicy?:d
Na ulicy nie prowadzi się walki na dystans;) Wyrzucenie swojej broni nie jest rozsądne i może wkurzyć przeciwników (pojedyncze osoby zazwyczaj nie szukają zaczepki). Rzucanie nożem nie jest postrzegane jako technika obronna:)

Chciałbym zobaczyć jak się tłumaczysz przed sądem, że wcale nie zabiłeś tego pana w sportowym stroju bronią używaną przez płatnych zabójców, ale potknąłeś się i japoński szpadel który właśnie niosłeś na wystawę starożytnych narzędzi rolniczych wyślizgnął ci się z rąk i wbił w przechodnia:d
hahahahahah no to by bylo ciekawe :) do obrony mi to raczej nie potrzebne, poprostu lubie rzucac, a co do tych plecow to naprawde zartowalem ;)
tak wiem, że kunai bylo narzedziem rolniczym ,ale teraz mozna dostac juz w roznych ksztaltach i raczej zrobione na noze :) naruto ? nigdy w zyciu nie ogladalem, nie gralem, nawet nei wiem o co chodzi hehe. a zainteresowanie kunaiami raczej z niezniszczalnych. chociaz wiem ze nie rzucali tam nimi naprawde hehe. niemniej jednak fajny wygląd i mozliwe ze niezle sie tym rzuca, bo dosc ciezka glownia.
Ktoświe gdzie dostanę? :)
http://www.goods.pl/?catID=search&search=kunai
chodzi mi o cos takiego konkretnie(w sensie wyglad):
http://www.unitedcutlery.com/ProductDetail.aspx?itemno=UC2772&cat=LC
to może takie?

http://allegro.pl/kunai-x3-naruto-etui-wstazka-anime-i1391507085.html

czy chodzi o jakieś orginalne?

ps. dokładnie takie mają być jak te co dałeś linka? i żadne inne?
ale ten chyba ładniejszy;) :

http://pl.ioffer.com/i/naruto-manga-black-kunai-set-new-158624802
jak to znalazles ? :D z*******e ! :D zamawiam hah :D
evanescence ? :P ooo :P
SHIPS TO USA AND CANADA ONLY. MUST BE 18.
no i jest problem... jedno i drugie hahaha :P
w sensie, że czarne z taka widocznym przejsciem głownia/rączka ? tak, te co wyslales maja jak dla mnie za maly skok w wielkosci. i nie sa czarne :P i najlepiej-tak zeby byly oryginalne, master cutler, cold steel albo united cutlery robi podobno kunai.
dzieki za odpowiedzi :)
Znalazłeś??? czyli kto?

ps. czyli które to takie zaj...te?

;P

...
czyli dalej nie znalazłeś tego co chcesz...

?

ps. pewnie dlatego, że taki mały jeszcze jesteś, ze nawet sprzedać Ci nie chcą!

;P
sprzedaja wszedzie bo tak malo nei wygladam :P znalazles-pomylilem sie, chodzilo mi o CIebie :P widze ze znowu spac nei mozesz i dzisiaj tylko troche smutno bo raz "..." :P no te ktore wysłałAŚ są dobre tylko nei wysylaja do europy :P
No to ja bym spróbowała się skontaktować, napisać maila i może dało by radę, żeby Ci wysłał ktoś.

Wiesz, wszystko zależy, od tego jak bardzo chcesz mieć te nożyki ;)

ps. jeśli bardzo, to próbuj, a nóż widelec Tobie ktoś wyśle, ja tam bym jakiego meilika trzasnęła mimo wszystko, nikt Ci ręki za to nie utnie!

ps. nie ma ten, kto nie próbuje ;P
probowalem :P i nic ;( poczekam az wprowadza je w polsce, ewentualnei allegro. co u PAni ? :P
A tak ogólnie chodzę dosyć często późno spać, więc czy mi smutno, czy nie smutno, to i tak często późno zasypiam

pozdrawiam
no wlasnei zauwazylem :P kac pewnei zasnac nie daje... :P
obyś tylko tymi nożami nikomu krzywdy nie zrobił !!!

;P

ps. cobym nie miała później wyrzutów sumienia, że szukałam noży dla jakiegoś przestępcy ala nindża, poszukiwanego listem gończym!

;)
Przepraszam bardzo, kaca nigdy nie miewam, bo i też dużo nie pijam.
A tak apropo, to kupujesz noże tylko po to, żeby sobie nimi porzucać, czy posiadasz jakąś ciekawą kolekcje???

ps. to jakieś hobby?
hobby ? hmmm nei wiem sam. poprostu lubie :) no troche ich juz mam :) ale nie kupuje ich po to zeby lezaly. wszystkich uzywam. tymbardzije ze uwielbiam survival :) jak PANI tak chetnie chce rozmawiac to proponuję gadu-tutaj malo wygodnie szczerze powiedziawszy :)
Rozmawiam, bo spać nie mogę, a poza tym, znam kogoś, kto zbiera sobie właśnie różne fajne noże, więc tak jakoś mnie ten temat poniekąd "zaczepił", poza tym, z nieletnim???
no tak, tak, racja, to moze jeszcze pod jakis paragraf podpasc... hahaha :P

Najlepsze noże z pewnością kupisz na tej stronie https://prestizowakuchnia.pl/japonskie-noze sam tam kupuję i jestem pod wrażeniem ich jakości

Pabiś custom knives, Pióro knives, Sadko- ci panowie robią cuda na zamowienie.
Stacjonarnie sklep Blaupunkt chyba tak się nazywa w galerii bałtyckiej na -1 albo strona internetowa hurtownia Szczepan (tam jest wszystko!)

Inne tematy z forum Towarzyskie

Marta z Gdy w niebieskich glanach i różowych tenisówkach;) (34 odpowiedzi)

Cześć Marta, jak przeczytasz tytuł, to wiesz, że Ciebie mam na myśli;), nie mając innej drogi by...

Alkoholizm (33 odpowiedzi)

Jak zostaje się alkoholikiem? Pijąc alkohol. Zwłaszcza pijąc go dużo, często i w młodym wieku....

Chopin nad Motławą (6 odpowiedzi)

"Krótka piłka" - czy jest jakaś kobieta chętna posłuchać tego koncertu?...

do góry