Widok
My również bardzo lubiliśmy farmę chmielu trafiliśmy tam przypadkiem, a teraz odnaleźliśmy u siebie na osiedlu taki sklep z piwami regionalnymi (os. Kasprowicza, na ul. Beniowskiego") Sklep się nazywa Alternatywy i na prawdę jest w czym wybierać. Na razie spojrzeliśmy na parę pozycji ale niektóre są tańsze niż w dużych marketach. Generalnie obsługa też bardzo miła, początkowo myśleliśmy, ze to drugi punkt farmy, a jednak nie. No i zarąbiście bo w weekendy mają czynne do 2:00 a wiecie jak to jest jak człowiek jest w potrzebie:)
Bardzo dziękujemy za miłe słowa:) Staramy się jak możemy. Powiem tylko tak a propos wcześniejszych postów, że sklep na takim osiedlu ma jedną przewagę nad anonimowymi w centrum, jest tu bardzo kameralnie i spokojnie. Klienci są bardzo życzliwi i aż chce się pracować:) Dbamy o to aby na półkach pojawiały się piwa, o które pytają nasi stali klienci, mamy też takie, które doceni każdy znawca piwa:)
Witam wszystkich serdecznie, od 1 sierpnia zapraszam wszystkich do sklepu tylko z piwem, O!Piwo, sklep mieści się na ul. Obrońców Pokoju 14, w ofercie ok. 400 różnych piw, kufle, przekąski i akcesoria do warzenia piwa w domu. ZAPRASZAM!!!
Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha i chce, byśmy byli szczęśliwi. Benjamin Franklin
Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha i chce, byśmy byli szczęśliwi. Benjamin Franklin
Szanowna Agato z Jowisza,
Wiem, że jest takie ryzyko, że by przyszli ludzie z Goszyna. Mają własny sklep, który jest otwarty codziennie ale w określonych godzinach. Sama zauważyłam, iż czasami są puste butelki po alkoholu koło przystanku lub na nim koło naszego osiedla. Aczkolwiek nic nie mogę poradzić na to, iż tak się zrobiło z naszym szacownym osiedlem... Gdyby było rzeczywiście zamknięte to otwarcie sklepu nie miałoby wpływu na takowe towarzystwo, które by nie mogło wejść na nasze osiedle. A sądzę, iż sąsiedzi z os. Modrego są "na poziomie" i nie stali by pod sklepem z puszką piwa i nie korzystaliby z łaciny podwórkowej. A jeśli już by pili alkohol to w domu lub w ogródkach. Ale rzeczywistość jest taka jaka jest... Także zostało tylko narzekanie i rozmyślanie "co by było gdyby"...
Wiem, że jest takie ryzyko, że by przyszli ludzie z Goszyna. Mają własny sklep, który jest otwarty codziennie ale w określonych godzinach. Sama zauważyłam, iż czasami są puste butelki po alkoholu koło przystanku lub na nim koło naszego osiedla. Aczkolwiek nic nie mogę poradzić na to, iż tak się zrobiło z naszym szacownym osiedlem... Gdyby było rzeczywiście zamknięte to otwarcie sklepu nie miałoby wpływu na takowe towarzystwo, które by nie mogło wejść na nasze osiedle. A sądzę, iż sąsiedzi z os. Modrego są "na poziomie" i nie stali by pod sklepem z puszką piwa i nie korzystaliby z łaciny podwórkowej. A jeśli już by pili alkohol to w domu lub w ogródkach. Ale rzeczywistość jest taka jaka jest... Także zostało tylko narzekanie i rozmyślanie "co by było gdyby"...
Tak, "ludzie na poziomie" z Goszyna zaraz by przyszli, i nic tylko pełno walających się niedopałków papierosów, puszek po piwie, tłuczonego szkła po butelkach, być może nawet wybitych szyb, nasikane w każdym kącie i głośna łacina podwórkowa, a jak by Ci to tylko spróbowało przeszkadzać i zwrócił byś drogi marcelku84 uwagę takiemu jednemu i drugiemu to kto wie czy zaraz byś w głowę nieoberwał ty albo Twoje dzieci....
Sklep tylko z piwem ma otworzyć się w następny piątek na ul.obrońców pokoju, rozmawiałem z właścicielem, mówił że będzie miał dużo piwa i akcesoria do warzenia piwa i kufle. Ciekawe będzie to że będzie można nalać sobie piwo z kija do butelki i wypić w domu.
Ja się nie mogę doczekać, taki sklep pod nosem :)
Ja się nie mogę doczekać, taki sklep pod nosem :)
Rozumiem że pisząc o "ludziach na poziomie" masz na myśli hipokrytów ?
Ludzie chcą piwko ale nie pod ich domem, chcą drogi ale nie przy ich działce, chcą śmietniki ale nie daj boże pod klatką, chcą piaskownice i place zabaw ale absolutnie nie chcą krzyków dzieci pod swoimi oknami.
a później idzie taki naje**ny po nocy, drze ryja, peta wrzuci do ogródka i zwymiotuje na klatce. Pan nowobogacki co se kredyt wziął na luksusową lokalizację - Pruszcz Gdański : )
z przymrużeniem oka, pozdrawiam : )
Ludzie chcą piwko ale nie pod ich domem, chcą drogi ale nie przy ich działce, chcą śmietniki ale nie daj boże pod klatką, chcą piaskownice i place zabaw ale absolutnie nie chcą krzyków dzieci pod swoimi oknami.
a później idzie taki naje**ny po nocy, drze ryja, peta wrzuci do ogródka i zwymiotuje na klatce. Pan nowobogacki co se kredyt wziął na luksusową lokalizację - Pruszcz Gdański : )
z przymrużeniem oka, pozdrawiam : )